CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: irisismail

All about Nora Danish versi 13

Close [Copy link]
kaogi posted on 3-8-2014 01:30 PM
Utk yg rindu ND..

Sblh nora tu sape? Itu ke datin E..

kaogi posted on 3-8-2014 01:30 PM
Utk yg rindu ND..

huh...

peha berselisih pun gigih nak tayang ke?

Bile ckp psl angkut pc mcm forumer dulu
Teros berubah yer nada si TT umah dotdotdot
Kemain memule ckp sume salah nora
Sume salah Ps.mamasan inesen segala

Belum lg ayat2 provoke fitnah sume
Bile ckp psl law.teros jd sopan santun yg amat
Sorry.fake sgt k.selame ni belum pernah skali pun die bersopan
Tak kire bod sini maupun bod kt ci nun

Uikk  tu ka mak datin tu,  pakai suor pendek je..... adoiyai.....speechless haku...

I tak obses lgsg psl retis
Retis je pun.gigih benar la nk obses panatik segala
Tapi dek sbb mamasan clans
Jd geram pulak tgk prangai tak pk kesan akan dtg

Memasing jg2 posting memasing k
Lagi2 yg suke tabur pitnah tu
Jejage.dulu dh ade yg kne hangkut PC
Wpun forumer tu sekadar kopipes je gossip yg die bwk

Aserehe posted on 3-8-2014 01:37 PM
Uikk  tu ka mak datin tu,  pakai suor pendek je..... adoiyai.....speechless haku...

Datin E tu tayah speechless segala
ade yg lg terok dr tu
dan itu normal buat datin E

Follow Us
boleh ke nak saman menyaman kalau sebut pun nama singkatan mcm ps...nd ..fs....tu subjektif adakah mereka merujuk pd org yg sama dalam pemikiran kita...ps boleh merujuk kepada apa2 contohnya..mcm komen dr emak fs tak pun sebut nama siapa dengan jelas..

hahhaha ke sana ke sini dengan bf..harap cepat kahwin, perempuan yg baik tahu jaga batas...tak kan emak tak tegur anak kot??

juliez posted on 3-8-2014 01:21 PM
Dah knp sampai rp100 tu noks? Belum sampai surat saman lagi dah menggelupur memasing. Ingatkan ...

saya lebih hargai nasihat kamu jika kamu praktikkan dulu dengan tunjuk contoh yg kamu juga berforum dengan berhemah ya

Aserehe posted on 3-8-2014 01:37 PM

Ni kira sopan lah uols..

Kalu tak asik nk tayang ketet jee

cookies_raya posted on 3-8-2014 01:49 PM
saya lebih hargai nasihat kamu jika kamu praktikkan dulu dengan tunjuk contoh yg kamu juga berforu ...

I think this should summarize everything

NABI MUHAMMAD SAW BERSABDA : DENGARLAH NASIHAT YANG BAIK WALAUPUN IA DATANG DARI SEORANG PELACUR.
Ambillah nasihat yang BAIK daripada orang yang mengucapkannya meskipun ia tidak mengamalkannya..

so kalau u memang tak nak hargai, tak perlu la nak beralasan2 lagi ye? Anyways, byk sungguh MN u eh?

amboi mulut yang mengata ND org Myanmar ni.. walau mak bapak dia asal Myanmar.. tp diorg bukan datang dr family cikai2 yang susah.. diorang ni orang senang.. orang banyak duit.. harta bapak dia tak habis makan...

juliez posted on 3-8-2014 01:55 PM
I think this should summarize everything

NABI MUHAMMAD SAW BERSABDA : DENGARLAH NASIHAT Y ...

lol nampak tak siap nak menuduh MN banyak?? apa buktinya???..baru je suruh forum dengan berhemah..pandai bg nasihat saja tak perlu gunakan agama sabda2 jika kamu sendiri gagal nak mengikut agama islam?? islam mengajar menuduh ke??so saya tak hargai nasihat kamu sebab kamu tak layak bg nasihat bukan semata-mata sy beri alasan..dan kamu juga menolak nasihat saya bukan..so kenapa saya kene terima nasihat kamu?? prakttikkan dulu dan bg contoh kamu berforum dengan berhemah..rasa tercabar ke dengan nasihat saya???

Mod mana yang lock thread dotdotdot.

Isunye thread kena tutup tu dia amik pic PS without consent utk di lahar.. Any social media nye pic is copyright. Nak guna kena minta consent from owner... Hehehehehe..

cookies_raya posted on 3-8-2014 02:08 PM
lol nampak tak siap nak menuduh MN banyak?? apa buktinya???..baru je suruh forum dengan berhemah.. ...

Dah la ye.. Kalau mmg dah tak nak ikut nasihat, tak perlu nak bagi alasan berdolak dalik bagai.

Cukup2 la jd keyboard warriors. Ye mmg betul tak sebut nama penuh, setakat ps, nd saja. Tapi kalau dah terang2 disebalik posting ps tu diletak sekali dgn gambar org tu.. Nanti nak jawab apa? Gambar sekadar gambar hiasan?

Bergosip & mengfitnah tu dua benda yg berbeza ye

coopp coop walaupun saya tak tahu agama sangat nak petik2 sabda bagai mcm juliez..tp setahu saya dalam islam pun kata kalau nak bagi nasihat atau nak dakwah cara terbaik ialah dengan menunjukkan contoh yg baik bukan hanya berkata-kata saja..ramai yg tertarik ngan islam pun sebab keperibadian seseoarang islam mcm muhammad pbuh ...kalau cakap islam tp perangai tak selari...itu meyakinkan org ke?? pandai teori saja tanpa praktikal boleh ke syurga ke???

...dan sabda mana ko ambik juliez boleh bagi sumbernya..sabda pun ada banyak perbincangan mana yg betul atau tak..dr sumber yg dipercayai ke??

malaysia ini terlalu aman, korang2 ni idup terlampau selesa
tulah yg hanya kerna sekeping gambar anak beranak je
macam nak runtuh langit duk bergasak

juliez posted on 3-8-2014 02:17 PM
Dah la ye.. Kalau mmg dah tak nak ikut nasihat, tak perlu nak bagi alasan berdolak dalik bagai ...

kenapa saya kena ikut nasihat kamu jika kamu juga tak nak ikut nasihat saya??? lepas tu menuduh2?? mana bukti??? berani tunjuk buktilah...????kamu bukan org yang layak bagi nasihat..satu jari tunjuk kat org laon ..berapa jari kamu tunjuk kat diri kamu sendiri...kamu buktikan kamu juga berforum tak berhemah so salah ke saya menegur kamu??

kita semua keyboad warrior termasuk kamu juga...if kamu nafikan nampak sangat kamu ni nampak kesalahan org lain diri sendiri ingat betul selepas tu ada hati nak nasihatkan org gunakan agama....prrfftthhh .

ida88 posted on 3-8-2014 01:43 PM
Datin E tu tayah speechless segala
ade yg lg terok dr tu
dan itu normal buat datin E

Huyooo ye mehh....set2  urban la nih...