CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Austris

~~Penghuni Alam~~last story page 99~~

Close [Copy link]
waalaikumussalam. hehh heh heh he. semalam aku gigiih tengok cerita Mak Andam Semah. mcm biasa r, peberet aku, si mariani belakon. suka giler dia sebut "setan" wakakakakakaka. unik sangat tatau kenapa. dari pukul berapa ek cerita tu start, sampai la kul 3 pagi. badan dah ngantuk, mata dah pusing, kepala dah pening, tapi aku setia menanti citer tu sampai habis. bila dah habis, aku rasa cam nak mengamok je. entah apa2 je ending cerita tu. aku mengharap yg lain, rupanya yg lain plak jadi. tergantung sungguh. haish. nilah point utama aku malas layan citer melayu. bengang sampai skang ni.  hahahahaha.

waaaaaaahhh dasat kome punye spekulasi mata bersinar ni. ada cakap minum innershine, pakai buluh runcing, susuk, pastu apa lagi?? luper. ehehehe. peringatan, wei jangan tepek gambo telur pindang kat sini ye. pastu jangan buruk2 kan telur pindang. wakakakakakakaka.

okeh, mata bersinar memang cantik, lawa giler. kalau boleh semua nak mata bersinar. sebab memang terserlah ayumu. wakakakaka. kalau nak lawa lagi, p beli attar Eazzad. hahaha attar segar + ayu. confirm. hahahaha. confirm apa?? entah, aku pun tatau confirm apa. pasal aku pun tak beli. tak da duit. gaji tak masuk lagi. wakakakakaka. lagipun wudhuk pun aku tak begitu sempurna. tunggu aku berpuas hati dengan cara berwudhuk ngan solat, baru aku pertimbang kan tentang attar tu, hehehehe.

okey jom masuk bab mata bersinar. minggu lepas punya cerita. setiap kali bangun pagi, aku akan tatap mata hitam aku. heh heh heh. sekali mata hitam aku bersinar. alamak aiii dah resah gelisah dah hati ni. kenapa plak bersinar ni. pikir punya pikir, hah!!!!! confirm!! memang sangat confirm!!!aku dalam kemurkaan Allah. hahahha. kome jangan ingat mata bersinar tu lawa. sedangkan itulah menandakan kome dimurkai Allah. cepa2 le bertobat. hahahaha kang izrail datang ajak deting, tak ke  naya kome nye pon. hahahahaha.

kadang-kadang kita tak tahu apa yg kita buat sepanjang hari sampai allah murka. hurm tapi aku tau apa yg aku buat minggu lepas. wakakakakakakakaka. nak tahu?? nak tahu ke?? angkat tangan macam saya~~~wakakakakakak.aku tak solat subuh. heehehe. aku dah dengar azan subuh, tapi sebab tak larat gile, aku lelap balik mata aku..ingat nak bangun dalam lagi 10 minit. sekali...............................hah amek kul 11 aku bangun. wakakakaka. padan muka.

ini bukan cerita hantu ye. tapi peringatan untuk semuala termasuklah aku. walid aku selalu pesan, dia kata gini "kalau mu tinggal solat subuh, ibarat mu terpenggal kepala sendiri. tiada syahadah mu di hari tu. berjalanlah kamu menongkat langit tanpa kepala" hah!!! dasattttttttttttttttttttttttttttttttt. maknanya hantu tak de kepala tu, manusia tak solat subuh ker???? tak tau tak tau. aku teka je. wakakakakka.

sebenarnya kome mesti nak tanya cemana mata bersinar sangat tu kan??? haaa bila kome tengok bijik mata hitam tu, ada pantulan imej yang sangat jelas, macam pantulan dalam cermin. aku lupe nak snap gambo. kalau tak, leh kongsi dengan kome.

eh, nanti aku nak tunjuk parang yang arwah atuk aku bg kat walid aku. parang 13 mei. jeng jeng jeng. tunggula sampai esok. wakakakakakakakaka. motif tetiba aku nak muntah????ada yang ta mandi ke duk ngadap porem ni???? p mandi p mandi. haish...ekekekeke. dah dah, stop mengarut, aku titik tang sini dulu. babaaaiiiiiiiiiiiiiiii

Rate

1

salam... yea..yea.. aus dah balik

waalaikumussalam. hehh heh heh he. semalam aku gigiih tengok cerita Mak Andam Semah. mcm biasa r, pe ...
Austris Post at 15-4-2011 11:19

mata aku kompom tak itam....

mata aku kompom tak itam....
nagaijau Post at 15-4-2011 11:24

motip sangat matamu tak itam?? biru ker? hahahahahaha.

motip sangat matamu tak itam?? biru ker? hahahahahaha.
Austris Post at 15-4-2011 11:24

aikk.... kenapa post aus kat atas....sbb mata aku cekelat muda @ honey kaler...
hehehehe.....

aikk.... kenapa post aus kat atas....sbb mata aku cekelat muda @ honey kaler...
hehehehe.....
nagaijau Post at 15-4-2011 11:30

hah ko pon nampak yg sama? aku pon tatau kenapa dia letak kat atas. pelik pelik. hahaha

Follow Us
pamous tul bebenang ko ni...
Ko pakai jin ker...

Dh makan beger lum...

oo itu rupanya sebab apa mata bersinar....dimurkai Allah rupanya. pasni confirm ramai2 telek mata....aku pun nak tengoklah apa beza dia....

pamous tul bebenang ko ni...
Ko pakai jin ker...

Dh makan beger lum...
CariKnow Post at 15-4-2011 11:52

beger malam tadi takdok deh. abey tu tok sey bukok keda. pelik ah. hahahaha. dio kayo dah tu. hahahaha

oo itu rupanya sebab apa mata bersinar....dimurkai Allah rupanya. pasni confirm ramai2 telek m ...
pinktriangle Post at 15-4-2011 11:54

dah tengok ko pagi ni? hahahaha

(tgh menilik & membelek bijik mata) {:1_126:}

Reply 2030# Austris

dah tengok tapi xtau lah sinar ke idok. kena ajar amali dpn2 baru paham kot

Tengah belek biji mata nie....

dan2 rasa nak telek mata.....{:1_126:}R

cer.. cer .. tepek gambar contoh mata bersinar ngan mata tak bersinar tu....

Aus mulai esok aku nak bercuti 5 hari....ko update la 50 cerita nanti eh,dah page 82 pun.tak lama lagi bukak rumah baru macam kak Ilah hehe.ko jangan aku balik bercuti tiba2 keluar cerita nak bersara lepas tu tak jadi lagi.nanti aku sedih pun tak jadi mcm hari tu.kalo ko tak update 50 cerita, ko tak payah update langsung! jom cuti sama-sama makan burger haha.

waalaikumussalam. hehh heh heh he. semalam aku gigiih tengok cerita Mak Andam Semah. mcm biasa r, pe ...
Austris Post at 15-4-2011 11:19

salammm..
cemana nak tgkk?? da tgk kat cermin pun.. nmpak bayang sdirik.. bersinar tuh camana??
insap jap aku.. da la aku slu melambatkan solat zuhur sekali ngn asar..

Reply 2032# pinktriangle

dah tengok tapi xtau lah sinar ke idok. kena ajar amali dpn2 baru paham kot

betul cakap PT..... dari tadi dok terbelek tak tau nak nengok...... saper2 da tau sinar atau tidak... testimoni please.....

klu bersinar nak wat pe cik aus?? maaf..saya ni tergolong dlm golongan yg sesat ingin cari jalan pulang,...

dah tgk....tapi aku tak pandai bezakan bersinar yg camna....alahai aku pun selalu lambat2kan solat...