CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1806|Reply: 1

Tiada softskil

Close [Copy link]
Edited by libragirlzod at 27-10-2015 06:45 PM

Saya sgt memerlukan pandangan dan nasihat dri forumer semua.
HaI semua.agak lama menyepi.banyak sgt krja yang perlu disetelkan.
Trima kasih pada semua yg byk bagi pendapat dan nasihat.

Sekarang saya ada satu lagi masalah yang saYa x pasti adakah ia masalah atAu anugerah.begini,satu unit baru dh ditubuhkan di ofis sy.disebabkan background sy dalam bidang itu,maka saya diarahkan untuk mengetuai unit itu.

Dah seminggu berlalu dan minggu depan sy kena bagi jawaban sama ada terima atau tidak tugas baru tersebut. Semua maklum yang sy buka thread ni sebab msalah komunikasi sy.dan apabila mengetuai sesuatu Unit/jabatan,amat besar tanggungjawabnya.apa yg saya pikirkan skrg ialah masalah softskil sy ni.Bila dh jadi ketua maka byk trlibat dengan meeting dan jmpa dengan bos2.huhuhu.Jauh di sudut hati sy gembira apabila mndapat prkhabaran itu krn mungkin saya boleh upkan kerjaya saya.tp dlm masa yg sama sy takut.mampu kah sy pikul tugas yg diamanahkan ini.yelah,apa akan jadi kalau ketua xleh communicate well dan develop unit dengan sebaiknya.

Momod boleh tlg merge ThreaD ni.post masalah bru tp Tiada respond.so trpaksa buka thread baru.maaf i am beginner.

http://mforum.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=898041&extra=&page=1&mobile=2

sekarang tiada lagi fungsi merge ye tt..
so sila sambung di thread sedia ada..
sy close thread ni..