CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: si_petir

BIRAS SIHIRKAN AKU

Close [Copy link]
mommymonster82 replied at 29-10-2015 07:20 PM
Masalahnya xbetul u..me ada kawan yg pernah kena fitnah gini.... .

Jahat betoi...

Orang lain aja jahat...hang aja baikkkkkkkkk.....

Jap Manak tolong hang reply post Manak nih.....weiiii manak.....hang nak tuduh aku buat fitnah???? Weiiiii aku tak buat fitnah...informer aku 100 peratus fitnah free...anyway kalaupun aku nampak seperti fitnah...itu bukan aku....Tapi informer aku....aku sekadar menyemarakkan fitnah itu.......the onus is not for me to find the truth...aku se kadar penyemarak

Saper yg sibuk ekor saper ni... dah tahu bini org pon sibuk nk kacau...  
Orang xlayan dia panggil kita betina...

johnazizul replied at 29-9-2015 05:57 PM
Untung la dpt tahu sape yg buat... Bini aku dah kena 4tahun sihir cerai... Dah byk kali berubat... B ...

boleh share macam mana tau isteri kena sihir cerai ni?

Edited by johnazizul at 30-10-2015 11:14 PM
rina0602 replied at 30-10-2015 05:24 PM
boleh share macam mana tau isteri kena sihir cerai ni?

Panjang cerita dia... Antara yg obvious kita nampak perubahan dia selalu naik suara dgn aku... Pastu selalu mengelak kalau nak bersama... Period lak selang 2minggu dtg... Mmg pelik masa tu... Mcm xbagi kitorang dpt anak...

Masa majlis sanding rumah bini aku okey je.. Masa sanding rumah aku, beberapa hari sebelum majlis, badan dia naik bintik2 mcm campak yg sgt gatal.. Aku bawa ke rumah ustaz dekat dgn rumah... Dia ckp ada org kenakan bini aku... Melalui makanan... Dgn gatal2 tu bersanding gak la... Pastu lama2 hilang la binitk2 tu..

Dekat setahun kawin, xdpt2 anak, period pun kerap... Jadi aku amik keputusan untuk buang ape yg ada kat badan dia... 3org ustaz dtg ke rumah mak aku... Dgn ruqyah semua, muntah benda hitam ape ntah.. Kena mandi air yg dah dijampi dgn ayat quran... Tapi masih xsembuh gak... Benda sihir ni xboleh selesai sekali berubat je... Kena sabar...

Dlm 2bulan pastu, aku jemput sorang ustaz dtg rumah.. Ustaz tu ckp ada benda yg bertenggek kat rahim bini aku... Kerja dia senang je, ketuk dinding rahim... Patutla asyik period je.. Ustaz tu siap explain rahim bini aku senget ke arah mana... Pastu bila jumpa bidan utk urut, bidan tu ckp sama mcm ustaz tu... Rahim senget jadi payah nak lekat anak...Dah urut semua, bini aku pun conceived...

Ingatkan dah dpt baby dah selesai la... Raya haji tahun lepas pun buat rawatan lagi... Muntah lagi benda hitam... Tiap2 kali benda tu dtg balik mesti bini aku naik bintik2 kat paha.. Pastu pening kepala sgt2... Asyik marah2 aku...

Dr awal tahun ni memang kami planning utk 2nd baby... Tapi time subur je mesti bini aku penat la... Marah2 la.. Pastu dgn bahagian sulit asyik sakit melecet sampai merah2 dan bengkak.... Tapi kami lawan gak... Bulan 6 lepas bini aku conceived anak 2nd..

Sampai satu petang sebelum raya haji lepas, anak sulung aku mcm merengek nampak something kat luar... Jadi balik raya aku gi jumpe ustaz yg salah sorg dr 3org dulu tu... Ingatkan nak ubatkan anak, tapi masa ustaz baca ruqyah, bini aku yg menggelisah..

Lepas dah berubat semua, dia explain yg bini aku ni kena sihir cerai.. Nak bagi kami ni xbahgia, asyik gaduh dgn hrpn kami bercerai... Tiap kali lepas berubat, si polan yg bertanggungjawab hantar tu, akan upgrade org suruhan dia dtg kacau lagi... Nanti akan berubat lagi bulan depan... Kena sabar byk2 kalau kena camni...

johnazizul replied at 30-10-2015 11:11 PM
Panjang cerita dia... Antara yg obvious kita nampak perubahan dia selalu naik suara dgn aku... Pas ...

Uish..dengkinya org tu.dari nk kawin sampi anak 2 ni.kesian bini ko..mesti dia pun penat nk lawan perasaan marah2,tak suka kt ko.kesian dia

Macam mana nak tahu kita kena sihir....

Follow Us
noor2 replied at 31-10-2015 01:42 PM
Macam mana nak tahu kita kena sihir....

Isteri masuk forum bodoh bodohkan orang ibarat berwirid atas sejadah...sedangkan suami yang senantiasa disisi.......bertepok sorak menyokong Perbuatan isteri......no prize for guessing siapa yang dah sihir siapa.....

@m.monster.....

wah wah wah...aku ingt xde org respon tread aku ni..rupanya pnjg berjelaa... mcm2 bunyi daa..huhuh

untuk pengetahuan semua..aku ni xdela jahil sgt smpai nak g jumpa bomoh...sume tmpt aku pegi pusat perubatan islam termasuk darulsyifa.. stiap ustat mmg kata aku disihir tp xdela strikly ckp kakak ipar aku sipolan binti sipolan..biasa ustat2 ni akan bagi hint je.. cth..ada org dtg bwak masuk...so ko faham sndri la sape punye keje kan... ko ingt umah aku tiap2 ari ada tetamu? aku ni dok bdua je ngan laki aku kat kondo...xde org pon nak dtg...  yg megata aku jmp bomoh syirik bagai time kaseh la fitnah aku... aku elok2 jmp ustaz berubat secara ruqyah.. mandi garam... aii la...

mcm mana aku kata aku yakin ternyata kakak ipar aku sihirkan aku.. cuba piker balik..knp ari dia jejakkan kaki kat umah aku..aritu la aku mula sakit???? kedua..seantero kerabat suami tahu dia ada membela hantu raya dan saka kepunyaan kuarga dia..dan along sndri penah mengaku amalan isterinya itu... so nak kata aku fitnah terpulang...klu betul aku fitnah xpe itu antara aku ngan tuhan....

yg kata berdoa bzikir bagai xyah g berubat..ye betul... tp... kne ada usaha cik kak cik abg...klu kata dosa g berubat ngan pengamal perubatan..klu ko lapar ko xle makan nasi..ko hanya perlu doa je..ya allah kenyangkan aku... klu ko sakit ko xle jmp doc mkn ubat..dosa..ko hanya perlu doa... guna la akal.. ilmu allah ni sgt la luas.. klu kita xde ilmu..jgn sesekali nak pertikai kan...

xpela..aku x kisah pon...aku masih belum pulih sepenuhnya tp ada perubahan dr sblm ni...aku masih berubat dengan DARUL SYIFA bukan bomoh... aku rse da blh ttp tread ni sbb da byk yg melalot...

Selalunye kan org kampung je yang kena benda benda macam ni.

Orang bandar, yang graduates overseas and rambut blonde tak pernah kena sihir. Setuju tak?

12
Return to list New