CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 7519|Reply: 60

Peminat Suruh Ayda Jebat Bertudung

Pelakon wanita popular Ayda Jebat sememangnya kini menjadi satu fenomena dalam industri hiburan apabila satu per satu kejayaan dan drama yang dilakonkannya hampir meletop.

Selain daripada sokongan keluarga, sokongan daripada peminat turut memainkan faktor yang terbesar bagi seseorang artis itu untuk terus berjaya. Disebalik kejayaannya itu sudah tentu ada yang suka dan ada juga yang membenci.

Bagaimanapun, melalui sumber-sumber media sosial terkini segelintir peminat menyuruh Ayda Jebat untuk bertudung kerana melihatkan penampilannya yang cantik dan ‘kena’ apabila bertudung penuh dalam beberapa siri drama nya sebelum ini.

“Like gambar yang paling banyak ialah gambar saya yang pose bertudung. Kadang-kadang comel juga melihatkan saya begitu memakai tudung. Saya akan pakai tudung apabila saya sudah bersedia dan hati terbuka. Tidaklah kerana peminat saya mahu memakai tudung tidak ikhlas namanya, biarlah melakukannya dengan keikhlasan hati,” katanya.

Sementara itu juga, Ayda turut menceritakan bahawa buat pertama kalinya dia ke Amsterdam baru-baru ini ditipu oleh agensi pelancongan di sana sehinggakan terpaksa berpindah ke hotel ke satu hotel yang lain sebanyak 4 kali sepanjang 10 hari tempoh berada di sana.

“Pertama kali ke sana tidak berapa baik kerana saya kami ditipu sesudah sampai di sana. Selama 10 hari di sana kami 4 kali bertukar hotel. Saya ke sana bersama-sama pelakon lain seperti Aiman Hakim, Nina Nadhirah, Lya Natalia dan yang lain untuk menjalani penggambaran drama berjudul ‘Sesal Separuh Nyawa”

Ayda Jebat turut tersenarai dalam pencalonan dalam kategori Drama Rantaian Popular Di Media Sosial menerusi ‘Rindu Awak 200%’ di Anugerah Skrin (ASK) 2015.

sumber : http://www.rotikaya.com/

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

comey die ni time pakai tudung...tp biarlah smpai masa nt bertudungla dia ..biar ikhklas katanya

tak faham aku apa yg fenomenanya aida jebat neh..

Peminat2 tu seharusnyalah makcik2 pprt dgn bbnu yang sibuk nak jadi setazah media sosial. #AkuFreeHairKorangYangPanas

takmo dibayangi jul ripin lagi, katanya..

harkktuih replied at 1-10-2015 10:50 AM
tak faham aku apa yg fenomenanya aida jebat neh..

entah apa yg fenomena pun aku tak tau...alah,wartawan2 maknyah lorong bodoh ni macam kau tak tau, kalau kena bodek dgn artis sikit jhe,terus puji artis tu melambung,walhal artis tu gred E pun depa kata paling popular.. betina ni aku rasa mmg belum taraf maya karin,erra dll lagi.,,dasar pelakon stereotype...berlakon pun drama2 cheapsale yg merepek repek...

Follow Us
MH37O replied at 1-10-2015 11:06 AM
entah apa yg fenomena pun aku tak tau...alah,wartawan2 maknyah lorong bodoh ni macam kau tak tau,  ...

kan...agak2 lah kot nk upkan pelakon..mcm mia ahmad ke ape nama yg bertudung tu..aku dok pk apa la hebat benau pelakon2 gitu nk di up kan..

repoter ni xde bende lain ke nk tulis
asik2 citer peminat soh bertudung
boring lar

harkktuih replied at 1-10-2015 11:18 AM
kan...agak2 lah kot nk upkan pelakon..mcm mia ahmad ke ape nama yg bertudung tu..aku dok pk apa la ...

mia ahmad yg anak menteri bebal tu ke maksud kau?? kau macam tak paham2 dgn wartawan maknyah lorong bro...depa kasi puji sama itu anak menteri..kot2 kalau depa ada masalah,boleh mintak tolong si menteri bebal tu...

MH37O replied at 1-10-2015 11:23 AM
mia ahmad yg anak menteri bebal tu ke maksud kau?? kau macam tak paham2 dgn wartawan maknyah loron ...

anak menteri mana?

ahmad maslan ehh??? ke aku silap???

ttg berhijab ni kena cantik beri jawapan.. atau lebih baik diam klu belum bersedia..klu tidak masak lah kena hencapan

MH37O replied at 1-10-2015 11:32 AM
ahmad maslan ehh??? ke aku silap???

bukanlah..nama dia Shamiha Binti Ahmad Baderi
suway sgt dikaitkan dengan muntri nasik goreng..

harkktuih replied at 1-10-2015 11:34 AM
bukanlah..nama dia Shamiha Binti Ahmad Baderi
suway sgt dikaitkan dengan muntri nasik goreng..:la ...

ohh ...den salah org lah ekk...pernah dgr ada pelakon baru yg pakai tudung anak menteri tu...yg mana ekk?

MH37O replied at 1-10-2015 11:35 AM
ohh ...den salah org lah ekk...pernah dgr ada pelakon baru yg pakai tudung anak menteri tu...yg ma ...

ada rumors yg mengaitkan dia dgn amad maslan sblm ni..

aku rasa biasa je dia berlakon, xd la gempak sgt2. tak sampai emosi org kata

harkktuih replied at 1-10-2015 11:45 AM
ada rumors yg mengaitkan dia dgn amad maslan sblm ni..

ooo rumouss je.... kesian kalau dia bebetul anak menteri bebal tu....

honestly speaking org org mcm ayda nie memberi harapan kepada mereka mereka yg " not model look" aka muka biasa aje utk jadi femes dan berangan dapat "close up and personal" dan berharap dapat pakwe/somi yg sado, hensem dan kaya raya.. sekian terima kasih.. udah udah la berangan masyarakat mesia oiiii...

MH37O replied at 1-10-2015 11:49 AM
ooo rumouss je.... kesian kalau dia bebetul anak menteri bebal tu....

heyyy..3.85 hokeh..mampoo?

Apakah? Fenomena aj mat aris? Choyyyy.