CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: fukadaminchi

BF marah klip3GP mimie. KOMEN PENONTON PG11. +1 Datin Ghairah pulak! PG15

si mimi ni penah eksiden kan thn lps ke bila. keta yg dia naik tu mmg teruk gila tp nasib baik dia ok. itupun x bersyukur dpt bernafas lg. tersedak mek dok tgk gmbr2 melentik bagai dia huh!

kekonon filem ni nak bagi pengajaran...aduss...ni kalau faisal tehrani dah labelkan dah boleh masuk pesta filem abu jahal jahiliah...

matlamat tak menghalalkan cara...
sedar tak sedar Mimi tu mmg dah me'murah'kan harga dirinya...tgk teaser dgn terliuk2 atas katil...hmm :-s pengajaran la sgt...

manusia2 yg menonton akn membayangkan mcm2...termasuklah mat2 rempit yang gigih berlumba2 nak g tgk filem yg mengangkat tinggi gaya hidup mereka..
Sedih sgt dgn org2 perfileman kat negara kita nie..

Walaupun kat Indon tu mcm2 jenis filem semua ade...tapi mereka jg boleh berbangga ade film islamic mcm Ketika Cinta Bertasbih..

ade drama kita yg nak ikut acuan KCB pun ..masih x jg batas..:-s selamba je peluk2...boleh je nak tunjukkan org tu suami isteri mesra2..kena lah pandai cari metafora..
Cth:- scene Anissa dlm Perempuan Berkalung Sorban berlari ke ombak dgn wajah ceria n gembira ..org dah dpt phm maksudnya...

just my 2kupang

lps ni lebih byk la video klip 3gp di hasilkan

lps ni lebih byk la video klip 3gp di hasilkan
strawbenna Post at 14-10-2011 01:54

ok..baru pas balik tgk cite tu...pembetulan..cite ni not all about sex...itu la org melayu..cepat sgt nak judge...len kali g la tgk dulu...cite ni klip 3gp...so, ada beberapa klip jadi fokus...klip hantu kat petronas, klip faralyna kena rogol dan mati (takde pown tunjuk aksi kena rogol sgt), klip mimi masa joget2 sikit jek..xde langsung part dorg cium ke, bogel ke..

back to the movie...aku sgt suke part faralyna kena rogol tu..adeh..nangis aku part tu..takut sgt jadik kt keturunan aku...terus message kat adik2 supaya jaga diri...serius ngeri sgt..especially bile tgk mayat faralyna dan sabbhi kena pukul dgn kayu hoki....pastu part laki fikhree bakar tu mintak duit ugut sebarkan klip 3gp mimi tu, part ni mimi mmg terbaik..sedih sgt die lakonkan watak tu..meruntun jiwa tengok...then, yg paling best tentulah part psiko tu...terbaik..
yg boleh dibaiki: watak zahiril adzim..agak longgar sebab die mcm kesian kat perempuan2 yg jadiik mangsa tu, tapi, die xde wat apa2 pown..dan ada la sikit sana sini yg boleh diperbaiki...pujian yg sgt tinggi untuk mimi...utk new actress, she nailed it big time..like really big time!..

overall: **** 1/2

Rate

1

Ish...geram tol...ngapala aku ni tak masuk umah ni dulu..smlam boring sesangat..g Mines pas tu anak ajk nengok wayang..aku hoder Kenny rogers dulu..n anak g beli tiket. hanya citer ni yg ada 3.35pm.. cite seram katenye(owng yg jual tiket tu)..kitowang masuk kul 3.50pm..
Spechless...aku rasanye dah nengak pilem sundel versi Melayu..cerite bodoh pianggggg... masa aku masuk tengah cerita 2 eko minah kat counter hotel tegedik2..n pas 3 eko kat patrol station soh bangla amik gambo nampak hantu bodoh blah2..pas tu kat jalan gelap kete rosak nampak antu lgi..pas tu sampai babak orang tengah meeting mati2 aku ingatkan yg pakai baju oren tu vapok...kat kelab malam dance tegeliat2 menari lucah..n end kat atas katil..tapi kongrats la pada pelakon tu yg nampak betul2 macam sundel..tekangkang2..(my advise better bf dia blah jer dgn minah ni, pd aku yg dah kawen ni) ppn ni mmg bab2 ranjang dah biase je cuma tadak kamera..suara pon parau cam orang smoker n drinker..sampai anak aku ajk kuar tak mau nengok..cite Melayu bodoh n pelakon sume suam2 kuku..mane FINAS ni..gaji bute ke filem sampah sarap cam ni pon leh lepas..no quality n no iq..pada yg lom nengok baik korang tak yah buang duit membazir jer..baik korng gunakan duit tu makn KFC or MC D..lagi kenyang..anak aku pesan soh ibu masuk kat cari ni bagi komen...my advise pada korang lain kali kalau ada apa2 cite baru sblm g nengok baik le korang masuk cari ni kalau ada apa2 komen +ve or   -ve untuk guide line..

