CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Orix

Edisi Gali Balik : camne tok ti kenal tok k ?

samssi replied at 22-7-2015 08:10 AM
Masa TOk K accident dulu.. Tok Ti lambat skit pegi khen... rupa2nya Tok K riding tu si pembonceng me ...

hah?
tetiba pening aku baca....
sudahnya Tok Ti jugak yg jaga Tok K

ala...mcm mana la si DCT ni pakai tudung. terletak je. kalau iols pakai tudung fesyen sama mesti rupa tak semenggah

ninjago replied at 22-7-2015 12:34 PM
iols pun perasan.cam dah kawen lak ngan anak dk tu.. dia takde family ke? tak lepak ngan family sn ...

Kalau tak jadik hehe malu ler

Rita royani jer tak move on lagi... kalau dia dah jumpa pengganti mungkin dia pun akak berbaik-baik dengan ex dia demi anak-anak..

RAmai jah artis recycle baju..

Nasib meolss dah register porum ni dr zaman2 masih mumaiyiz lagi
Dah take note certain2 forumer emo. So sambil2 baca..nampak je certain forumer terus scroll tak baca pun. Konsepnya read n ignore.

Follow Us
Sian gak ct.. usia makin meningkat aku ingat die nak rest n focus pada business and menyanyi ala2 shiela majid exclusive sajaaaaa tapi nan hado..ct still menyanyi sane sini...buat konsert sane sini...buat album..tekinja2 menari... adehh..sian pulak kene tanggung dk.. harus la semue anak2 termasuk anas sayang ct sebab selamatkan hidup ayah depa

Edited by Orix at 23-7-2015 02:27 PM

dk tu sbenanya ad bisnes apa ? betul ke heols ad hotel kt london ?

Tapi conflict betul rumah tangga adik beradik ct ni...die..saera..saida..ayie... tapj ayie mmg menjauhkan diri dari ctdk ke? Sampai sudah die tak muncul..

Changa replied at 21-7-2015 08:55 AM
kakak akui ramli ms hauk jah muka. akak pun hairan kenapa ramai cikki2 yang suka.
heshe tak masuk ...

kelas confession. pecah lubs sangat sis

Nham22 replied at 23-7-2015 01:45 PM
Sian gak ct.. usia makin meningkat aku ingat die nak rest n focus pada business and menyanyi ala2 sh ...

Ingat ai sorg je yg rs tak selesa tgk ct menari pusing2 badan, lenggok2 badan dan melompat2 anak dlm persembahan lately ni

tupai_tupai replied at 23-7-2015 11:08 AM
yeke ct beria nak rumah BA tu?

rasanya mcm sbb lain.

kalau gossip dolu2 pun katanya memang siti yg beli rumah itu namun secara detail sebab apa tak pernah di ketahui sebelum ini

Orix replied at 23-7-2015 01:49 PM
dk tu sbenanya ad bisnes apa ? betuk heols ad hotel kt london ?

business atas angin kot?
biasa la kan melayu business kalau yg banyak kabel ini business komisen jah lah

makton replied at 23-7-2015 10:49 AM
adira, izara, nora danish.. mmg la suka menempel kan.. hahaha

artis paling win menempel is ND anak veranak...tapi mungkin jenis family dia kalo jenjalan tu angkut semua anak veranak..
ade je family macam tu.. family bonding katenya

gambar yg tahun lepas asyraf duk tengah kan..
how i wish gambar both Tok T n TZ berdua je..
peluk2 mesra gitew...

takdak sapa upload bidio full tok ti duet ngn misha kerrrr ? dari AJL misha pass mic kt tokti nyanyi bunga2 cinta iolsss goosebumps....

Yg birthday party baru2 ni anak sape?

Orix replied at 23-7-2015 02:37 PM
takdak sapa upload bidio full tok ti duet ngn misha kerrrr ? dari AJL misha pass mic kt tokti nyanyi ...

ada video terbaru kat IG ct dia kongsi kene dera ngan misha nyanyi lagu bunga2 cinta kat ijn tu

CT baik la...korang ni x baik la cakap CT macam2...

yg kurang baik pada aku si DK tu...aku dpt rasa dia kasanova....dia kawin dgn TZ lebih kepada sebab TZ tu kaya kot...

Aku percaya CT memang kenal DK melalui TZ. Aku jugak percaya CT mmg ikhlas berkakak angkatkan TZ tiada niat nak mencaras. Tp lepas rumahtangga DK TZ berantakan,tgh  menunggu pengesahan talak aku percaya DK mula cucuk carum ngorat  CT dan CT well...wanita biasa yg dambakan cinta..taste pulak pak cik2..so y not. Pd aku itu bukan rampasan. Tu sebab CT kasi syarat kalu nak betul nak kat dia..dia nak pastikan DK  dan TZ x der apa2 lagi...so x der la digelar pencaras...bukan sebab x sanggup bermadu. Dia x nak sakiti hati TZ. CT baik lah... Tp still haters gelar dia pencaras unggul selepas HS dan FS.

Anak2 DKTZ yg dah remaja masa tu sudah tentu menyebelahi ibu mereka dan dgn emosional menuduh CT punca keretakan rumahtangga parent dorang...ia valid utk semua anak2 yg tiba2 mak ayah dorang berceraianmasih mentah utk mengetahui krisis rumahtangga ibu bapa mereka.So itu menjawab kenapa TZ dan anak2 membawa hati sendu ke Melbourne...bukan pengesahan CT perampas ok. TZ mungkin berjauh hati...kenapa CT yg dipilih DK tp ketidakroyanan TZ membuat aku percaya dia tidak menyalahkan CT byk..dia lebih menyalahkan DK atas kegagalan rumahtangga mereka. Itu sebab CT mampu disenangi semua org kecuali haters.

Soal DK menggeletis kat mana2 termasuk kat NZ...aku x der instinct. Sebab DK mmg gedik. Harap berubah jadi yg lebih baik...

Aku jugak merasakan gossip CT dgn Zamani dan Ramli MS adalah benar tp tidak segedik spt yg haters canang2kan.

CT baik ok..jangan samakan dgn diri korang yg gedik tu.

mana2 gossip kot kita tidak hanya percaya thru cakap2 org saja..tp thru facts...

gossip CT ni lebih kpd cakap2 haters yg nak memburukkan CT..

kalu anda rasional bandingkan dgn gossip HS dan FS...berbeda kan? HS dan FS penuh dgn facts...x perlu berteka teki

tp gossip CT DK...lebih banyak laporan gedik shiok sendiri dpd facts.