CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hell0jennie

MEGATHREAD : BELLA ASTILLAH vs RUHAINIES & ALIF AZIZ (featuring SARAH, EMMA MAEMBONG, MUAZ & CAPRICE)

Pecah replied at 22-4-2024 05:57 AM
Aku kena block ke atau mak putik dah deactivate IG? Aku tak jumpa IG dia. Aku pembaca comment je tak ...

Mak dia dah deactivate IG.. ada thread khas psl ni

Edited by maharani_gebu at 22-4-2024 02:18 PM

Makcik Hajar.. tolong activate balik IG plisss.. Kalau tak cemana nak follow scandal anak makcik yg latest ni...

matjerk replied at 22-4-2024 02:08 PM
Mak dia dah deactivate IG.. ada thread khas psl ni

laa dah deactivate la….mungkin dah kehausan islamic quotes untuk dikongsi atau tak tahan dicaci oleh warga netizen. Tak tenang lah dia raya tahun ni. Orang2/sedara mara mesti ada tanya2 jugak dekat dia pasal putik. Bertabahla makcikkkkk

so next apa lg nak leak..aku tgu rakaman suara dlm kete je....sementara tu mkn popcorn je la..perangai ntah pape masing2 pun...

Acik2kepam replied at 22-4-2024 02:07 PM
Aritu akak mcm baca katanya ruhainies sahabat yg baik ni alip plak yg baik

Kita ni syukurlah tak  ...

Aku ni byk kali gak laki wat pangai,mula2 mmg aku terima je perangai2 dier tu,tapi sabar dah habis had..aku ckp dgn laki aku ok ko nak curang kan,bila tanya x mengaku walau da kantoi..skrg aku nak ckp yg aku akan buat sama macam ko buat skrg..kita tengok sapa yg tersakiti..aku sakit hati atau ko sakit hati..aku mmg buat sama macam apa laki aku buat..terus aku berubah xbanyak ckp..xde dah nak cerita apa aku buat hari2..aku just jaga mkn,pakai dia je..

Lama2 laki aku sendiri tanya kenapa aku da x mcm dulu..banyak senyap..tak senyum..tak ceria..dah tak menyakat..tak tanya apa dia buat..dia balik lambat aku xtanya..aku x msg x wassap x call.. aku mengalah dia cakap..hanya ko yg pandai n tahan dgn perangai aku,belum tentu ada pempuan lain yg boleh tahan dgn aku selain ko..jom la kita mula semula dari awal..aku syg ko dan anak2... alhamdulillah dah masuk 21 tahun usia pkahwinan kitaorang..masih jauh lagi perjalanan..sbb tu aku paham kalau bella ckp dia nak sakitkan hati alip..

hell0jennie replied at 22-4-2024 07:48 AM
dah ada leak siap leak chat ngan ruhainies.. mmg ruhainies becinta ngan AA

Kt mana nk tgk? Hah mana acik2 yg kecam bella n sokong putik aritu? Siap ckp mesti AA & ruhainies berpakat kenakan bella yada yada. Walaupon bella idok sesuci embun, i tetap teambella.

Follow Us
adeqbun replied at 22-4-2024 08:20 AM
ai speku dan membuat teori secara kasar bhw si alip ni mgkin x penahserius ngan skandel2 birahan yg  ...

Mmg ada jantan mcm ni. Kwn i mcm ni. Lawa la mcm mana pon prempuan or wife dia, baik la mcm mana pon, mmg ada jantan jenis xboleh puas dgn sorang. Sometimg wrong dgn chemical dlm otak kot. Patut jantan cmni jgn kahwin. Slh sorang nya i rasa ada sifat mcm ni si jupin tp bagus la heols tau n xde nk aniaya ank org

Kolig i, laki dia sbjik mcm AA. Bini pregnant selamba curang. Dari sblm kahwin smpai lepas cerai mmg sama je. Gf keliling pinggang. Kahwin berkali2 pon sama je

Wek_omeh2 replied at 22-4-2024 02:19 PM
Aku ni byk kali gak laki wat pangai,mula2 mmg aku terima je perangai2 dier tu,tapi sabar dah habis ...

Tapi tetaplah Bella salah sbb curang
To me no justification on kecurangan
Ya ampun dosa besar.
Baiklah cerai dari buat benda2 bodoh gitu.

Wek_omeh2 replied at 22-4-2024 02:19 PM
Aku ni byk kali gak laki wat pangai,mula2 mmg aku terima je perangai2 dier tu,tapi sabar dah habis ...

Aku xpernah kena mcm bella lps kahwin pon aku tau kenapa bella buat mcm tu. baru sekali kot lepas bertahun2. Pi lantak la org kata dosa jadah apa. Bella xpakai tudung pon dosa. Joget2 pon dosa.