Rate

1

Ish...geram tol...ngapala aku ni tak masuk umah ni dulu..smlam boring sesangat..g Mines pas tu anak  ...
saritimur Post at 14-10-2011 08:48

kelas gitu...anak suh mak masuk cari.com.my bagi okmen suh jgn tgk citer nih...ekekek
anak pun masuk cari ek...huhuh

Follow Us
sbb tu lenkali jgn komen...bila komen tunjuk bongok sendiri...adehh mana ada Islam soh ko separu ...
kak_khem Post at 12-10-2011 12:10

kak khem pon.....udah2 lerr.....wat penat je type...
dh memang bbooodooo2 belaka......kalo x, idok ler jadi retis....mesti dia jadik doctor ke, engineer ke, loyer ke

Mak bapak budak pompuan tu tak marah ke dgn aksi ranjang beliyau??
pelicano Post at 12-10-2011 13:18

urban kalu.....
mak bapak kita2 semua ni kolot kekdahnya.....x urban.....

kenapa aku rasa pompuan ni dia rasa diri dia macam fergie
neez_cookies Post at 12-10-2011 18:47

mitak maaf banyak2 la kan.....sebab aku pon idok ler lawa pon

tapi minah ni x cantik.....asal aku nengok cam murah jek

Ish...geram tol...ngapala aku ni tak masuk umah ni dulu..smlam boring sesangat..g Mines pas tu anak  ...
saritimur Post at 14-10-2011 08:48

ending dia camne? (maleh nk pi tgk)

motif crita camni....?

kelas gitu...anak suh mak masuk cari.com.my bagi okmen suh jgn tgk citer nih...ekekek
ana ...
tekken Post at 14-10-2011 09:28

Anak beranak le peminat tegar Cari.com he he...baru jer lek cuti sem..kitaorg mmg bkn cam mak ngan anak tapi best friend..

ending dia camne? (maleh nk pi tgk)
oormim185 Post at 14-10-2011 10:00

Tak nengok abis pon kitaorg dah blah..ada part skodeng kat semak la, snap gambo org kat jamban la...n kat wayang tu tak ramai rasa dlm 10-12 org jer..mayb time keje kot..ke memang pilem hampes ni tak laku..

kak khem pon.....udah2 lerr.....wat penat je type...
dh memang bbooodooo2 belaka......kalo x ...
iza_yuss Post at 14-10-2011 09:49

Cuma 1 jer pengajaran yang haku dapat dalam cerite ni..since aku ni line kecantikan..aku nak advise pompuan yang baju oren ni g facial sebab muka dia mcm banyak kulit mati..sebab tu mekup dia tak menyerlah nampak comot semacam jer muke dia..bentuk muka memang la tak lawa(dah anugerah tuhan tak leh komen) tapi kulit muka tu boleh di perbaiki...
Pendapat ikhlas le..sorry eek mod lari dari tajuk..Aku layanzzz sinetron indon lagi baguzz..kat ASTRO Nada Cinta, kawin masal ke..kulit n makeup dorang so natural..n cara dorang dresing pon kalu nongeng kulit pun halus mulus..tak la loye walau pon cite dorang ada mcm bodoh2 sikit..

Rate

1

Cuma 1 jer pengajaran yang haku dapat dalam cerite ni..since aku ni line kecantikan..aku nak  ...
saritimur Post at 14-10-2011 10:22

itu la yg aku nak cakap

ntah nape aku nengok, cam x kena je mekap.....hahaha

~tapi x reti nak explain, sbb aku bukan dlm bidang tuh.....huhu

Cuma 1 jer pengajaran yang haku dapat dalam cerite ni..since aku ni line kecantikan..aku nak  ...
saritimur Post at 14-10-2011 10:22 AM

the best komen, nak pengsan aku baca. hahahahaaa  

the best komen, nak pengsan aku baca. hahahahaaa
selipar_hijau Post at 14-10-2011 10:38

Sakit ati ni rase macam dah di perbodohkan oleh cite2 picisan dgn bajet ciput..aka pelakon suam2 kuku..tu jer la..pelakon prono tu kulit dia nampak tua..

Sakit ati ni rase macam dah di perbodohkan oleh cite2 picisan dgn bajet ciput..aka pelakon ...
saritimur Post at 14-10-2011 10:43

nak tergelak aku baca komen2 ko ni. tq sbb bagi review ko kt sini.

tapi... yg aku doubt tu kenapa komen ko sungguh berbeza dgn komen sorang lagi forumer yg dah tgk movie ni? sila refer kat page 11, post #264 by Appropriatenick tu

ok..baru pas balik tgk cite tu...pembetulan..cite ni not all about sex...itu la org melayu. ...
AppropriateNick Post at 14-10-2011 02:43

so ape yg aku tgk preview tu kire tkde mende la ye?fikiran aku kolot la kot

anyway,bagus la utk ko,sbb at least ko tgk movie tu ko rase insaf,tk mcm org lain yg rasa cm smpah

nak tergelak aku baca komen2 ko ni. tq sbb bagi review ko kt sini.

tapi... yg aku doubt ...
wadiunong Post at 14-10-2011 11:02

aku pun konfius gk..cm ne tu?