CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ati1402

~Borak Animal Lover~ Part II

Close [Copy link]

Reply #295 hatemetoday's post

haaa kan cik momod dah kasi permission nama pun rumah borak kan kan.. boleh saya hate.. subtitle ngan ikan bilih my SIL pun penah wat.. sedap pun sedap gak tapi make surele ikan bilis tu kasi lembutkan dan tumbuk lelumat..cyedap..

labu ko tak leh makan tarak hal.. sian ko mesti ko kena angin kan makan labu nih.. cam mak labu air bolehlagi.. tapi kalo labu kuning omputeh panggey pumpkin tu .. boleh jadi pitam.. ada masa2 boleh... ada satu masa tu tak nampak menda dah keliling mak ni hah...eh petola pun tak leh ke hate..? hmm cubalah kalu ko nak try ngan sayur lain mana taw kot lebih syedapkan.. manis karet tu cam best aje bunyinyaa..

mana posting aku tadik...

ezannnnnnnn pesal ni laling... nape sampai nak bunuh orang dik.. hmm ni mesti adala tu... pepehal nanti citer ek...

Reply #300 ezan80's post

sabo zan saboo...apekeheinye ni lagik...iskkk

Reply #301 meowlin's post

iskk stelah aku pikio2...rasenye aku nak cube ngan terong le...owhh mokk ..aku udah kecorrrrrr...ate keret tu omputey bebenooo....mcm tak masok jek ngan don kesom tu yek....

lupe nak kabo...tadik lunch pegi menyongket ke one utama..pastu singgah kat booth haiwan exotic..tengah ade exhibition sampai march nih...ate sempat le aku nangkap gambo spesis kera paling tomei/kecik which is marmoset...eeeii comei komee..ilang ko die kat celah tangan budak jaga booth tuh...keeecik bebenoo..pastu macam baby nak melekapp ajek..balek karang nak lobi laki aku sat..nak nyinggah..tadik tak puehh tak cukup mase...

Reply #304 hatemetoday's post

uikss terong cubalaa hate.. mana taw lagi syedap nyah.. tapikan aku ni plak ada masa2 ngan terung pun leh pitam.. ada masa2 aku melantakle terung bercili tu manyak mana pun ok aje...  suka ngan terung.. lembut aje isi dia kan..lemak aje..

aku dulu penah guna petola ulor ala petola yg tepi2 dia tak keras tu.. petola yg jenih wangi tu.. pun ok hate.. ke ko tak suka petola.. cubalaa nanti eh.. lagi banyak daun kesum lagi sedap..

Follow Us

Reply #305 hatemetoday's post

hmm bestnya kat kl ada macam2 event.. ada aje ektiviti utk haiwan2..
kat kontan nih..  3 4 tawun sekali pun susah bebenor.. ok hate.. jangan lupa tempek..mak nak gak cuci mata..

Reply #306 meowlin's post

itu le pon..aku ghase die ndak gune sayor ala2 petola jugak...baru le padan ngan cik kesom tuh...nanti le aku coba juge pakei petola...bio le aku highop2 kuwahnyeee...udah le meoww...telan2 lior aku niiii

yeee baikk akan aku usahakan penempekan JIKA aku pegi le yek..

Reply #308 hatemetoday's post

wokeh babeh

Reply #300 ezan80's post

erkkk! wahhh uhuhu sabaa ezan...sabaaa
tgu laa die...kite bawa ke muka pengadilan:@ buat fitnah ni ada law die juga..
x bleh sesenang je wat gitu. siap laa! i'll talk to some lawyers about this

Reply #305 hatemetoday's post

aiseyyy ade exhibition ka di OU ble laa ada masa nk pi usha2 niyyy

Reply #311 ati1402's post

bukan besar2 pon...sangat tertutup.....akak g petang tadik ngan sepul...yg banyak seme ulor2 jek...adeii tige eko ulo sawo batek besor kemain blengkor tido kekenyangan....pstu sempat le aku posing ngan sekor encik ulo albino..alahh itu pon aku pogang2 camtu jek ...ade sekor bonyet putey yg pemalu tapi mahu bile oang amek gambo... ...actually fun jugak lahh...sok akak post pics

atiiiiiiiiiii mohh arr g time lunch sok..ko ade ape2 ke..akak tunggu kat OU esok...bos akak pon tak ade sok nihh (amboihhh!)..masok 8 hengget sista...mau kaa?

