CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: prettymanja

Edisi HotPlate, Nora Danish dpt Banglo 7 Juta & Ferrari dari BF Nedim.. huhu

kun_tum posted on 1-10-2013 02:03 PM
Mmg...aku follow gak IG dierr..mmg nmpk comel ... tang mata dia tuh...dgn coklatnyer...

tap ada ...

Er ilmu mak sedara kawan tu berlandaskan syariat Islam ke tak? Klu yg amalkan perubatan Islam, derang x reveal kt org sapa yg bela hantu, bela saka n memakai brg/susuk. Fitnah kalu...habislah....

Mmg...aku follow gak IG dierr..mmg nmpk comel ... tang mata dia tuh...dgn coklatnyer...

tap ada ...

ko jangan karatz dia pantang disentuh bab ND mau dilaharnya. itu mata lens jer. sedia maklum.. mata dia itam jer wakakakh

really??? waaa kaya2 org yg jd menteri ni,juta2 diorg mcm ratus2 kita je,waaa kaya raya.. so klu dah sama2 berkenan nikah jela cepat2..

anyway setiap orang perempuan ingin orang kaya gila meroyan ,angau  macam ned kat nora le..sanggup beli banglo rm 7juta dan kete ferari.tapi kalau orang biasa dapat macam tu kena lahar tak..

ate ke payah nak memakai susuk bagai. ni zaman canggih la. pakai susuk nanti banyak ngat pantang larang dik non oi!! kontek len ada, eye liner ada, pakai taruk je semua benda tu. kena gaya cantik le.  tak kena gaya lobam la rupe...

meteorspeed posted on 1-10-2013 02:31 PM
ko jangan karatz dia pantang disentuh bab ND mau dilaharnya. itu mata lens jer. sedia maklum.. mat ...

kheeennnn....pantang dicuit melompat lompat

yg mata coklat tu tu mmg nampak...yg x nampak tuhhhhh

mati la aku kena bom agikkkk

Follow Us
kun_tum posted on 1-10-2013 02:41 PM

yg mata coklat tu tu mmg nampak...yg x nampa ...

aku dah kena bom tadi hikhikhik.. nanti giliran ko lak kena. cuit sikit dah kebabom. ND semua baik tak dak buruknya hikhikhik

kun_tum posted on 1-10-2013 02:41 PM

yg mata coklat tu tu mmg nampak...yg x nampa ...

baguslah dek gi la fitnah banyak2 nanti ko dapat pahala yang berlipat ganda..
takde maknanya nak bom ko..tak paedah..

Last edited by ira_229 on 1-10-2013 02:52 PM

datinmarissa posted on 1-10-2013 09:31 AM
ampang 917 ke ampang 971 jalan ritchie

ampang 971 jalan ritchie

meteorspeed posted on 1-10-2013 10:24 AM
mmg bagi aku ND tak betul wakakkaah. tryhard to be a bad girl la kan. konon tak nak org kaya la n  ...

ko pun sama, try hard sgt nak mengutuk ~~~  bersusah payah mengkaji hal org ~~

prettymanja posted on 1-10-2013 04:27 AM
If Pic Nora Danish dgn Porsche nye ini TT ade laa Uolsss... huhu

porsche nye ini pejadahnye, nikan die pinjam nak test drive kete nedim

tap ada ...

Zaman tekonologi ni, orang dah tak main susuk-susuk lagi, dik.
Sumenya main cocok je. Kalau tak cocok, makan. Kalau tak cocok and
makan, surgery. Kalau tak cocok, makan, surgery, dia pakai buang.
Mata coklat ni dah biasa dik. Ko nak mata biru or ijau pun boleh,
tak perlu pakai susuk.............

tap ada ...

mata kontek len....iols tak suka tau orang buat cantik cute cute dengan mgunakan lens ni..ot plak

asik2 gaduh jer kat benang ND....

x move on lagi ker???

empunya badan rilek jah korang jah dok kecoh x abih2...lebih sudu dr kuah yer.....

Blues posted on 1-10-2013 01:48 PM
dalam bencinta movie, nora dah bawa character dia yg berbeza dengan sebelum2 ini. tak der pun terged ...

bg aku ok la nd pelbagaikan watak dia..so kita dah nampak yg mana lebih best dia berlakon..mcm aku suka dia berlakon watak serius tak de watak kanak2 riang dah...bab2 sore pon ok la tak ler bingit sangat mcm citer zaman kanak2 ribena dia tu..

lagi satu pd aku fs berlakon tak de la best mn pon..sama je fesyen dia tu..tengok la mana2 citer pon sama jer mcm tu muncung2 dia tu...dah ler sore dia tu sore itik serati...adeh bingit telinga mendengarnye...nie pd aku ler sorry la yer karatz fs...

