CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Jaza2008

Umah Sembang-Sembang BOD Bakat&Penulis-Ver.I

Close [Copy link]
79# Jaza2008

Jaza.....bagus tu ada peluang gi holiday dgn family...
Confirm dgn kerja baru? Apa2 pun jaza kena take care diri sendiri juga kekuatan fatin dan abgnya pada jaza...
qimi08 Post at 22-3-2010 11:43

keja lum confirm nak pegi mana... tggu green light dan keputusan new company dulu.....
pasal bercuti tu dah lama plan sbb nak abiskan cuti tahun lepas yg berlambak tu dgn company sedia ada ni...nnti masuk company baru pasti berubah semua prosedur.... my klik dari Spain offer umah dia jadi tmpt persinggahan kami...lagipun teringin nak bawak hubby n anak2 gi Spain tmpt keja lama jaza dan smbil2 tu nak jumpa big boss dan kwn2 kat sana sblum we all berpisah kerja nnti.....(sebenarnya nak tnjukkan kpd hubby suasana di sana kalu2 dia leh terima my transfer ke sana) hehehehehe........
lepas ni dah tak de outstation lagi dah...
dan ingat sebelum Fatin operate nak gi Spore Universal Studio yg tercanggih tu... HK Disneyland pun kalah... nnti ingat nak ajak Ifah skali join sbb jaza tak biasa kat Marina Bay tu...walau dah selalu pegi takut gak tersalah drive...hehehehe...
harap2 menjadilah plan sbb cuti cik abang kena beku dari skrng smpai june... harapnya boss dia bagi le bercuti on school holiday nnti...

akak, bunick x beli pn lg versus ngan sepatu biru tu.....
bunick Post at 22-3-2010 11:59

sepatu biru jgn lupa beli, best. mengekek2 baca cite tu....

sepatu biru jgn lupa beli, best. mengekek2 baca cite tu....
hh_hs Post at 22-3-2010 12:03

x sabo2 nih nk g beli. nyesal plak ari tuh x g terus kt booth js. tp tgk org cam ulat dl budu jek, trus x jd g. mau mati lemas kt dlm tu kot nt

101# Jaza2008

bestla kak jaza ni...
time keje pun ada peluang nak jalan2 tengok tempat orang
time cuti pun jalan....ok jugak kak bawak fatin gi jalan2...
takdela dia ingat sangat dia tuh tak baper sihat...

ala korang tak baik aa discuss pasal manisnya cinta...sbb aku tak start baca lagi...aku tengah baca satu citer pasal bapak berusia 84 thn nak kawin ngan satu awek ukraine umur 36 thn... kekekekek

ala korang tak baik aa discuss pasal manisnya cinta...sbb aku tak start baca lagi...aku tengah baca satu citer pasal bapak berusia 84 thn nak kawin ngan satu awek ukraine umur 36 thn... kekekekek
detox Post at 22-3-2010 12:12

cte ape tuh detox? umo 84 ngan 36 thn? hmmm 48 thn beza tuh. dh bape generasi dh tu.....

Follow Us
105# detox

aku tengah baca manisnya cinta...skang bab 48...kekeke...tapi buku alaf 21 takder bookmark ek....
sayang aku nak lipat mukasurat nak tanda tempat aku benti baca...ke korang nya buku ada bookmark...

105# detox  

aku tengah baca manisnya cinta...skang bab 48...kekeke...tapi buku alaf 21 takder bookmark ek....
sayang aku nak lipat mukasurat nak tanda tempat aku benti baca...ke korang nya buku  ...
chengkeh Post at 22-3-2010 12:19

xde, alaf 21 dh save bajet skrg ni. ko lipat jek ketas jd bookmark. slalu klu aku nk stop, aku akn igt smpai bab mna aku bca. xde bookmark2 dh...

