CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cakkkk....aaaa

Ape khabar Jutawan HAI-O? Bakal bungkus?

Close [Copy link]
dulu aku termasuk dlm fb list hanis ni. lps aku komen pasal baju jarang nampak tali bra yang dia pakai kat satu event terus dia remove aku. tak guna tul pompuan ni..

hahaha mcm2..tp mmg laaa siot sgt sekor2 yg MLM neh..br2 ni kawan aku sorang sibuk pomot SD2 tu..amboi gigih sgt kan tiap2 hari tepek gambo makan..nugget,sosej,mcm2 lepas tu mention..diet no carbo with sd2...ringan jer mulot puaka aku ni nak ngesound hoit!!tu seme ada carbo maaaa..baik x payah..otak bingai mcm tu laaa..dah tu ada hati nak sound2 aku..bila lg nak kurus..jom beli sd2...aku mmg nak tgk sampai bila kebodohan org2 mcm ni boleh maintain..nanti sampai masa aku nak gelak guling2 balik kt derang semua..poyo sgt sekor2..menyampasssss

aku time semayang tadi nampak sejibik fair lady haio (ada logo) kat masjid..
aku bajet dalam kereta dia mesti ada salinan fotostat slip bank nak tipu daya manusia2 yg lemah pemikiran jadik downline..

... kenapa korang kata MLM ni menipu? orang2 yang masuk MLM ni boleh je pikir sendiri .... penjual of coz sedaya upaya cuba menjual barang2 dorang ... itu usaha dorang ... kita yang pilih untuk masuk MLM Hai-0 misalnya .. kita bertanggungjawab atas tindakan dan keputusan kita ...

mcam sd2 tu.... sebab saya meniaga ...ramaiiii yangduk usha saya masuk sd2 ni .... belianpertama boleh 6 tin atau 30 tin .... saya cuma cakap... sorry lah saya tak minat ... semua orang pakat2 jual harga ahli... kat mana saya nak untung?  of cos.. yg top2 leader boleh mewah sebab donline dorag dah ramaiii ...........

tepuk dada tanya selera ...

hmmmm dulu kawan niaga korset gak beriya memaksa beli, bila orang tanak tamo cakap nak kurus saya prefer bersenam bukan main marah dia sampai tamo kawan dah hmm

kawan tu pun buat loan puluh ribu korset die punye la banyak penyudah pakai sendiri

Follow Us
MLM yang aku tau dedulu mmg target kat bdk2 lpsn univ or college.Diorang ni idup berpura2 nak tyg segala keta dan kejadahnya nk bg org x cited join.Dalam 10000 yg masuk mgkin adal ah kot sorg dua yg blh at the top.sesetgh org mgkin gifted utk involve dgn MLM ni.

Yang aku tk suka niaga MLM or insurance or unit trust ni agen2 diorg ni mmg gadfly dan persistent.Silap aribulan blh putus sahabat dan sedara weh psl bnda2 MLM mcm ni.

Si leader ckp eklas nk tolong downline konon,padahal hagham jadam.klu btul2 eklas pe slh nye klu dpt down line tu bg2 ler and pass2 ler kt org bwh korg.baru ler org bwh tu senang hati skit.Ni tidak!kadang2 leader2 klu blh nk bentuk downline matahari 469 darjah sapu keliling mcm bentuk donut.sume nak bolot.

kesian gak kat sapa2 yg terkena dgn MLM mcm Hai o ni.terpaksa utang ribu raban konnonya nak cpt naik pgkat bAGAI.BILA tk dpt downline mule lah meroyan.dah lah gaji skit..pastu nk kena bayo utang kt bank plk.klu skit tk pe le.ni puluh ribo.mana lah org mesia ni tk papa dan bankrupt.asik jd hamba MLM cengini je.

If I want to listen to an AS! hole..I would have farted!

