CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Dosa Yang Ada Pun Tak Tertanggung, Tak Perlu Peluk Cium – Nazim Othman

Yes, Nazim is one of few actors who can deliver without being overly touchy feely. Citer Sangkar lakonan dia ngan Nabila Huda pun best. Sedih gila.

yup skrg ni yang buat syarat tak mau bersentuhan macam aeril zafril, izzue islam selain mawi.. hopefully ramai aje pelakon lelaki n perempuan buat syarat camni.. so produser akan patuh.. izzue islam jadi somi ayda jebat dalam suami sebelah rumah pun ok jah takde sentuh2.. sampai je mesej... masa malam pertama simbolik tutup lampu jah kat bilik hotel  .. penonton paham2 sendiri lah .. tak perlu nak tindih2 gesel2 ..

kalu x nak tengok...x payah tengok tv - forumer jahil

adegan sentuh2 ni.... tolong jangan kecualikan watak anak dan mak eh... bukan sekadar watak suami isteri.

berlakon jadi mak... bertudung litup sampai ke bilik tidor dalam gebo bagai... tup2 dengan anak lelakinye kononnye... bersalam2 cium tangan laga pipi bagai. kau rasa??? ooo... mencerminkan hubungan seorang ibu dan anak katanye....

kalau seorang pengarah yg bagus... dia akan lebih banyak bermain dengan pandangan mata... memek muka.. skrip dan shot yg baik utk sampaikan mesej. takyah nak peluk2 bagaila.

aritu tengok cerita Isteriku Bukan Tukang Masak lakonan Ajak Shiro. Memula aku risau nak tengok lakonan Ajak... ye la.. dia bukan seorang pelakon. aku janggal klau tengok dia berlakon peluk2 bagai sedangkan isterinya di rumah bertudung. Tapi bila tengok lakonan dia dengan Zara Zya... minimum adegan sentuh2.. aku lega. Takdela hilang hormat aku pada dia.

Baru-baru ni tengok drama Lollypop. Selamba je si Nazim ni pelok Farlyna Idris

Agak konfius bila izzue request x nak bersentuhan dgn bukan muhrim je org duk cop takut bini..pnah tgk awin tu ok je..lagipun bukan wajib pun nk sentuh2..haram tu adela..hari tu mcm ada nmpk forumer yg tulis "bermula era kejatuhan filem melayu" sbb scene peluk cium x senonoh ni akan diban..ntahpape pny mentalility la

Follow Us
semalam tengok cerita ada sejadah panjang terbentang... beto ngan saleha berlakon... sentuh2 sangat minima... ok je pon.... takyah peluk cium.. cuma  mainan mata nak tunjuk they love each other....

pokok pangkalnya memang pengarah.. tapi si pelakon takkan la bodoh sangat ikut je...

Setuju...nazim ni me perasan gak kalu dia berlakon jarang ada sentuh2 pompuan..

talapia replied at 3-8-2015 02:26 PM
adegan sentuh2 ni.... tolong jangan kecualikan watak anak dan mak eh... bukan sekadar watak suami is ...

Setuju sesgt... Watak mal mmg dibawa oleh wanita yg bertudung, tp bila dlm drama dgn selambanyer salam & peluk anak klu perempuan x pe ni anak lelaki.  Bkn mahram tetap bkn mahram walaupun watak anak ngan mak.  Dan saya cukup x berkenan gak pada pelakon wanita yg dh bertudung berlakon sbg isteri, tp msh bebas pegang lelaki n berlakon atas katil, contoh citer Isteri Separuh Masa.
Harap lps ni pelakon2 pompuan yg dah bertudung jarak2lah ngan pelakon lelaki tu.

betul kata nazim othman,saya sokong ...para pelakon, kita semua pun dosa dah banyak, tak tertanggung, cukuplah...banyakkan istighfar,kita pun tak tahu bila kita akan mati

muntri bangang tu...bagus kalau dihempap enot...

mesmerize replied at 3-8-2015 10:21 AM
betul tu nazim.. akak setuju sangat.. dulu pernah nazim ni berlakon ngan fatiya tajuk lupa da pasal  ...

Aah best gila citer tu. Citer pasal bukan somi isteri kn. Yg best yg diorg simpan last page novel tu...

Sweet je xyah peluk.

AO tu memang pengkid tegar ke eh ?

tak boleh sentuh sebab haram, tapi isap rokok boleh pula?

naina replied at 3-8-2015 12:46 PM
Aku ingat lagi kata2 rosyam nor beberapa tahun dulu dalam wanita hari INI bila diaju soalan pega ...

Iya2 aku pun ngt..hingga skrg aku ngt kenyataan ni.lpstu siap ckp dia pun belakon tu berdakwah,berdakwah nak smpaikan moral pada penonton,jd kita xleh ptikai niat.ada sorg lg pelakon aku xngt pun ckp gini.

Kalo blh plakon pompuan pakai lh tudung..jgn pkai seksi2 rambut kaler bagai..

ye sokong nazim! hahahahah

talapia replied at 3-8-2015 02:26 PM
adegan sentuh2 ni.... tolong jangan kecualikan watak anak dan mak eh... bukan sekadar watak suami is ...

uols tgk cite isteriku bkn tukang masak tu abis x?
siap dokong2 tu kira ok lah eh

datinamanda replied at 3-8-2015 02:27 PM
Baru-baru ni tengok drama Lollypop. Selamba je si Nazim ni pelok Farlyna Idris

Kaka Nushrul ni memang gitu sis. Heshe lupa kah photoshoot heshe topless sampai nampak pusat & kepala lutut.

syakuntala replied at 3-8-2015 12:15 PM
citer M.A.I.D kuat btl peluk2... nyampah

tu kalau kapel dia ayda jebat ngan zul ripin mmg suka gesel2....feluk2...lekap melekap
sebaik x romen je g
peminat dia kata kemistri kuat