CariDotMy

Forgot password?
 Register

View: 1625|Reply: 5

MIMPI MENAKUTKAN

Edited by tieyrai_83 at 5-6-2024 02:57 PM

salam..saya bukak thread baru hari ni..perkongsian mimpi2 menakutkan saya...tapi kebanyakan mimpi bukak je mata terus lupa mimpi tadi..

mimpi ni berlaku pada 3/6/2024 , kami bertiga buat keputusan tengok wayang di melawati mall pada jam 8.30pm , tajuk cerita tu ialah VINA..bila semua dah ambik tempat duduk sementara movie start saya pegang hp untuk silent kan..then kodek2 la fb tiktok sementara movie nk start kan..then bammm!!! terlambung2 hp saya tau ..melatah2 ...hahhahaha...rupanya kat skrin br nk kuarkan iklan...
cite vina ni mmg best walau sakit hati tgk vina diperlakukan mcm tu, smp hati seorang manusia buat mcm tu kepada manusia yg lain..kesian sgt2 kat vina tu...sound efect dia leh tahan gak buat org terkejut...paling best part hantu vina belasah si pelaku tu lah..
ada 1 part vina di rasuk tu teiba saya ada terbau bau kemenyan..so saya diam je lah x nak bgtau sesape nanti semua takut kan...hehhehe..ada la dalam 15 minit mcm tu bau kemenyan kat dewan wayang tu...
dah hbs wayang saya balik dulu dlm kul 2.30pagi macam tu lah..
Dah siap mandi semua saya baring nk tdo , badan penat giler tapi suara vina tu terngiang2 kat kepala so saya bukak la tik tok nk bagi hilang perasaan takut tu ..tapi x menjadi sebab time tu la bunyi orang atas umah duk ketuk2 natang kejadah ape la kul 3pagi ni..tapi bunyi ketukan nonstop tu menakutkan saya..lagi saya kuatkan volum tik tok tu lagi kuat bunyi ketukan tu..then saya bc la ape yang patut ..x lama tu ketukan tu stop, alhamdulillah tapi still saya ketakutakan nak tdo dowhh..
akhirnya saya tertido tapi x lama sbb rasa nak ke toilet , dalam keadaan mamai saya gi toilet, then kuar toilet terus letak kepala ...then tutup mata dalam 1 saat dengar org  bernafas menghadap ke muka saya..dalam hati ni pikir owhhhh adik2 saya dah balik umah rupanya..tapi saya x ingat sape start cubit ...saya bukak mata nampak adik saya cubit tapi saya nmpk badan dia sahaja..muka dia terlindung disebalik bantal..tapi saya bc surah ape yg patut nk lawan...ntah mcm mn saya rasa tu bukan adik sy tapi hantu...lagi saya baca lagi kuat dia cubit lengan saya,,,,sakit giler...walau saya cubit dia sy rs cubitan dia lg sakit...sampai lah saya rasa dh x larat nk lawan dia..then saya ada nmpk ada pancaran cahaya dr pintu rumah then sy tersedar ...and x smp 2 minit adik2 sy balik dh..

kejadian tadi rasa real sangat2, macam bukan mimpi pun, badan saya sakit n lemah sangat2...
masih rasa takut kejadian tadi
tapi rasa kuat sebab adik saya dah balik umah

sekian...nnt ada masa saya ceritakan mimpi saya kene rasuk oleh hantu thailand ...wassalam...

Rate

1

Cerita la lagi.

Dalam realiti dah tengok ke cerita VINA tu?

Seramnya. Adik-adik keluar pergi mana pepagi buta baru balik?

Lambatnya adik adik balik 3-4 pagi

hushh main cubit2 lak

Follow Us