Adik aku salah sorang mangsa... buat pinjaman peribadi utk beli 20 biji penapis air.. pastu tak dapat nak jual... so skrg ni membayar jerla tetiap bulan kat bank

ilazar77 posted on 1-11-2012 10:18 PM
Adik aku salah sorang mangsa... buat pinjaman peribadi utk beli 20 biji penapis air.. pastu tak dapa ...

hmm..kat opis aku ni pun ramai ...yang corset la yang penapis air la...
la ni...x jalan duk bayar je la pinjaman tu...

Sekarang ini, ramai yang sedang promote World Shoppers Link (WSL). Click iklan 10 kali seminggu

kawan wa ni, bapak dia pon suka masuk MLM, tp kesian semua tak menjadi
sian pula umur dah pencen,tp masih menanggung hutang akibat MLM ni
duit epf dh abis, rumah plak menjadi cagaran bank..

kawan haku minum SD2..
tak makan nasik dan pantang larang yang SD2 tetapkan..
last2 tetiba dia pengsan..sampai darah berjujuran keluar...panik sekejap..terus hantar kat hospital..doc ckp dia kena ulser perut...
so......tu la..minum susu diet sampai terabai keperluan badan yang lain...
insap sekejap...terus redho..bersyukur apa yg ada

funnyTONE posted on 17-10-2012 08:57 AM
apesal aku tgk si hanis tu pon gomuk jak????

tuh aku tak faham gak. jual brgan utk kurus, sihat  tp tukang promote gemok jugakkkk

maltase posted on 4-10-2012 03:46 AM
Masa aku nak kawen, member aku ade la approach product primitif biutipul..aku mula2 tak nak la n aku ...

diorang promote kekayaan more than kesihatan whadepakkkkkkkkkkkkkk obviously brg tu `sesuatu`

jual alpha lipid nih boleh jadi kaya ke?

arenis posted on 2-11-2012 11:10 AM
hmm..kat opis aku ni pun ramai ...yang corset la yang penapis air la...
la ni...x jalan duk bayar ...

Kekadang rasa kesian pulak kat adik aku tu... pelajaran setakat SPM... Dah keje kat Pos Malaysia dlm 13 tahun rasernyer... Pendapatan bulanan adalah dlm rm 2k+... dah berkahwin... isteri keje sbg jururawat gigi... so combine income hampirla RM 5K... Sepatutnya boleh hidup selesa... iyerla... duduk kat pinggir pekan Banting jerr... Tapi disebabkan bebenda tu... tiap bulan tak pasal-pasal kena tolak dekat rm400..

haiku posted on 2-11-2012 11:20 AM
Sekarang ini, ramai yang sedang promote World Shoppers Link (WSL). Click iklan 10 kali seminggu

cmne mende ni ?cer citer?ada kena bayo ke?Rasanya kena bayo something kan.tk yah ler.buang karan je.

PITTSBURGH posted on 2-11-2012 06:43 PM
cmne mende ni ?cer citer?ada kena bayo ke?Rasanya kena bayo something kan.tk yah ler.buang karan j ...

Yup. Kena bayar ikut harga package.

Aku memang tak minat tapi rimas sungguh ada yang asyik calling ajak join

ilazar77 posted on 1-11-2012 10:18 PM
Adik aku salah sorang mangsa... buat pinjaman peribadi utk beli 20 biji penapis air.. pastu tak dapa ...

dulu 10 jenis penapis. ni 20 pulak? lps ni sure 50 penapis dia minta jual. su re loan pun dekat2 rm60k

haiku posted on 2-11-2012 11:08 PM
Yup. Kena bayar ikut harga package.

Aku memang tak minat tapi rimas sungguh ada yang asyik call ...

Nasihat ikhlas... sila tabahkan hati dan perasaan anda... biar menyesal dahulu (hilang kawan sebab tak joint)...daripada menyesal kemudian(hilang kawan sebab rasa dah kena tipu...dlm masa yg sama sakit hati kerana tetiap bulan kena bayar kat bank)...