CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: inaqs

BERCINTA DENGAN SUAMI ORG...!!!

aku setuju dgn hang....
kiki009 Post at 2-3-2010 11:43

aku pon!!!!

aku ni single and available...tak mo ke?

aku ader cerita nak dikongsi bersama2 korang.aku ada sorang kwn..dia ni seorang ustazah yg dah berumur la.tak kawin lg.bebaru ni dia dok bercerita dgn aku,dia kuar ngan seorg pak aji ni.pak aji ni dah ...
elnor_81 Post at 26-2-2010 12:31

hmm aku sdih dgn cite org2 hipokrit mcm ni.. harap2 jauhkan dari diri kita semua.. jauh kannnnn....

aku pon der pengalaman rumahtangga kna gangu dgn pompuan gatal nie.Salah hubby aku gak psl pernah tersilap langkah (melayan chating) dulu, tpi lepas tu dia dh realize dan insap. Prob nyer pompuan tu plak x nak lepaskan hubby aku. Siap buat mcm2 cerita dongeng kunun..tgh sakit laa..eksiden laa..masuk spital kuar spital laa..sbb nk tarik perhatian hubby aku. Hubby aku plak dh delete semua apa2 yg berkaitan dgn pompan tu..no hp pon dh tukar. So aku yg tengah sakit hati dh nekad akan ganggu pompuan gatal tu balik. Aku sengaja melayan pompuan tu chatting...dia merayu hubby (padahal aku yg guna id hubby aku) supaya kembali pd dia. Lama juga aku mainkan dia..smpi dia dh penat...dan aku rasa happy sgt sbb berjaya mainkan perasaan dia. Tpi semua tu berlaku 5 tahun yg lalu. Sekarang...sesekali aku akn online guna id hubby aku ...saja spot cek..pompuan tu nk mengatal lgi x, nmpknyer id hubby aku tu pon dia x kenal lgi sekarang...or buat2 x kenal?? Tu laa..bbberaaaniii lgi nk ganggu rumahtangge org..aku akn carik ko smpi ke lubang cacing bio ko cam cacing kepanasannnn....!!

aku ni single and available...tak mo ke?
dune1989 Post at 2-3-2010 11:49

kat fb ko tulis in a relationship...eheheh

xde la sape nak kacau

kat fb ko tulis in a relationship...eheheh

xde la sape nak kacau
ruffleen Post at 2-3-2010 01:27 PM

erm..dah clash dah kak...baru je beberapa hari lagi..

Follow Us
erm..dah clash dah kak...baru je beberapa hari lagi..
dune1989 Post at 2-3-2010 14:19

laaa....yeke....

erm...muda lagi dik...xyah pening2...keje dulu cari pengalaman...nak brkepuk duit nanti hah! bnykla yg nak mengisi borang...yg paling penting, DENGAR CAKAP MAK ABAH

laaa....yeke....

erm...muda lagi dik...xyah pening2...keje dulu cari pengalaman...nak brkepuk duit nanti hah! bnykla yg nak mengisi borang...yg paling penting, DENGAR CAKAP MAK ABAH
ruffleen Post at 2-3-2010 02:25 PM

insyaAllah kak..terima kasih atas nasihat akak ye..

Awek bnyk lu boleh cari, mak abah xde tukar ganti

kalo x dgr nasihat diorg, lu sendiri yg rugi belakang hari

ingtlah ini

Awek bnyk lu boleh cari, mak abah xde tukar ganti

kalo x dgr nasihat diorg, lu sendiri yg rugi belakang hari

ingtlah ini
ruffleen Post at 2-3-2010 02:56 PM

baik kak

tp kita kenal dia dah lama... sebelum kawen lagi....
mmg kawan..... xde feeling apa2 pon....
tp tu lah, takot mulut org...persepsi org lain....
maisara_tipu Post at 2-3-2010 09:38

jgn tggu persepsi org lain je, ko pkr psepsi bini dia yg sah tu dulu,, leh ke dia tmer ko bkwn dgn laki dia? n laki dia tu dh bgtau bini dia ke yg dia tgh bkwn dgn ko wpn kwn besa2 je? n pkr lak klau ko d tpt bini dia, ko mmpu ke nk tmer klau laki ko kwn dgn ppuan lain n kuar mkn2 wpn hnye kwn2 besa je?

ppuan ni, klau x kna btg idung sdiri, dia xkn sdr.. bile org nasihat, mcm2 alasan bg nk tnjk x bslh.. cuba kna pd btg idung sdiri, apa rsa agaknye? mau mroyan 40 ari 40 mlm kut..?

aku pon der pengalaman rumahtangga kna gangu dgn pompuan gatal nie.Salah hubby aku gak psl pernah tersilap langkah (melayan chating) dulu, tpi lepas tu dia dh realize dan insap. Prob nyer pompuan tu p ...
kodokcun Post at 2-3-2010 13:22

kwn aku pn ada gak mslh cm ko skrg nih.. sbbnye sama, lakinye yg gatal2 nk tmbh koleksi utk geli2..

smpai dh satu thp, ppuan yg x tau malu tu, leh lak g gnggu idup kwn aku, bgtau mcm2, knunnye laki kwn aku ni mmg dh serius glerla dgn dia tu.. smpai sgp ms cl hp kwn aku, bg msg bkn2.. seolah2 cm kwn aku lak yg rmpas hak ppuan x malu ni..