Lavender_Violet posted on 30-9-2013 10:42 AM
Sekrg dah terbalik pulak eh, ramai yg suka Fasha sbb fasha dok umah jaga anak jer, pic2 pun pic dgn  ...

yessssss...100% betul...apa yg u cakap memang betul, hakikat, kenyataan, realiti...

dulu ND cbuk jaga anak, cari duit, ex laki x ambik berat, masa tu ada org mengata ke ND? x de, tp org cbuk ngata ke FS

masa tu FS sosial yg amat, memang adat mana2 n sape2 sekalipun terutama artis selagi belum kawin memang akan jadi tumpuan, FS sibuk bersosial nak cari jantan, nak cari laki, dengan clubbing, merokok, arak sampai termuntah, sampai kena papah, sampai pengsan (salah 1 sebab kenapa PS x leh trima dia masa kawin dgn jejai dulu), dulu masa on off dgn jejai, siap cakap ada hubungan dgn qabil ambaq, last2 org tu x hingin nak kawin dgn FS ...eeeehhhh x lama lepas tu mak dia plak dok cakap dlm papar 'anak saya bakal isteri tmj'..fulllaaaamak...kelas engkau, tp nan hado, maknya plak lebih2, sudah nya malu sorang ...pastu on balik dengan jejai, masa ND g jepun dgn keluarga ex mertua dengan jejai sekali, ND wat statement 'hubungan jejai dgn FS sudah berakhir'...uuuiiii mengamuk FS, meletup, siap ckp dlm paper 'kepada bekas isteri, apa lagi yg awak nak?'...huuiiii mana boleh main2 woooo...tp x sedar, FS goda jejai, x pe, molek, betul, sepadan, ND x mengamuk pun cuma sedih je, tp bila ND kuar statement gitu, tau plak nak mengamuk

dengan jejai, biasa sngt dah 'berbulan madunya', sebelum kawin...kat salah 1 hotel mewah di sepang (anak sedara I keja ctu)

sekarang FS dah kawin (tercapai hajat dia nak berlakikan jejai, puas lah hati dia), tapi masa kawin dgn jejai, tenggelam sudah cerita pasal dgn qabil ambak n tmj, org pun x tanya, wartawan pun x tanya, betul ke x kesahihan cite tu (mujur org x tanya, klu x apa FS n mak dia nak jawab?)

sekarang FS jadi ikhlas, terpaksa merendah diri n terpaksa pandai bawak diri dalam menyesuaikan keluarga jejai, sebab nak jaga hubungan dgn jejai, nak panjang, bnyk plak letak pic anak, so org jadi suka, nampak kebaikan, dah x nampak jahat sebab social life dah x de

skrg org nampak x elok ND, so samalah dengan FS dulu, cuba nanti ND kawin, akan nampak x semua ni...x akan nampak dah

pokoknya, kesimpulan yg kita nak buat adalah mengikut keadaan, apa yg terjadi, apa yg lepas, apa yg akan datang...

itulah kehidupan...

Extralink posted on 30-9-2013 12:36 PM
Yang paling sadis bile ada yang kata dulu minat tapi dah x minat sebab ND ni tayang kemesraan kat  ...

I setuju statement u ni 100%....memg betul...

Blues posted on 30-9-2013 01:25 PM
Setuju sangat ?Hehe kelakaw betul haters nd nih. Paling best nd dibanding ngan fs. Lupa zaman bir ...

betul...dah x nampak kebirahan FS dulu, dlm msa yg sma x nampak keperitan yg dah dilalui ND, kerana FS

skrg nampak plak birah ND, FS nampak baik je...memg betullah dah x nampak fake FS sebab dia dah kawin, tapi tetap dicari fake ND...

lantak ND laaa...janji dia x musnahkan hidup org utk kebahagiaan dia

meteorspeed posted on 1-10-2013 02:48 PM
aku dah kena bom tadi hikhikhik.. nanti giliran ko lak kena. cuit sikit dah kebabom. ND semua baik ...

hahahaa..betul la...

missdior posted on 1-10-2013 04:32 PM
yessssss...100% betul...apa yg u cakap memang betul, hakikat, kenyataan, realiti...

dulu ND cbu ...

Perghhh... Terbaikkkkk