CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hyeed

Suami Org dan Isteri Org

dah akhir zaman gamaknya. laki org n binik org bercouple2 neh. apa nk jd ngan dunia skrg, ramai yg hanyut dgn godaan syaitan dan iblis

nape tak guna je prinsip..... buang dulu baru carik lain???

aku memg geli tgk laki olang bercinte nk rak dgn bini olang.. kalu aku memg terus repot kat wife or  ...
plainjane Post at 1-12-2011 21:06

kalo bebudak rumaje bercinte bgi nak rak x geli ke bebeh? berpelok2 sane sini merabe2 ber3gp lg ngalahkan org da kawen..

Reply 22# Samsung1.3mega

kan bagus mcm ni..lau tak suka tinggalkan,pastu lau nak mengatal n seangkatan g sukalah...

* TT u cubalah ckp dgn E tu...tak kesian kat bini,kesianlah kat anak tu..jadilah suami yg menghargai isteri sbb melahirkan anak dr benih E

ntah.. aku pon pelik.. ade kawan aku tuh.. laki die kire oklah.. balik keje terus balik umah.. jaga anak.. masak lagik utk family.. malam2 x kuar umah.. dok umah lagi.. x penah pukul bini.. kalau nasihat pon.. cakap baik2.. x penah ade scandal ngan girl.. nak kate kawan girl pon xde.. hidupnya semata2 keje, umah ngan anak2.. solat pon x penah tinggal.. weekend ajak bini ngan anak jalan2.. itulah hidup die.. tapi at last.. dapat tau... bini ade scandal ngan jantan lain.. alasan bini.. psl kurang kasih sayang dr suaminya.. so! die cari jantan lain.. pastu laki die redha ajerlah.. setuju nak cerai.. pasal nak bagi wife die kawin ngan jantan scandalnya tuh.. tup.. tup.. wife die meraung2.. mintak jangan ceraikan die.. eh! pelik aku betina ginih..

Reply 25# ajis_kg

ada suami baik..bini plak buat hal...dunia dunia..

Follow Us
Reply 24# mummyqis

suke sgt pedajal hati perasaan pasangan dengan cara menduakan mentigakan menempatkan pasangan... pelik2... tinggalkan dulu la... kalau btol tak suke, tak bosan, tak sedap... baru carik lain... tak de sape pertikaikan itu ini... bengong

Reply 26# mummyqis

itulah yg peliknya mummy... nak kate suaminya tu baik sgt.. idaklah.. tapi kalau ikut die punye jahat.. xdelah.. besa2 jer.. mmglah suami die nih mmg sayangkan anak die.. lebih dr segalanya.. sapelah x sayang anak.. so! perhatian tu lebih terarah kpd anaklah.. isteri plak dah kire muda n matang.. bolehlah jaga diri sendiri ye tak? cuma kalau ade yg salah pd pandangannya tuh.. suami die tegur jugaklah..

bayangkan mummy.. bini plak jenis enjoy 24 jam.. ikut kawan2 yg bujang.. balik 2,3 pagi kalau kuar malam2.. dok umah x buat ape.. bayangkan sejak kawin kwn i bagitau.. x penah buatkan air utk suami.. hidangkan makan pon x penah.. mase dlm umah muka cam hantu.. tapi kalau kuar umah.. sanggup make up sampai 14 inchi.. pakai barut biaq nampak slim.. ade ape2 call suamilah suruh setle.. kete rosak ker.. tgh bulan xde duit ker..

penink pale xdek perenggan...

Reply 28# ajis_kg

kira baiklah tu...mummy ni kalau suami tak sayang mummy pun tak per janji sayang anak2..bila suami sayang anak2 kompem syg isteri gak...

kenapalah dia tak bersyukur dapat suami yg bertanggungjawab mcm tu..inilah kalau isteri terlalu sosial

Reply 27# Samsung1.3mega

setuju sangat

Reply 23# Sagoo

itu memg la geli tak hengat bebeh,, tp ni kan scandal yg dh berkahwin tau..

satu malaysia .. nanti anak x ada muka ayah  .. lol .. satu malaysia .. lagipun kalau pompuan tu ngandung laki tu x yah nak tanggungjawab ..  lol

Reply  hyeed

hantar surat layang kat dorang. kalau tak jalan, hantar kat higher author ...
prettyuglybabe Post at 1-12-2011 21:03

surat layang to mcm menarik je bunyinye....blh dipertimbangkan...kat cni bos2 aku sume cina...dorg jenis selagi x dtgkan masalah kat kje korg nk buat ape pon buat la..hal skandal2 tu dorg xamek port..lgpon bos2 cina aku ni pon bnyk skandal2 so klu anak2 buah skandal dorg buat xnmpk je selagi xkaco kje...

...ofismate yg lain perasan x?...klu dah obvious mesti semua dah tau kan...monitor dulu pergerakan d ...
ann_rose Post at 1-12-2011 22:46

aku rse ramai dah yg tau tp buat2 xtau sbb ramai bdk2 dept lain dtg tnye kat aku...aku yg nk menjaga aie muke kwn ni terpakse la buat2 terkejut setiap kali dorg tnye...

Reply 32# plainjane

x same ke kegeliannye bebeh?.....kalo yg mude2 tu ok la..kalo yg dah tua umor 40-50 tu mmg sah geli....kan bebeh?

Reply 9# mziskandar

leh tahan gak care ko nih....kne la aku nightwork nk buat kje mcm ni tggu org sume dah blk dulu..klu x kang kantoi la aku yg buat..hehehe

to tt...
>cari kawan/teman sekerja yang sekepala
>dapatkan no tepon si suami kpd kakak yg gatal merenyam tuh...
>sila buat panggilan setelah bertindak atas maklumat sprt 3gp,pic bergambar dsbgi...
>sila cari berlainan jantina atu bangsa jika x berani nk wat panggilan pd si suami kakak tuh..
>insyAllah semoga berjaya cegah sebelum parah....

Reply 34# hyeed

kalu bos suma cina then takde makna la nak tarbiah bagai... hantar kat dorang dulu.. klu tak jalan, report je la kat pasangan dorang tu. style notice tu pun cantek gak.. tapi sure nanti ada yang tukang cabut.

kasi repot sama laki kak Z.......
pelicano Post at 2-12-2011 05:39

aku dok knl laki kak Z tuh...bini E tu aku knl la...budget nk report je kat bini die..