CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tungkai

Report polis lepas tampar bini orang....

pendapat peribadi aku, hnya lelaku dayus n pengecut jah pukul perempuan....sori

Avior replied at 1-3-2015 02:55 PM
pendapat peribadi aku, hnya lelaku dayus n pengecut jah pukul perempuan....sori

pada pendapat saya... ok dah TT wat camtu.. mujur dia tampa je.. dah datang umah org maki2 org tua.. dah slow talk tamau sampai terduduk org tua tu.. mujur teduduk kalau terus masuk spital? pada saya lagi dayus la tengok org dok maki mak pak kite tp kita tak wat apa2 kalau saya pun saya tampa gak..  hehe jgn marah ni pendapat peribadi je

Thanks pada semua kerana dengar cerita ala2 sinetron indon. Kes ni aku biarkan diorg laki bini setelkan. Kena aje tempias kat family aku memang kena sepam lagi tak kira tua atau muda. Semuanya aku sekolahkan. Nak meroyan carik source dia bukannya sesedap hati serang. Marahkan polis sebab kena saman, ni pergi serang indon potong rumput. Tak ke bodoh namanya..

By the way..

Lelaki pukul perempuan = Lelaki dayus
Perempuan pukul lelaki = Lelaki dayus

Edited by Esmiria at 1-3-2015 06:32 PM
tungkai replied at 1-3-2015 07:25 AM
Thanks pada semua kerana dengar cerita ala2 sinetron indon. Kes ni aku biarkan diorg laki bini setel ...

Abe, abe bkn lki dayus.

Cmni, abe pukul bersebab kan. Sebab nk pertahankan parents abe. Minah tu pulak dok maki. Klo me, me akn tumbuk dia sampai berdarah.(me girl) saja guna me sebb nk ikut @faraway1 hehe.

Lainla kalo abe nak berlawan, abe ajak perempuan. Atau abe berani dgn perempuan  jer. Dengan laki sado, abe kecut perut.

Me memang  sokong perbuatan abe sebb abe bertindak sebb situasi. Abe bukn bertindak suka2. Abe patut tumbuk pengkid tu sekli.Sedo sket diri tu girl. Ada breast dan miss v. Bukan ais krim.

aku rasa kisah ni dah memberi kepuasan pada aku...

salu baca, orang luahkan masalah pastu tanya pendapat..
ni siap cerita masalah, buat tindakan, dah buat penyelesaian & siap ada tindakan susulan lagi..
hahahaha...

salunya aku memang penyokong "lelaki tak sepatutnya pukul perempuan" sebab aku pun pompuan, tapi dalam cerita ni aku dah tabik sama TT..
lantakla aku ape orang nak cakap, sebab bagi aku kalau yang banyak bunyi tu jenis tak baca & tak paham kan betul2 cerita TT nih..

Cerita pengkid tu dah boleh masuk bod lawak lak.. punchline sungguh.. hahaha...