CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tongkatwaran75

[Tempatan] {2}Lupa amik anak sedara, tumbuk drebar van smpi mati ! video tunang post 249

haryatie replied at 4-2-2016 07:56 AM
garangnya..

Nanti klu ada pak we muka brutal mcm tu nk ngurat, sila lari lsju-laju.....

jazaa100 replied at 6-2-2016 02:45 PM
Nanti klu ada pak we muka brutal mcm tu nk ngurat, sila lari lsju-laju.....

comel jah nama pailang tuh

Fifi namanya

fcl29 replied at 4-2-2016 10:28 AM
teringat masa game komenwel 98 ke game mane ke... taekwando... atlet negara la... kene tumbuk kat  ...

Ank aku ckp....taekwndo memang ada ajar tempat nk attack utk bg kiok terus....klu org serang kita dulu,,bg mati je....

Masa sukan komanwell tu mgkin secara tak sengaja kena tempat tu...

shida81 replied at 6-2-2016 09:26 AM
Duk sg udang gak ke? Da mcm2 jadi... Bunuh budak jatuh apartment... Gantung diri.. Tumbuk menumbuk ...

Iols bukan org Sg Udang pun, dok dekat Kafa Nurul Ain. Tapi kerap ke simpang 4 & kwsn blkg tu.
Itula, dedulu cite paling hot pun cite bidan yg tanam baby bawah rumah, pastu takde cite. Skrg ni memcm  betul. Kekdg kalau ambulans/polis/bomba lalu mlm2 tu, iols cam...'adala org Sg Udang buat bnda pelik2 tu'...tak baik...i'm sorry..

Alahai....tunang arwah lak yg di simpati sgt....

Aku lg simpati dgn mak pak arwah yg kehilangan anak....tunang tu blh je guna peralatan kwin yg dah siap tu utk kwin dgn org lain...

ayorsuam replied at 6-2-2016 02:57 PM
Iols bukan org Sg Udang pun, dok dekat Kafa Nurul Ain. Tapi kerap ke simpang 4 & kwsn blkg tu.
It ...

Same la... My hubby pun ckp mcm tu... Kerap sgt ambulance polis masuk kg.... Dulu x mcm ni pun....

Follow Us
ohnoLia replied at 6-2-2016 09:19 AM
Tp sis itu kat asrama. Dan mrsm haruslah uols dah sekolah menegah. Nak tahan semalaman tu mmg sgt2 ...

Aku igt dulu...sorsng junior ni tertinggal bas/kete...so aku kesian...aku igt dekat jah rumahnya...bila aku tanya kat  mana dik..depan tu jek...depan tu jek..skali amik kau..sampai kubang kerian jdnya..petang lak tu..jaman tak dak telepon...riuh la mak pakcik aku semua...sib baik aku sampai ke rumah dengan selamatt..
So org yg dewasa perati2 bdk2 kat skolah tu..kot melilau likau tertinggal van ka...bapak terlupa ambik ka..ada penah jd kat skolah anak aku dulu..pagi2 bapak antar tak tgk haper...rupanya pg tu tak skolah...aku hantar anak aku tp ngk senyap sunyi tanya ah gusrd..dah nak ngantar bdk ni no tipon mak pak takdak...guard tipon cikgu katanya..

tongkatwaran75 replied at 6-2-2016 04:06 AM

amboi amboi engko sengih2 reda

Edited by kambeng_masam at 7-2-2016 03:41 AM
chazey replied at 6-2-2016 09:25 AM
Eh hello, sapa kata bukan penentu kejayaan dalam hidop?!

Buat homework = berdisiplin = sah masa ...

Saya la kata. Zaman sekolah dulu punya banyak homework tak siap. Ponteng kelas pun iyer...nakal sgt katanya...tapi rokok je tak hisap.Cikgu salu marah. Esok lusa sama gak camtu. Tapi masa SPM boleh tahan juga semua kredit. Kerja pun bagus.

So bab homework ni takde effect mana sangat pun. Nak ajar disiplin bukan melalui homework. Homework itu hanyalah nak cover kesilapan cikgu yang tak reti gunakan masa untuk ngajar student dalam sesuatu waktu ikut silibus.

Sepatutnya cikgu bersikap lebih cerdik sikit. Jangan bagi kerja rumah lah. Suh budak2 siapkan ketika masa sekolah. Budak2 sekolah skang ni lepas balik sekolah bukan mcm zaman kita dulu ada banyak masa lapang sangat pun. Petang ada kelas ngaji la...kafa lah..belum kalau kena dtg skolah hari Ko-ko.

Kalau nka bagi pun sikit2 je sudeyyy. So, atas cikgu sebenarnya. Bagi kerja skolah banyak2, budak2 tak siap marah pulak. Cuba jangan bagi kerja rumah haaa....semua orang happy.

yayyyy! hari ni takde kerja rumah! cikgu chazey baik hati!

honeybee1802 replied at 6-2-2016 01:32 PM
Aku igt dulu...sorsng junior ni tertinggal bas/kete...so aku kesian...aku igt dekat jah rumahnya.. ...

pernah sekali tu aku ambik wife balik sekolah dari ngajor..dia balik lewat sikit sebab meeting. Nak keluar dari gate sekolah sekali kami perasan ada dua budak duk tepi guard house...orang lain semer takde dah....jam kul 2pm lebih. Aku benti, ajak budak2 dua beradik tu naik kete then antor kat taman perumahan..dekat je dgn umah aku. Tatau la ngaper bapak budak2 tu tak mai ambik ke terlupa kot. Bebudak tu cakap biasanya mmg balik terus.

jazaa100 replied at 6-2-2016 10:25 AM
Alahai....tunang arwah lak yg di simpati sgt....

Aku lg simpati dgn mak pak arwah yg kehilangan a ...

simpati kepada pengusaha van sekolah. bukan senang nak cari driver van sekolah yg ada lesen bersama penumpang.

kambeng_masam replied at 7-2-2016 08:55 AM
pernah sekali tu aku ambik wife balik sekolah dari ngajor..dia balik lewat sikit sebab meeting. Na ...

Kadang mak pak kene tahan dgn boss dlm meeting nko....huhu...saper ada anak n commit nak amik time tgh hari tu mmg kene pandai la buat contigency plan...anak aku naik van..tp skali skala kami spot check jgk..

ohnoLia replied at 6-2-2016 09:11 AM
Knapa klu tumbuk kat jantung boleh jadi fatal ye?

ganggu rentak degupan jantung kalau perlahan ke sederhana..

kalau kuat .. jantung boleh pecah

tentera_laut replied at 10-2-2016 08:16 AM
ganggu rentak degupan jantung kalau perlahan ke sederhana..

kalau kuat .. jantung boleh pecah

Tengs. Baru ai tahu