CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: senahsirap

BALQIS

thread Balqis dah digabungkan supaya senang nak berborak lebih pjg ..
so takde kekeliruan dikalangan forummer .........
dah bg kaler utk title thread
bg terbukak skit mate tuh .........

Originally posted by fly_in_d_sky at 2004-11-20 01:39 AM:
thread Balqis dah digabungkan supaya senang nak berborak lebih pjg ..
so takde kekeliruan dikalangan forummer .........
dah bg kaler utk title thread
bg terb ...

loltgh2 malam nih tetiba plak nampak kaler merah...tapi ok gak tuh fly..lepas nih takdelaa yg kata thread nih ilangla dsb..:lol

FUIYOOO.......!!!! TERKENTUT AKU NENGOK TOPIK NIH!!!

huih!!!
dah masuk ini dah..!! satu penghormatan untuk peminat siri drama maut nih......dah kene merge  ek?? yesseerrrr........ooo.....

p/s:minggu lalu apa citer si balqis dan si basha??

Originally posted by GRINDSAKHTANIC at 21-11-2004 12:55 AM:
huih!!!
dah masuk ini dah..!! satu penghormatan untuk peminat siri drama maut nih......dah kene merge  ek?? yesseerrrr........ooo.....

p/s:minggu lalu apa citer si balqis dan si basha??

tengok tajuk pun boleh terkentut ke?aper la ko ni

klaka giler tadi mase balqis langgar izad .

bole tak sesapa citer sedetail2nya episod mlm tadi????

Follow Us
takde org nak citer ke mlm tadi nyer cite.... aku balik lambat smalam... tak sempat tgk... grind... ko kan peminat setia... mesti tgk kan... cite laa...

jahat gile basya.buat muke sedey mase jawab tefon ingat kan si balqis tu tak dapat keje tapi basya pulak wat surprise.

Originally posted by misha at 23-11-2004 23:18:
jahat gile basya.buat muke sedey mase jawab tefon ingat kan si balqis tu tak dapat keje tapi basya pulak wat surprise.

citer la detail2 misha....jgn la citer sekerat2....

Originally posted by manggis at 24-11-2004 12:00 AM:

citer la detail2 misha....jgn la citer sekerat2....

tak nak ah.aku ni bukan pandai bercerita pun      .ko pegi la cari org yg lebih profesional bercerita.

Originally posted by misha at 24-11-2004 02:19:
tak nak ah.aku ni bukan pandai bercerita pun      .ko pegi la cari org yg lebih profesional bercerita.

takpela tak mau citer...:cry::cry::cry:

at least aku nak tau...balqis dah terserempak ngan ezad lom???ezad dah tau ker yg balqis keje kat situ??

ezad dah jumpa la .....kan balqis terlanggar ngan ezad.pastu ezad marah2 ngan balqis.tapi pas dia tengok muka balqis,dia trus diam.and balqis lari sebab takut.

sabarin wahai peminat ku...!!!!!

haa..sesapa nak dengo citer balqis minggu nih...bio aku citer.....

balqis diterima kerja kat permata holding.......tapi dengan syarat,adik dia kena join sekali kerja dalam opis tuh sebagai jurubahasa...

lepas tuh plak,bakal mak mentua si izad nih dapat tau ada barangan tiruan produk diorang kat pasaran,nih pun melalui siasatan abang si izad tuh......diorang nak cdangkan tanak tarik balik penjualan barang mereka,tapi buat satu iklan memberi tahu pelanggan agar tidak tertipu ngan barangan palsu....

lepas tuh,si balqis time nak ke tandas,dia terlanggar izad di depan pintu masuk,hinggakan barang izad yang dibawa dari indon pecah jatuh dilantai,dilanggar si balqis...mula2 tuh,mendidih jugak paru paru si izad tuh bila kena langgar...bila tengok muke si balqis tuh..terus sejuk beku paru2 dia.....issskk.....ekekekeke....

lepas tuh pulak,abang si izad tuh bawak anak dia....ala..anak dia yang cute tuh.....mula tuh,ditinggalkan sorang2......lepas tuh tanak makan makanan yang dibelikan oleh abang si izad nih.......tapi,bila balqis datang,budak tuh terus mesra alam ngan balqis...macam serasi la kononnya.....

melihat keadaan ni,abang si izad tuh terus macam nak jatuh cinta plak nampak balqis...terbayang2 dia tegok muka balqis yang sememangnya ayu tahap cipan maut....ahaaa....

tuh jer citer aku hari nih....

p/s:lain kalitengok awal sikit......taklah terkejo2.......

mak oiiii panjang nye cite

wooo ... cinta 3 segi la pas ni ekk .. balik raya driving terlepas semua citer heheh .. pas pas ni sure gaduh tu si ezad dengan si ape ke nama entah abang dia tu .. best best .. tapi tak de orang minat kat basha ke

tapi sila jawap ke konfiusan aku ni .. sapa yang interview balqis? sapa yang terima dia masuk .. si ezad tu ke?

:hug: grind...

panjang lebar sinopsis...camtu aaa.....:clap::clap::clap:

mlm ni jgn lupa tgk ek...cerita ni ada baper episod???

rasa cam susah je nak tgk part ezad ngan balqis...kalo ada pun skit....

Originally posted by stretcher at 29-11-2004 10:23:
tapi tak de orang minat kat basha ke  ...

zarul kan nak basha...

axaria_rose This user has been deleted
Originally posted by stretcher at 29-11-2004 10:23:
wooo ... cinta 3 segi la pas ni ekk .. balik raya driving terlepas semua citer heheh .. pas pas ni sure gaduh tu si ezad dengan si ape ke nama entah abang dia tu .. best best .. tapi tak de orang m ...

nama abang izzat tu, imran. nama bakal mak mertua izzat, nora..nama bapak mertua..eh, bakal..borhan..memang nampak sangat si imran tu dah terjatuh cinta ngan si balqis...sampai mak izzat pun nak pi pinang si balqis untuk imran. kan main hot si izzat...napa ek?;) walhal, izzat tu cam nak elak dari jumpa balqis jer.

tuan borhan tu tengah perangkap si izzat..jahatnyer. tapi part paling best malam ni..izzat kasi pelempang kat suraya.:bgrin: padan muka...asyik merengek. korang rasa la...si balqis tu ada hubungan ngan puan nora ka? pasal mak balqis ari tu tersedak pas dengar basya cakap pasal puan nora lepas balqis pi interview ari tu.perasan tak, mata balqis tu ada iras iras mata si suraya...:hmm:

sapa tanya orang tanak BANSYA?? nak makan MEGGI ker..??!!

sapa tanya tadik dengan soalan "takde orang minat basya ker??" CHAITSSS..!!! pantang mak bapak sedara ipar belah moyang aku dengo ayat ni......huh...sudah garu gatal pula...sudah tahu bertanya plak.......aku ler....hehehehehe...herman tino...!!!!

oi....janganlah cium aku...kang sumbang mahram plak....

manggis...
panjang beno ker...?? kang aku citer pendek engko langsung tak paham......nanti bukan dapat flying kiss...dapat flying kentut plak...ekekekekek.....

p/s:alamak...batal posa aku....

ganas gile si ezad penampo si suraya tu .. berde"SIANGGG"" bunyi haa ..
pak borhan tu muka selamba jek walau tipu tipu orang .. ganeh ganeh

tengah tunggu watak awek radhi oag kembali nii .. sapa ke nama .. maya?

tapi kan grind .. basya .. sekali sekala pandang . ehh cun jugak budak ni yerr .. jap nak survey nama dia hehehehehhehehe