Sng ckp aku mmg paham n enable dia buat gitu. Kolig aku yg dpt laki mcm ni pon sama. Sbb sakit hati sgt. Gf laki dia smpai mesej dia semua. Bila dia buat tau plak laki tu kejar. Tp syg, laki tu xberubah mcm laki uols

Edited by sara_thrash at 22-4-2024 02:46 PM
bayan_nuri replied at 22-4-2024 12:55 PM
ada dah sekor masuk, maki kaw2 si penyondol ni, dengan idolat kecam lite2 je, sambil tu maki nabel ...

maybe hantar wakil dulu & yang lain tengah mengasah pedang. maybe tu dah terma & syarat depa waima apa sekalipun tetap kena tunjuk kemek la punca. hahahampeh

matjerk replied at 22-4-2024 06:06 AM
Sekadar nak buat tempat berteduh je chu ols... ye lah kan... sarah ni singaporean kan? N ada jobs  ...

Mcm yg dgn janda dulu tu pun mcm gini kan chuols kisah dia, dia menumpang rumah pempuan tu pastu dia citer yg dia tak tahan sbb bella kongkong dia.. So dia keluar rumah dapat lari dari bella sbb tak tahan kena control.. Seminggu jugak dia dekat rumah pempuan janda suara kasar acah sexy tu.. Seminggu tu jugak dia ditanggung oleh pempuan tu

dewi_rina replied at 22-4-2024 06:39 AM
Mcm yg dgn janda dulu tu pun mcm gini kan chuols kisah dia, dia menumpang rumah pempuan tu pastu d ...

I x ingat la yg mana ni.. maybe time tu.. i ni taksuber Alep n Bella kot.. apapun nak depa bersatu..gitoh.
hahaha.. tp i tau yg pipah tu jer...

anony-mous replied at 22-4-2024 02:25 PM
Aku xpernah kena mcm bella lps kahwin pon aku tau kenapa bella buat mcm tu. baru sekali kot lepas  ...

Aku ni da letih makan hati,berteman air mata sampai tahap xde air mata dah pon..nak kena pura2 depan parents yg kita ni bahagia..padahal nya semua benda kita urus sendiri..

Dia dah rasa camana aku rasa baru reti bersyukur ada bini kat umah wat seme kerja..ko balik just makan..tido..g k kerja je..

abadi84 replied at 22-4-2024 02:24 PM
Tapi tetaplah Bella salah sbb curang
To me no justification on kecurangan
Ya ampun dosa besar.

Tapi good nya sbb bella da minta maaf dgn alip n family alip..bella pon mengaku je yg semua tu salah dia..dan masa dah ada bunga2 cinta dia tersedar yg dia masih istri n stop cepat2.. yg ni aku respek la..bagi aku antara dia dgn alip n fam mertua dah setel..tapi kenapa nak ungkit balik

anony-mous replied at 22-4-2024 02:25 PM
Aku xpernah kena mcm bella lps kahwin pon aku tau kenapa bella buat mcm tu. baru sekali kot lepas  ...

bkn nk sokong sapa2 lakibini curang tp agak phm bella buat cmtu as rebel.
setia pn tak dihargai.
alang2 bakalan cerai elok kot cr punca yg terus boleh cerai tanpa tangguh n beralasan xmo lepaskan.

btw bkn ke si aa pnah ada gosip purba ada anak kt singapore dulu?

matjerk replied at 22-4-2024 06:43 AM
I x ingat la yg mana ni.. maybe time tu.. i ni taksuber Alep n Bella kot.. apapun nak depa bersatu ...

Yg ni chuols

https://www.mstar.com.my/video/2019/05/16/mei-fina-aliff-aziz

i think ni gossip yang nets nampak dia dengan pompuan lain dan Aliff kata tu cousin dia. Ni no 10 kot..she bengang bila dapat tahu Alif curang dengan no 11 si Kemut..

Alif dah keluarkan bukti isteri curang, i nak juga nak dengar perbualan Alif dengan kemut di kereta.

Wek_omeh2 replied at 22-4-2024 02:51 PM
Tapi good nya sbb bella da minta maaf dgn alip n family alip..bella pon mengaku je yg semua tu sal ...

Kenalah ungkit balik
Mana aci si Alep curang jer kena
Yg Bella curang kena kambus pulakkan.
Tp bagus jugak kecurangan Bella dibongkar
Coz bolehlah sama2 move on dan cerai dan Bella tahu apa erti keaiban dibuka.
Klu tak sokmo dia seronok serang skandal2 Aliff tp laki dia asyiklah dimaafin.

dewi_rina replied at 22-4-2024 02:58 PM
Yg ni chuols

Wokey.
Normal kena tangkap khalwat
Normal bercium dlm kelab
Sbb kita semua manusia biasa
Ikut sifir acik forum.
Tetaplah alep lelaki baik
Dan Bella isteri yg mengongkong dan selalu malukan Alep.

adeqbun replied at 22-4-2024 08:20 AM
ai speku dan membuat teori secara kasar bhw si alip ni mgkin x penahserius ngan skandel2 birahan yg  ...

Dgn perempuan yg blh tnggung dia. Perempuan2 pun bodo. Tgk AA terus tsungkur