CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kuppit

DAFTAR DI SINI FARAH DIANA FANATICS FANS CLUB (FDFFC)

Originally posted by white pearl at 3-8-2004 11:57 AM:
ff:

thanks korang.. haah.. birthday twin doter saya bulan nih.. gambar diaorang ada.. tapi malu nak expose kat sini.. nanti org kata gila glemer pulaks... my twins nih minat berbeza..

fana ...

ala, kasi links ja la...

Originally posted by white pearl at 3-8-2004 11:57 AM:
ff:

thanks korang.. haah.. birthday twin doter saya bulan nih.. gambar diaorang ada.. tapi malu nak expose kat sini.. nanti org kata gila glemer pulaks... my twins nih minat berbeza..

fana ...

happy besday to your twin daughter.....:love:

thanks.. thanks... everybody..

*kuppit.. seganla.. nantila yer.. saya email jer..

wahh!!fanatik AF gak...bape umo dorg tu?...my cousin yg umo 3thn pn minat adam..siap igt trademark adam tu..klu lagu2 dlm konsert tu jgn ckp la..sume dia hafal ngn steps dorg skali...mane x nye,tiap2 ari mengadap AF je...

:pompom:F,K,Z,A,B:pompom:

he..he...anak aku yg umo 3 thn tu peminat fanatik kat sumer peserta lelaki...maklumlah anak dara aku tu perempuan...sure dia minat lelaki ....paling dia suka si Zahid & Adam.  

dia siap buat trade mark yg biasa Adam buat Vote for Adam....aku tgk cam nak tergeliat ajer jari anak aku tuuu....

lagu pun dia boleh hafal sikit-sikit....mcm-mcm budak skrg nie...

Originally posted by riko at 3-8-2004 12:24 PM:
he..he...anak aku yg umo 3 thn tu peminat fanatik kat sumer peserta lelaki...maklumlah anak dara aku tu perempuan...sure dia minat lelaki ....paling dia suka si Zahid & Adam.  

dia siap buat ...

ko jangan ajar anak ko minat sama itu... alah... sapa tuh.. ala....
kang takut berMASalah seumur idup!

Follow Us
bell.. riko.. samala.. anak2 dara saya dua org tuh.. hapal intro lagu.. hapal step tarian si adam.. ang VOTE FOR ADAM tu mmg phrase faveret diaorang.. tapi si kakak paling suka MESRAAAAAA... kelakar...

kuppit.. jgn marah.. terff:

tic.. bahaya tu.. tapi diaorang suka jugak kat dia tu.. cuma takder trademark nak ikut.. budak2 kan??

my doter kalau tgk zarina mesti dia takut.. dia kata zarina hantu.. tapi suka gak ngan zarina tuh..

Originally posted by white pearl at 3-8-2004 12:29 PM:
bell.. riko.. samala.. anak2 dara saya dua org tuh.. hapal intro lagu.. hapal step tarian si adam.. ang VOTE FOR ADAM tu mmg phrase faveret diaorang.. tapi si kakak paling suka MESRAAAAAA... kelaka ...

ff:

betui tu pearl....anak aku pun hafal gak step diorang menari lagu tema tuuu...nak tergelak pun ada gak bila dia pun aksi cam tuu...but its cute for me....

hemmm....Mesra pun anak aku pun suka gak...nampak ajer muka Bob bila dia cakap dah Demam?...sure anak aku sambung ayat si Bob tuu.....Mesra....

yg paling aku tak dapat lupa bila si Fitri nyanyi lagu yg pakai rambut Afro tuuu...menangis sakan dia suruh aku beli rambut cenggitu...dia kata cantik rambut tuuu....

bell.. riko.. samala.. anak2 dara saya dua org tuh.. hapal intro lagu.. hapal step tarian si adam.. ang VOTE FOR ADAM tu mmg phrase faveret diaorang.. tapi si kakak paling suka MESRAAAAAA... kelaka ...

Budak2 pompuan suka kat Adam la ramai.  Anak aku pun baru 5 thn, tapi minat giler kat Adam ..... tgk diari smlm siap jeles tgk Farah lama dok pujuk Adam....

Pearl, twins kau umor berapa thn..?  Best nya ade twins...

Originally posted by pigeon at 3-8-2004 12:38 PM:

Budak2 pompuan suka kat Adam la ramai.  Anak aku pun baru 5 thn, tapi minat giler kat Adam ..... tgk diari smlm siap jeles tgk Farah lama dok pujuk Adam....

lol:lol he..he...anak aku lak dok sibuk tanya aku naper Adam menangis....pass tu anak aku cakap tu ler...cikgu fauziah nawi marah dia.....sian adam....sian adam...

memang besh...

Originally posted by white pearl at 2004-8-3 12:16 PM:
thanks.. thanks... everybody..

*kuppit.. seganla.. nantila yer.. saya email jer..

alaaaaaaaa pearl nak tengok gak..

ok, mail saya ok...kuppit@yahoo.com

ff:

riko.. kelakar.. mmg kelakar.. kat rumah saya tuh dah tak blh tukar channel lain dah.. wajib buka @15... kalau tukar channel diaorang dah marah... semalam saya tgk AXN.. sikit punya marah dia.. pantang ada iklan hotlink.. mesti dia dah tau... light... camera... aktifkan... :lol

*gambar latest belum cucila.. nanti kalau dah cuci saya email kawan2 saya kat forum ni tgk.. tapi gambar lama adaler.. sha, don't worry, ko ada dalam list..

Originally posted by white pearl at 3-8-2004 03:10 PM:
ff:

riko.. kelakar.. mmg kelakar.. kat rumah saya tuh dah tak blh tukar channel lain dah.. wajib buka @15... kalau tukar channel diaorang dah marah... semalam saya tgk AXN.. sikit punya marah  ...

pearl,

samalah ngan aku.....mmg anak aku dah hafal skrip iklan hotlink tuuu...hemmmm siap dgn gaya sekali....

ha..ha..ha...anak aku mmg suka tgk chnnl 15 & 63....selalu gak aku berebut dgn dia pasal channel nie....coz aku skrg nie suka layan channel 70 coz ada Bachelor dan channel V ada American Next Top Model.....

dah ler tu...anak dara aku tu pandai dia tukor channel sesuka hati dia ajer....aku kadang-kadang tu fenin gak tgk chnnl 15 nie coz selalu di ulang tayang...jemu aku di buatnya.....

Originally posted by white pearl at 2004-8-3 03:10 PM:
ff:

riko.. kelakar.. mmg kelakar.. kat rumah saya tuh dah tak blh tukar channel lain dah.. wajib buka @15... kalau tukar channel diaorang dah marah... semalam saya tgk AXN.. sikit punya marah  ...

thks pearl

& happy besday to yr twin doter

:lol ... bukan setakat kita jer demam.. anak2 lagi demam.. papa diaorang nak tgk AXN pun dah tak boleh dah.. kena dgr cakap diaorang jer.. kat kg. takder astro.. sibuk suruh nenek pasang astro.. nak tgk 'kedemi tashia..'

kuppit.. apa2 hal jgn lupa update pasal farah yer.. rindu gak nak tgk gelagat farah.. tapi... macam ada yg menghalang saya tgk diari.. farah yg comel...

nanti nko kasik aku tgk gambo anak nko yer pearl.....aku pun nak gak tgk yr twin daughter tuuu...