sbb tu aku anti sgt dgn ppuan2 yg jns2 cmni, wpn aku llaki.. sbb mostly llaki nih mmg suke ppuan2 yg gedik2 tlbih cmni.. yg tlbih prasaan.. leh wtpe je utk bsama.. tp diorg x pkr, kmudian ari, llaki2 ni gak yg akn ksshan sbb dpt ppuan yg skt jiwa, yg sgp wtpe je asalkn matlamat diri tcapai, hatta mruntuhkn masjid org skalipun..:@

ppuan2 yg jns cmni, bak kata rafleen, suka nk cr laki org sbbnye, laki org ni mostly dh establish, dh ada rumah, harta, kete n cm2la yg swaktu dgnnye.. so, bg diorg, bile kwin dgn laki2 org ni ibarat cm msuk umah cuci kaki je.. xpyh srabut kpala nk pkr psl kperluan diri ni..

cm kwn aku ni, laki dia kira ada pgkt n bjwtnla gak.. n aku rsa dia lyn ppuan tu pn juz kwn2 besa2 je, utk stok geli2.. tp ppuan jns ni, mmg tlebih prasaan sket.. skrg ni, dia bhabisan2 mngacau rtngga kwn aku nk bg depa bcerai, sbb dia nk bolot laki tu utk dia sorg2 je.. knunnye, xnk bmadu... pdhal x sdr, yg dia tu dh rmpas hak org...:@:@

aku mmg btl2 sianla dgn nasib kwn aku tu.. smpai skrg ppuan xde maruah tu msih duk kcau dia.. x taule cmne nk hapuskn spesis ni... yg jns x sdr diri amik hak org, pstu mngacau lak idup org..

zalim2...:geram:

hmm aku sdih dgn cite org2 hipokrit mcm ni.. harap2 jauhkan dari diri kita semua.. jauh kannnnn....
kiki009 Post at 2-3-2010 11:49

slalu dlm psepsi kita, og pkai tudung labuh, org dh pgg title haji, x wat bnde2 bdosa n pelik cmni kn?

pdhal diorg ni pn manusia besa gak, bknnye nabi... yg thn dgn godaan setan n dugaan TUHAN bg..

aku prnh blajo dulu, ustaz aku prnh bgtaula.. lg tnggi ilmu agama seseorg itu, lg tnggi godaan dr setan.. cthnye, yg pgg title ustazah, ustaz n sbgnye... (maafkn aku klau slh..).., lg byk godaan yg dia dpt, mgkn disogok dgn ppuan cntik, dgn laki org yg baik(cm ustazah tu) n sbgnye la... tu ujian bg diorg, tgk diorg dpt hdpi dgn baik ke x kn..?:re:

kpd perampas2 suami org tu..igt la..dunia ni bulat.kejap kita kat atas,kejap kita kat bwh.kalo laki tu leh wat kat bini dia camtu,tak mustahil dia leh wat kat kita gak kan.igt2 la...ramai lg laki buja ...
elnor_81 Post at 26-2-2010 12:35

klau jenis ingat tak per...nie dah tahu laki org lagi dok gatal.....yg lelaki plak dah ada anak bini pon still nak menggatal.....konon laku lagi....padahal org just nak duit jer.....klau ada depan mata den mau makan penampar jepun sedas dua.....teremo plak....

klau jenis ingat tak per...nie dah tahu laki org lagi dok gatal.....yg lelaki plak dah ada anak bini pon still nak menggatal.....konon laku lagi....padahal org just nak duit jer.....klau ada depan ...
Pn_wan Post at 2-3-2010 23:11

klau kna pnampor bdas2 pn msih x sdr diri cm ppuan x malu yg kcau rtngga kwn aku tu cmne? ape nk wat lg bg dia sdr diri..?

kwn aku pn ada gak mslh cm ko skrg nih.. sbbnye sama, lakinye yg gatal2 nk tmbh koleksi utk geli2..

smpai dh satu thp, ppuan yg x tau malu tu, leh lak g gnggu idup kwn aku, bgtau mcm2,  ...
spy_776 Post at 2-3-2010 20:56

Haa..betul, mau mewah dgn cara mudah...x mau bersusah payah membina kehidupan...aku hangin btoll org mcm ni...dia ingat dia je yg berhak utk bahagia

Haa..betul, mau mewah dgn cara mudah...x mau bersusah payah membina kehidupan...aku hangin btoll org mcm ni...dia ingat dia je yg berhak utk bahagia
ruffleen Post at 3-3-2010 11:56 AM

kaktakde kata2 semangat utk saya ke?

kaktakde kata2 semangat utk saya ke?
dune1989 Post at 3-3-2010 12:05

haaha..gogo! dune1989...:pompom::pompom:..teruskan usaha anda mencari cinta sebenar....hahahah..

member opis aku ramai janda..ko xnk ke?yg masih berhias pn ade...yg da branak 1-2-3-4-5 pn ade..

haaha..gogo! dune1989...:pompom::pompom:..teruskan usaha anda mencari cinta sebenar....hahahah..

member opis aku ramai janda..ko xnk ke?yg masih berhias pn ade...yg da branak 1-2-3-4-5 pn ade..
NazreenNazari Post at 3-3-2010 12:23 PM

janda pon janda la..
bg no phone leh he4..

bole call hotline Kumpulan Simpanan Janda-Janda Malaysia (KSJM)...1-800-88-JANDA or 1-800-88-52632 toll free line..xde mkn credit de