CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: crossfire

[Tempatan] Ostad puaka diarah tangkap, khalwat dgn Umi Masjuri Hassan

Decaffeinated replied at 27-8-2015 03:22 PM
yang peliknya habis amalan puak2 kuno pun dikorek sambil ratib "Yang tu awat hang tak kutok, bukan ...

Macam tu punya bodoh pon ada hati nak memperjuangkan Isle. Spesis macam ni yang membuat Isle kelihatan senbagai agama orang bodoh.

revolusi_30 replied at 27-8-2015 02:21 PM
Khalwat ne benda mulia kan, serupa nabi berkhalwat di gua hira'

Yg berdua2 dgn wanita ne maksi ...

Khalwat yang mulia tu banyak menggunakan kepala atas yang berbalut Sis. Ni khalwat yang menggunakan kepala bawah yang tak berbalut....

Wallahualam.

Dia nilah yg bagi senarai nama2 yg xelok tu konon2 nama anak jin ke apa ntah kan?
Xpernah percaya ngan ustaz gini. Yg jenis berubat2 org n ambil duit ni....

Lobainita urut dada ustaz pojaan tercalit dosa, ape2 yahudi tetap salah

Ramai yg aku baca komen mcm lah ustaz ni maksom..xkn buat dosa.ustaz pun ada hati perasaan lah.budak belajar btudung labuh dulu bila nampak aku ada buku permata yg hilang menjejeh air liur masing2 mcm singa gersang nak fotostat.so xda nak herankan.

Dan anak buah ustaz ni gak yg aku pg sbb nk tanya benda org suruh tanya,bukan sibuk dgr pertanyaan tp sibuk tgk muka aku,mengeluarkan segala pujian.bukan xsuka..tp aku pula rasa meluat.

fire_place replied at 27-8-2015 08:17 PM
Ramai yg aku baca komen mcm lah ustaz ni maksom..xkn buat dosa.ustaz pun ada hati perasaan lah.budak ...

hahahahhaha buku permata yg hilang tu kenapalah jd rujukan kursus kawin. heran sungguh. dulu2 ustaz yg buat kursus kawin rekomen .dlm taun 90an la.skrg apa jd?

Follow Us
Kalau kita hidup cari makan denganh memanipulasi golongan akal rendah yang mudah kagum mendengar kita ber Isle kesana Isle kemari, Padang Masyar hehulu Padang Masyar kehilir, sikit sikit hukum Allah sikit sikit hukum Allah, kita kena lah berhati hati bila melakukan extra marital sex....

Namun begitu walaupon kita kantoi, kita boleh saja buat muka tebal macam Tn. haji Mustapha Ali Rahimullah seorang pemimpin parti yang menaku ada kena mengena dengan Isle dan mahu melaksanakan hukum rajam dan potong tangan yang dikatanya sebagai hukum Allah. Walaupon di jadikan bahan lawak kerana punainya yang amat sederhana tapi spendernya yang besar, dia tetap berIsle kesana Isle kemari sesambil berpesan pesan ketas yang haq menjelang waktu asar..

Wallahualam.

dulu bukan ada tered tentang ostaz yg mengamalkan perubatan islam kemudian mengenakan syarat kpd pesakit wanita ngesex dgn beliyau..uztaz ni la kan?

cekelatkopi replied at 27-8-2015 08:22 PM
hahahahhaha buku permata yg hilang tu kenapalah jd rujukan kursus kawin. heran sungguh. dulu2 usta ...

Xtahu lah..aku masa belajar mmg sosial. so saja baca buku tu untuk pengetahuan,sbb Lgpun mmg lps blaja aku nak kawin,aku jumpa so baca je lah..buku tu mmg lama dan agak terang penerangan dia.kihkih..

Yg aku xtahan geng tudung labuh nampak buku tu berebut tgk,siap mtk pinjam..excited diaorg tgk tu mcm apa masing2 fotostat sorg satu..aku yg sosial n tbuka bab gitu pun xdalah mcmtu.tp buku tu mmg detail.huhu...

umi majusri ni sapa.

adakah ostad ni bg rawatan secara peribadi gitu...

hahahaha..

fire_place replied at 27-8-2015 09:26 PM
Xtahu lah..aku masa belajar mmg sosial. so saja baca buku tu untuk pengetahuan,sbb Lgpun mmg lps b ...

buku tu kalau amek kursus kawin taun 95 kat penang tmpt aku mmg dpt free...kalau penang dpt buku biru fardu ain dgn buku permata hilang tu.tempat lain taktau la..hahahahahaah aku x bleh blah word "mendayung" .shades of grey versi islamik.

cekelatkopi replied at 28-8-2015 12:45 AM
buku tu kalau amek kursus kawin taun 95 kat penang tmpt aku mmg dpt free...kalau penang dpt buku b ...

Haha..aku sampai skrg pelik dgn perkataan
'tusukkan dangkal'.kihkih...
Tp senaman dlm buku tu bagus

ustaz ni pernah dtg rumah aku dulu

sebab mak sedara aku keje ngan dia

bini 2 dah x silap aku

dengar cite utaz kahwin guna sindiket...tu yg terbit kes khalwat tu...hanya Allah yg maha mengetahui...tak nak bagi tahu isteri2 lain kot...

Ustaz pun manusia...yg salah & ada bukti kukuh akan dihukum...

dekmieDandy replied at 28-8-2015 09:15 AM
ustaz ni pernah dtg rumah aku dulu

sebab mak sedara aku keje ngan dia

dalam kosmo arini lapor telah mempunyai 3 isteri

Aku x tak brape nk percaya kt die ni. Main charge ratus2 skali rawatan. Mak aku taksub dgn die dl, skali rawatan koman2 rm200 melayang. Buku2 die pon mak aku bl & bc. Dh marah tp buat bolayan aje. Tp kalau ni tuhan nk buka aib die, harap2 insafla lps ni. Jgn aniaya org yg dlm kesusahan

lostnfaun replied at 27-8-2015 12:55 PM
Nampak gaya ustaz nie kne ubatkan diri dia dlu

sokong..nnti dia salahkan yg jin2 asyik yg buat tukar perlakuan.dekat board MPS pun dah dgr yg ustaz ni ke yg tipu tu?

mohon ustaz beri tip2 untuk kawal nafsu.....