CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eim1982

Cheryl Samad dah pregnant due bulan 10/2013 - pg 3

Santeira posted on 1-11-2013 08:19 AM
ex kawan baiknya yg bimbo baru merasa kaya dok tayang kasut kat ig. cheryl relax2 je dah tangkap jer ...

sape ex kwn baik dia?

Santeira posted on 1-11-2013 08:19 AM
ex kawan baiknya yg bimbo baru merasa kaya dok tayang kasut kat ig. cheryl relax2 je dah tangkap jer ...

bila baca cerita amansihat terus automatic teringat ex kawan dia yang bimbo tuh... setakat gundik anak raja apa sangat la nak banding dengan cheryl nih...

Comments

<3  Post time 3-11-2013 05:03 PM

chazey posted on 31-10-2013 06:10 PM
aku respek ah tycoon super kaya berharta camni boleh restu anak lelaki tunggal yang bakal mewarisi ...

Ha'ah! Selalu dan terutama anak lelaki tunggal akan dapat tentangan hebat dari mak bapak..Yang ni boleh plak terlepas...

Ini lah yang di namakan jodoh....

amansihat posted on 31-10-2013 02:39 PM
untung sheril.dapat laki keturunan multi millionaire.(ratusan/billionaire punya family you)bapak lak ...

Ko neh..elok-elok dorang tutup rapat kekayaan yang ada, habis ko pulun buka cerita...Aku plak seram dengan keselamatan dorang.....

Dalam masa yang sama, gembira sheryl dapat tangkap kepala jerung! ;)

Syd posted on 31-10-2013 12:50 PM
pasangan yang low profile

kawen pung tak heboh

Bosan dengan Soalan 'bila nak beranak' tu kan? Entah-entah 'nak buat' pun tak sempat...busy katanya....;)

amansihat posted on 1-11-2013 05:23 PM
kalau korang tengok keluarga laki sheril low profile.diorang tak pakai bodyguard n kereta mewah perg ...

cousin laki dia pernah kerja sama tempat dgn aku dulu
rumah kat Jln U thant, ada driver hantar ke ofis  tapi tak kisah pun naik public bus , makan kat mapley
bangsar Viilage, Bangsar Baru,  tanah KLGCC kat Bukit kiara pun derang punya jugak

and yes... Memang derang jauh lagi kaya dari Naza family.

Follow Us
sama ar...boss kita kat ytl tu...kerja je diaorang. isnin sampai sabtu. bodyguard pun sempoi je. geng2 ayah pakai bodyguard melayu, anak2 pakai bodyguard gurkha. takde pula diaorang ni kecoh mcm si bimbo boy. anak2 kalau nak kerja kat company mesti ade at least double degree

i'm so happy for cheryll. btw congratulations on her new born baby girl

siapa ex kwn baik iteww??

aku rasa laki sheril berkenan kat sheril mungkin sebab sheril tak macam artis lain yg ramai boyfren.orang melayu mana suka muka macam sheril.so tak ada lah orang nak pakai dia.so aku gerenti laki sheril dah bosan tengok amoi cina menggedik,dengan jantan,gundik orang kaya.kira dia ingat sheril ni fresh la dari artis malaysia baik cina atau melayu yg kuat menggedik.masa kat double vision satu artis pun tak pandang laki sheril naik kereta cabuk.

lagi satu mungkin sheril grad law dari um.jadi tak ada lah asyik cerita beg lv/hermes.ada point lah sikit kalau nak sembang.bayangkan kalau sheril ni cik ta.abis terer sembang pasal baju fesyen terbaru atau barang kemas terbaru.cakap lak macam baby baby pelat-pelat gitu.aku tak dapat bayangkan kalau orang macam che ta bercakap denagn keluarga mertua laki sheril yg graduate dari yale,harvard princeton.oxford.bayangkan chinese new year kalau diorang buat gathering orang macam miss fake atau cheta kat meja bulat diorang.kalu tak cerita pasal kasut atau baju fesyen terbaru.mesti keluarga diorang menyampah.

keluarga laki sheril semua double degree .ada yg dari mit/harvard/yale/oxfors.semua terer belajar.jadi artis setakat lulusan spm atau srp yg hanya boleh cerita pasal baju dan male up tak layak lah masuk keluarga diorang.mesti keluarga dia dah acces latar belakang sheril .sebab tu walau hitam laki sheril tak malu buat bini sebab bini dia bukan boleh cerita pasal kasut dan make up je.

guesswho09 posted on 1-11-2013 06:07 PM
sape ex kwn baik dia?

fakezura.

@teky tukar tajuk cherly dh bersalin  

aku knl bbrp jutawan yg low profile...kalo org tgok..mmg x sangka..keta besa2, jns keta lama..takat naik bas lrt no hal..ada yg mcm tukang kebun ade..mcm org keje kontrak bju lusuh naik bas je bwk duit dlm beg plastik ko..mcm apek x ckup mkn..mcm2 pesen la..jd bila bc sal laki seril ni mmg x heran..

ng ping ho ni rupanya pengarah drama 'Ghost' yg Cheryl berlakon dulu. dorg dah bercinta dr zaman tu kalau tak silap.

aku pernah keja dgn kluarga laki cheryl nih...pernah jugak pegi rumah banglo lama kat bukit nanas tu atas urusan kerja.
mmg low profile gila tauke nih
tapi dah dasar cina tak menipu tak sah
cilok tax sana sini, kalu bulih suma duit masuk akaun offshore
sbb tu asik repot rugiiiiiiiiiii jah manjang...mmg lhdn kena tipu idup2 dgn depa nih

kaya nyer laki die...

aku jumpa dia kat ikea bulan lepas tak nampak macam peknen pun..perut kecik kot.

iols ingatkan laki cheryl adaik beradik joe klubkidd