CariDotMy

Forgot password?
 Register

View: 5905|Reply: 12

Mohon Maaf kpd Elly's Andaman

Post Last Edit by k-ray at 17-7-2011 14:23

pertama skali aku memohon maaf kepada tuan empunya kedai elly's andaman serta kru2 yang terlibat kerana menanggung malu  setelah artikel mengenai kekecewaan hati aku terhadap cara mereka bekerja telah dipostkan kat laman cari malay forum pada 4 april lalu. Mereka juga mengatakan artikel tersebut telah menjejaskan nama baik butik tersebut. Oleh demikian, saya sekali lagi memohon maaf berkenaan itu. pada masa tu aku hanya postkan dalam thread orang banting, aku dah pun membuang segala artikel2 berkenaan mereka pada bulan itu juga. aku ingat dah settle dah, hari ni aku dapat msg dari pihak mereka, katanya ada lagi artikel terbaru pasal mereka kat internet...bila aku tanya alamat URL..tak pula bagi.. aku dah tak tulis apa2 pasal mereka dah sejak aku delete pada bulan april tempohari. dan sejak hari tu aku tak bukak 'cari malay forum' sehinggalah hari ni. so kalau ada artikel mengenai mereka kat laman web lain selain "cari.com.my", itu bukan aku tulis ye. sekian terima kasih.
moral value untuk semua: kerana MULUT badan binasa, kerana INTERNET pun badan binasa gak...

wow!! mmg dasat.. sebabtu la kite kena wat make up test dulu sebelum amik org andam ni atau tgk portfolio pak/mak andam tu dulu ke..

ps/- aku kawin dulu mmg request nak natural make up.. takmo tebal2 takut nampak mcm opera.

dasat sungguh...
aku agree ngn pandangan tt..jgnla amik sedara mara..susah ooo..
bla kte xpuas hati nanti,nk tegur pun susah..kang jd cam kes tt jgak..

takpela.. menda dah jadik.. mmg pengajaran kepada bakal pengantin..
moral of the story jgn amik tuuuuuuuut andaman...

Aku tumpang sedih apa yang berlaku
Aku faham keadaannya camana
kahwin skali bukan boleh buat ulang tayang banyak kali MELAINKAN yang NAK KAHWIN lagi
Moment Tetap tak sama.................
Sabar lah erk

wah...ini betul punye luah ni...
sabor jelah...len kali amik je cik dila ni
dia pakar amik gambo ni...
kan dila kaaannn...
hehehe...kang dimar tolong pomot dila ni tau.

Follow Us
siapa yang upah siapa dalam kes ni.....
brengset punya mak andam...

wah...ini betul punye luah ni...
sabor jelah...len kali amik je cik dila ni
dia pakar amik gambo n ...
Dimarmalam Post at 4-4-2011 22:27

Dim
dilla tak amik package kahwin ni
mahu hancus semua gambor ni
dah lah kahwin skalik
sian kat pengantennya hehehe

kes adik lin plak ngan catering angsana... mak saya order lauk yang lain, biler kenduri catering tu buat lauk yang lain... kitorang tak puas hatilah sebab lauk yang dibagi lauk yang lagi murah.... bila tanya, mana kitorang punya lauk, dia cakap ok nanti dia tukar sebab lauk tersilap...

tapi sampai habis kenduri tu, tak der pun lauk tu sampai... dahlah kek pun takder, diorang simpan tak nak kuarkan... geramnyer....

sangat tak puas hati... bila mintak ganti rugi sebab lauk, dia tak nak bagi... janji nak bagi pakej honeymoon kat adik pun tak bagi jugak... diorang buat tak layan jer...

dahlah pecahkan pinggan mak pun tak nak ganti balik.... tapi yang peliknyer kenduri yang dekat2 ngan umah lin sume amik katering angsana ni...

ThuLE posted on 4-4-2011 11:53 AM
wow!! mmg dasat.. sebabtu la kite kena wat make up test dulu sebelum amik org andam ni atau tgk port ...

opera cina cun apa kalau dia lompat2 tangan ke depan ko ambil duit cina ko tampal kat dahi meka tntu opera tu duk senyap2

cik_lin posted on 8-4-2011 08:51 AM
kes adik lin plak ngan catering angsana... mak saya order lauk yang lain, biler kenduri catering tu  ...

ni masalah org melayu. janji melayu. kalau hilang customer jgn marah. hak customer. nasib baik aq main forex. tak de customer nak sumpah aq. paling2 pun bergaduh parang dengan george soros

jiran2 lin xde internet kut? takpun mereka jenis tak kisah. order catering ayam dapat catering unta

ko tak payah minta maaf lah. kalau ko berada di pihak yg betul dan mengalami kerugian? setahu aq mereka tidak boleh saman ko. lainlah , org tu tak buat salah, ko cita lebih2 mmg patut kena saman  dh ko puas kutuk mereka bagilah cadangan cmne nak perbaiki mutu kerja mereka at least sejuk hati mereka dengar