Reply #312 hatemetoday's post

mgu ni sgt bz.. tomorrow kelas ler ahkakk...smpai ptg

Reply #313 ati1402's post

bz sokmo yerr... muehehhee...

Reply #314 munkyG's post

biasa laa...

haa ah ezan tol ckp momod ati.. org buat fetnah ni tak kemana poginye..
sepandai tupai menyompat akhirnya tersembam kat tanah jua.. menipu..mempetnah.. mengadu domba hmm itulaa penyakit sebenornya..

yang aku nak terketawa terbahak2 tu boleh lagi dia ngunkit pasal rumah dialah paling ramai PENGUNJUNG tuh   Padahal tak kan tak ingat2 dulu dia gak penah tanya napa PENGUNJUNG ramai tapi yg MEREPLY sorang duo jah! waduhai.. tak kan tak leh pk kot.. org masuk umah dia tengok keletah dan cara dia menjawap dan kebongkakkan dia pun org tak hengen nak mereply.. haku ada bukti dari kawan2 aku yg pernah PM aku juga.. masa dedulu bila aku suruh derang sokong hamba Allah tu.. derang masuk.. pehtu derang PM aku semula ckp tak hengen sebab hamba Allah tu berlagak dan penuh PHD terutama ngan bangsa melayu.. (whoppss aku takle nyempan PM dan tegamok nak mempaste PM2 member aku tu.. tak baik..)

Kekadang derang ckp masuk pun cuma nak tengok kaletah hamba Allah tu menyalak aje..peh ketawa dan geleng kepala tengok org seropa itu..

whoppsssssss baik cabuttttttttttttt

[ Last edited by  meowlin at 20-2-2008 02:52 PM ]

Reply #316 meowlin's post

kak..monic betul2 sakit hati nie ... aper yang kita buat sampai kata
kita nie tamakkan duit dia ... melampau makin kita diam makin dia meroyan rasanya dia nie mental agak nye....

Reply #317 kiki-lala's post

hmm sabor monic.. monic tu kan tengah pembawaan budak tu.. jangan pk sangat ye sayang..

akaks ni sekarang ni.. apa2 yg dia buat dah tak tekezut pun.. dia petnah ke apa ke.. lantakle.. tak tekezut macam dulu2 dah.. sejak dia dok main paste pm yg aku forward kat dia..sebab aku cayakan dia.. (tup2 dia ckp dia paste pm segala tu sebab nak buktikan diri dia tak bersalah) gilo ke apa.. oo gitu gamaknya nak buktikan tak bersalah ke.. so kesianlaa.. member aku yg masuk sini pun ckp teruknya.. tengok tektik kotor dia so memalukan diri sendiri daa...

kelakor ek.. boleh dickap kita ni gilakan harta menda dia ke.. sabor aje.. abih masa kita dok memula sokong dia masa dia kurenggg tu hapo.. tak ingatke.. masa dia susah dedolu.. sapa yg dia cari.. sapa yg gilakan duit sapo.. iskkkk.. astaqfirullah dah.. tak moh ni kira ngungkit dah.. astaqfirullahalazimmmmmm

Reply #313 ati1402's post

owhh tak pee...itu xbition sampai 15 march...g lah bile ade time..tapi g time office hour bestt..sbb oang tak ramai n ko leh amek gambo dgn tenang2 haiwan2 tu pon tak stress..sile silee

citer pasal apo ni? udah2 akaknya.. biarlah labu bersama luncai2nya...