Assalamualaikum Jaza and geng geng  WR,
Aku, Kaypo, dah mai dah sini..sorry terlambat check in. Sebuk ukur jalan hari ni sebuk bersupping..
Tahniah Jaza ...mendirikan pondok tempat kita berteduh dan tempat bermesyuarat ..selalu tu asik menumpang jer rumah orang.

kaypo Post at 19-3-2010 21:44

Kay... teringat2 dulu2 aku, ko , qimi, juliet dan Rin serta ramai lagi kwn2 yg setia... duk bertenggek kat tmbok umah Shakean n Naz smbil aku buka warong sarapan pagi , lunch dan tea break...... dgn menu2 selatan yg selalu aku masak tuk kluarga aku...
masa tu aku x busy sgt dgn keja smpai leh masak2 dgn resepi2 yg sedap2....hehehehehe
umah shakean yg selalu aku bagi bekpas yg aku bawak dari umah....
Alangkah rindunya masa tu.... kalaulah aku punyai masa lagi tuk memasak cam dulu2...
walaupun skrng ni masak gak cuma roti sapu jem/mentega dan cheese je tuk kids dan air kopi segera tuk hubby...
dah tak de soto or mee hoon spore pagi2 or roti dan pizza buatan sendiri tuk sarapan....
dah byk berubah dah skrng dgn keja dan masa yg terlalu sendat dgn kesibukkan yg tak berkurang....
alangkah bestnya kalu kita dpt ulanginya semua itu.....

detox Post at 22-3-2010 12:12

pergh...cite apa tu detox??? bapak jiwa muda weh.....hehehehehe

x sabo2 nih nk g beli. nyesal plak ari tuh x g terus kt booth js. tp tgk org cam ulat dl budu jek, trus x jd g. mau mati lemas kt dlm tu kot nt
bunick Post at 22-3-2010 12:05

mmg konpem boleh lemas dalam tu bunick. lemas ngan 'lautan manusia'....

105# detox  

sayang aku nak lipat mukasurat nak tanda tempat aku benti baca...ke korang nya buku  ...
chengkeh Post at 22-3-2010 12:19

aku pakai sampul duit raya jer buat bookmark. maklumler, banyak belen sampul2 tu (sampul jer, duit tarak!!)

Inshaallah jaza bila dah tak gi outstation semua tu akan dpt dilakukan ...
Spore Universal Studio kalah Hong Kong??? menarik ni....
Tahun ni budak2 nak exam....tunggu bln 12 baru blh buat rancangan nak kemana-mana pun..

Bunick n Chengkeh....klu beli t-shirt or baju yg ada tag brand jgn dibuang blh di buat penanda buku.....
Alaf 21 n prima dah lama x buat penanda buku.....

nama cerita tu A Short History of Tractors in Ukrainian by Marina Lewycka

heloooo..... takde masa nakbaca lagi posting kat sini... papepun.. nak melapor diri dulu....

heloooo..... takde masa nakbaca lagi posting kat sini... papepun.. nak melapor diri dulu....
lyza2474 Post at 22-3-2010 12:38

Hi liza..selamat melapurkan diri.....
Uwahhh gelak pecah perut org dah balik kita dok bergebang lagi kat tepi tangga

Post Last Edit by MUZRI at 22-3-2010 12:51

Penulisan2u, Hanni Ramsul dan Arita Aruszi di dalam New Strait Times Hari Ini 22/3/2010. Dapatkan Surat Khabar NST.

Post Last Edit by MUZRI at 22-3-2010 12:51

Penulisan2u, Hanni Ramsul dan Arita Aruszi di dalam New Strait T ...
MUZRI Post at 22-3-2010 12:49

Sempat lagi tu...tokeh penulisan nak promote... Apa2 pung tahniah Muzri.....

hehe... promote penulis takpa. promosi penulis2. hehehe. sama2 kak noor

112# hh_hs

ok gak amik sampul duit raya...aku ko tahu guna apa??
cotton bud..tapi yang tak guna lagikla...bersihnya taw!!!
itu aje sempat aku capai...
maka jadikla penanda buku aku untuk sementara waktu sebelum dapat
penanda yang ok sket....