CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4448|Reply: 7

TETAMU YANG TAK NAMPAK.

Edited by azieyma85 at 18-4-2015 09:26 AM

TETAMU YANG TAK NAMPAK.
Erm..tetamu yang tak nampak..dengan mata kasar...ok..begini ceritanya..masa tu aku baru jer disahkan hamil..tapi aku tak ingat hamil anak ke dua or ketiga..hehehe..Malam tu, yang da dirumah cuma aku dengan suami jer kat rumah. Adik ipar aku (lelaki) seperti biasalah sebelum isyak dah keluar dengan kawan2 dia, pukul 2 or pukul 3 pagi baru dia balik. Dalam pukul 9 lebih or 10 malam, aku dgn suami masih lagi tengok Tv,..tapi aku tengok tv sambil layan you tube, yelah Tv dengan meja komputer tak jauh..seperti dalam gambar yang aku attach..yang kaler merah tu, kerusi,aku dok situ, then suami plak kat sofa purple,baring2..so cita dia gini, sambil aku layan you tube indo, TransTv, yang pasal entiti2..sambil mesengger dengan adik perempuan kat kampung..tiba2 aku dengar da suar prempuan bagi salam..masa tu pintu sliding masih lagi terbukak dengan luasnya..yelah si suami cakap panaslah..ok back to suara perempuan yang bagik salam, mula2 aku biarkan jer(ignore)..aku ingat kan suami aku terus angkat tengok sapa kat luar..tapi bila aku tengok dia masih lagi baring, tengok TV..bukan aku tak nak jawap salam tu..aku, kalau da orang bagi salam sekali jer, aku tak kan jawap, selagi aku tak tengok sapa yang bagi salam tu..so aku pun angkat dan tengok ke luar..tak da orang..then dengan cepatnya, aku pikir ni mesti benda lain ney...so aku cepat2 bagitau suami tutup pintu...berdiri bulu roma..yalah..masa aku dengar bunyi salam tu, aku tengah tengok cerita hantu..then after that..aku sambung balik tengok you tube..hehehe..ketakutan dah hilang..tapi keinginan nak tahu pa benda tu makin kuat...hehee..k itu jer, sory lah tak pandai mengarang..bukan budak sastera..budak akaun..hehehe..bye...
..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

hehehe...beselah tu. nak tumpang tgk tv or tgk youtube kot?
abaikan.. in sha Allah takde apa2 tu. saje nak say hello kat uols gamaknyer..
kat umah pernah kena camni. suara pompuan gak.
masa tu kat dapur ngan adik duk main kete control.
kali pertama, jawab salam tu sambil tengok siapa gerangannye kann..
tapi nan ado! kali kedua dia bagi salam lagi.. jawab jugak tanpa was2.
pi tengok lagi sekali..nan hado jugek! kali ketiga dia bagi salam..
hye hye bye bye la jawabnye.. berdesup gi kat ruang tamu.

pernah gak, masa kat rumah mentua, masa tu dah nak masuk isyak..rumah mentua kat area kampung, di kelilingi hutan, tak jauh dari kawasan perumahan saya, 15 minit jer..rumah tu baru jer setahun siap,rumah baru(mentua beli tanah wat ruamh batu)..masa tu, aku n kak ipar (kak siti) tengah tengok Tv,pagar besar pun belum tutup lagi,then Nurul anak kak siti pun da gak..tba2 dengar da orang bagi salam,tapi seperti biasalah, aku tak jawab pun salam tu..kak siti dengar gak..dia tengok kat luar..tggu sapa yang datang, yelah, pagar kan dah bukak, so senang jer nak masuk..tapi tak der sapa pun kat luar..so kami diam jerlah...paham2 sendirilah..hihihi

Anak aku yang sulong selalu tegur da hantu kat tepi pagar rumah nenek(mentua)..hutan sebelah jer..setiap kali datang ke rumah mentua, mesti dia tegur da hantu..siap tunjuk lagi...ee...seram aku..aku juz diam jer..sampai sekarang pun,kalau aku ke situ, masih lagi takut2 nak tengok kat tepi pagar tu,kalau nak reverse keta,takut2 nak tengok belakang, or back mirror, mana tau tba2 dia da kat belakng, yerlah bila reverse,sensor gerenti da bunyi, walaupun takda pa2 pun kat belakng..

hari2 memang ada tetamu yang tak nampak kat keliling kita. apa nak heran.

Yg kesian budak2 bole nmpk.. Anak I umo 3+4 thn salu jerit2 nmpk antu kt pintu la.. Kt dinding la..kt ats siling.. Nk buat ape ek.. Kacau budak kecik..

Follow Us
tetamu nk minum air tu

Pernah tv terbukak sendiri jam 3 pgi...masa tu berdebar yg amat...