CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jingodeep

CLOSED

Close [Copy link]
Xpenah jmpe laki bodoh piang camni..g blaja agama dlu bab nafkah segala dlm hal rmhtangga..zalim gila dgn anak bini.

jantan bodoh..aku harap ko eksiden macam ex bini ko,biarko rasa..panas hati woo..

ni citer side ko..citer side bini ko kitaorang xdengar lagi..

sian ex ko,kawin dgn anak mak..mak ko mak setan..hancur rumahtangga anak..gagal didik anak..so anak jadi suami setan..

ok bro..aku doa sangat bagi ko eksiden ,tak sekarang,bila2 la..amin3x

jingodeep posted on 28-11-2014 10:00 PM
apsal ko ckp aku bodo?aku tya kengkawan aku ramai yg ckp tindakan aku ni btul..aku kne utamakan um ...

kawan2 yang ko tanya pun sama bangangmacam ko..

Aku memang tak leh cakap apa melainkan ko and keluarga ko ni memang tak de hati perut langsung.

ko ceraikan pula bini ko yang sekarang ni kerana degil xdengar cakap ko supaya jangan sms ex ko..

bodo bangang,elok la boleh jadi bini hang..sama2 bangang..
pehal menyibuk hal orang..kawan tu dah tersiksa,dia p dok kacau lagi..

Tt ni bodoh.tak heranlah x ko buat ko camtu.dah ko tinggal dia.keta x bagi lnsg.bg dia susah jaga anak2 ko.mak bapak ko ko utamakan x kena tempat.bila bini ko jd camtu sng je ko nk tinggalkan..ko mmg dayus.

Follow Us
jingodeep posted on 28-11-2014 09:29 PM
bro apsala ko ckp aku bodo..ko tak faham ape yg aku lalui..perit ooo..ko tak thu cmne pompuan tu b ...

Bagi aku kan tt  apa yg ko wt kt x bini ko tue lagi perit drpd apa yg dia wt kt ko.ko kejaaaaammmmmmm n booodooo yg amat.

mak_wa95 posted on 28-11-2014 10:11 PM
jantan bodoh..aku harap ko eksiden macam ex bini ko,biarko rasa..panas hati woo..

ni citer side k ...

Aku sokong ko..biar tt ni eksiden lagi truk drpd ex wife dia..cilakak punya jantan..aku benci giler tt nih..jgn la ada keturunan aku cm dia nih..

kan ade 2 buah kete ? knp dua dua nak bagi parents ? sbb utk ayah and ummi awak ? sorang satu kete ? bini awak pakai kete ayahnyaa. If me as her dad, saya akan kata ehh tanggungjawab aku dah lepas. buat apa nak ambil berat lagi. tapi mungkin sbb kesian and prihatin kat anak. hmm entahlahh, supposed dia bini awak so awak kene take care of her. bukan lepas tangan macam tu. kahwin reti, jaga anak bini tak reti

mak_wa95 posted on 28-11-2014 10:14 PM
ko ceraikan pula bini ko yang sekarang ni kerana degil xdengar cakap ko supaya jangan sms ex ko..

...

Tau tkpe...bangang giler bini dia tuh..nk menunjukk dia bahagia kawen ngn tt la kot..mest bini dia ni dgr cita mcm2 psl x bini dprd famili tt..mest burukkn xbini..so si bini fefeling beruntung dpt laki sebaik tt...

jingodeep posted on 28-11-2014 09:33 PM
kan aku ckp aku nak cerai dia..so tak slh if aku nak cari org yg lbh elok..cuma aku tk de jodoh ng ...

Hello..masa tu ko x cerai lg.mmg tanggungjawap ko.sedap2 je ko kata bini ko nusyuz.kalau dpt laki mcm ko mana2 pompuan pon nisyuz tau.sendiri x semenggah mana ada hati nk kata bini nusyuz.puii!!!

kenarihitam posted on 28-11-2014 10:21 PM
Aku sokong ko..biar tt ni eksiden lagi truk drpd ex wife dia..cilakak punya jantan..aku benci gile ...

bodo tahap gaban..

kalau ada depan memang saya terajang dah..

bodoh tahap apa tah..

mak dia lagi giler..anak menantu kut..patut makpak jantan senget ni yang susahpayah dgn anak menantu,dah laki xde..tjwb depa kut..

sembang kencang sangat..800 xmampu bayar ke..malu la jantan weh..

mai kita doakan ramai2 bagi dia eksident..biar dia rasa..

p/s..nanti adalah yang menghencap saya pula..

silap ang awal2.. menikah ngan anak orang ada pendidikan dan otak terlampau ceredik.. nie la jadinya.. aku bukan nak kutuk latarbelakang pendidikan.. atau status keluarga tp.. majoriti perhubungan cam gini x lama.. ang baru nak ego.. dia dah lama ego dengan latar belakang dia.. agak2 sapa kerak lagi tebal?

kadang mak pak pun satu hal.. anak dah menikah tu bawa2 la mengucap nak jadi parasit apa hal.. meminta la itu la ini la.. suka buat anak serba salah.. banyak yang cam gini.. ego mak pak patut dah abis.. anak dah ada famili dan isteri.. patut memahami.. status surga ka budi ka kebaikan ka.. kena bawa berfikir logik.. ada dia bagi.. amik.. xda.. walo dapat sikit.. terima..

Sorila,tp aku rasa ko ni suami n bapa yg kejam.bang$#/^ sgt!
Sama la dgn umi n bapa ko pun,mertua kejam yg tak berperikemanusiaan!

Melampaunya umi ko..eee menyesal aku baca kisah ni.kejam.
Semoga ko n parents ko akan mendapat pembalasan yg setimpal kerana menganiayai isteri n anak2 ko.
Darah daging sendiri tuh.kejam n keji.

mak_wa95 posted on 28-11-2014 10:30 PM
bodo tahap gaban..

kalau ada depan memang saya terajang dah..

Tu la..rm800 pun nk bkira..xsmp rm1k pun xbini dia minx ....sape suruh pakai unifi klu xmampu..unifi xpenting..nfkh ank lagi penting..siap amik astro pakej yg mahal..duit kete pun mahal gak..sanggup plak byr..utk ank..xsanggup..mmg jantan xguna tt nih..

Ahhaha padan muka ko la kena sumpah....agak2 la bro, org nak kawen, ko nak kawen....

kenarihitam posted on 28-11-2014 10:36 PM
Tu la..rm800 pun nk bkira..xsmp rm1k pun xbini dia minx ....sape suruh pakai unifi klu xmampu..uni ...

jantan bangang selamanya bangang...

selalunya kalau lelaki bertanggungjawab..

dia akan sediakan segala kemudahan utk anak isteri sebelum dia pergi mana2..

elok pun isteri dia kena cerai..banyak hikmahnya..xpayah tengok muka jantal sewel gila babun ni..

p/s..nanti kalau ada manusia yang dok sokong jantan ni..memang dia pun mental gak

Ya Allah...kesiannye kat x wife tt.....seumur hidup merana.....

Dewa19XKangen posted on 28-11-2014 10:31 PM
silap ang awal2.. menikah ngan anak orang ada pendidikan dan otak terlampau ceredik.. nie la jadinya ...

terbaekkk ..

setuju..