CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Leeen82

Aktres & Atlet Retak Di Ambang Penceraian?

mohtip u  bagai??? kan da halal.. harusla begitu..
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 09:46

patut body kak rodoh main naik... hepi rupanya selalu dpt adik abg zakuang

teringat stetmen akak rita,..

"kaki pompuan, kaki botol.. tak layak jadi suami saye..."

(ala2 gitu laa katekatennye....)

patut body kak rodoh main naik... hepi rupanya selalu dpt adik abg zakuang
alfrina Post at 12-10-2011 09:48

harusla epy noks... kawen dgn adik sayang yang dipuja siang malam..
menantu kesayangan lagi hokay.. u mampooo

harusla epy noks... kawen dgn adik sayang yang dipuja siang malam..
menantu kesayangan lag ...
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 10:11

tak mampo noks... ai mama kesayangan chibi ngan chici jah

eh noks... ai tau napa rodoh sanggup dok n9 pas menikah.. kan org nogori suka balik kg jumpa mak bapak deorg.. hujung2 minggu kumpul anak beranak makan kat bangku bawah pokok. tiap2 anak kene sediakan masakan utk adik beradik lain rasa.. nih pacit drebar taxi yg ckp lar.. tp member ai bdk nogori mmg tiap2 minggu balik kg. ai ckp mentang2 nogori dekat leh la balik tiap2 minggu

tak mampo noks... ai mama kesayangan chibi ngan chici jah

eh noks... ai tau napa rodoh s ...
alfrina Post at 12-10-2011 10:22

sama la kiter noks... xmampo jd menantu kesayangan n xhadap pon..

eee kesiannya lahai kalo betolkan.. sanggup jilat pungkok mak mentua semata2 nak jadik menantu kesayangan dengan harapan laki makin sayang.. cer kalo betol umahtangga theyols mcm nie, agaknya lepas nie haram xjejak N9 kot.. hahaha

ada org N9 x yang nak tolong sahkan cete pacit teksi u neh???

sama la kiter noks... xmampo jd menantu kesayangan n xhadap pon..

eee kesiannya lahai k ...
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 10:30

bawah pokok tu, bawah pokok rambutan noks ... pacit tuh citer dekat 10 min gak la noks.. pastu pacit tuh ckp org2 sana kalo tak de duit pun sanggup pinjam duit dr kawan semata2 nak balik kampung tiap2 ujung minggu.. tak leh kalo tak balik. nanti mak pak bising...
ai penah tny ankel AN (anak nogori) pasal balik kg tiap2 minggu. dia ckp N9 ngn KL kan dekat jah, tak sampai 2jam dah sampai bkn mcm kelantan 8 jam baru sampai... jawapan coverian dr ankel AN ..

ai tak rasa ai akan jd menantu kesygan noks.. tp ai akan cuba hormat in law ai mcm ai hormat mak bapak ai.. n ai arap in law ai bole terima segala kekurangan ai.. sblm2 ni penah la 2,3 kali ai kuar teman dia shoping, dlm hati mmg tak berkenan ngn taste dia, tp ai senyum jah.. ai ckp kalo ma dah suka amik je la.. tak yah tny org lain

Follow Us
zuquan punya kan noks... tp rodoh kan nak jadik ibu mithali harus la tolong jagakan dgn penuh ka ...
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 08:20

tu la...  rasanya zaquan punya...  tapi ada yang cakap ayu...  tu yang aku terkompius seketika...

bawah pokok tu, bawah pokok rambutan noks ... pacit tuh citer dekat 10 min gak la noks ...
alfrina Post at 12-10-2011 10:37

hahaha, xpela noks... xjd kesayangan pon xpe cume jgn jadik kurang hajar sudah.. layan kan jer.. mcm ai skunk even meluat tp ai layan kan jer.. senyum je n bercakap bile perlu.. xpayah nk plastik sgt nti lama2 nmpk jugak kehuduhan peel tuh..

in law u dok kl jerkan?? nti tetiap mggu kene pulang sanakah??

tu la...  rasanya zaquan punya...  tapi ada yang cakap ayu...  tu yang aku terkompius seketika.. ...
eyansss Post at 12-10-2011 10:40

sbb aku yang jaga kot noks sbb tuh org ingat ayu punya padahal ayu babystter nye sajok

hahaha, xpela noks... xjd kesayangan pon xpe cume jgn jadik kurang hajar sudah.. layan kan jer ...
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 10:56

tak koser tiap2 minggu nak makan beradab ngan deorg... ai ckp tiap2 sabtu ai keje ahad nak rest byk2.. akan jumpa bila dia ajak teman g mana2... ramai lg anak pompuan dia, bkn ai sorang jah.. (mati ler ai kalo jepp baca posting nih )
sbb tuh weol pas menikah tak dok ngan dia noks.. rela dok studio apart yg maha kecik dr dok ngan dia...

setau haku ada baca kt paper ayu rodoh tinggal kt N9 sb zakuan beli rumah kt sana...

Ayu Raudhah mahu anak kembar
Posted on the July 15th, 2011 under Artis by admin

Lama tidak mendengar cerita tentang Ayu Raudhah dan suaminya, Zaquan Adha selepas mereka berkahwin awal tahun lalu.

Senyap daripada sebarang berita, menurut Ayu dia tidak berniat untuk menyisihkan dirinya daripada perkembangan dunia seni ini, tetapi kata Ayu diamnya kini diam berisi, kerana dia sibuk dengan penggambaran drama yang tidak putus-putus.

Sebenarnya saya hanya sempat cuti kahwin selama dua minggu saja, selepas itu tawaran kerja dan drama datang tidak putus-putus.

Walaupun pada masa itu suami cuti, tapi dia tetap kena pergi latihan, jadi memandangkan dia sibuk dipadang, saya pun ambik tawaran lakonan pada ketika itu, tetapi semakin lama semakin ramai yang tawarkan saya drama dan jadual saya sentiasa penuh dengan penggambaran.

Suami tidak melarang, malahan dia faham tugas saya. Kalau dia cuti, dia akan temankan saya di lokasi, dan begitu juga sebaliknya.

Selepas berkahwin, memang banyak perubahan, lebih-lebih lagi sekarang. Walaupun sibuk, saya perlu menyiapkan urusan rumah tangga dengan baik, berbanding sewaktu bujang dulu, tidak berapa ambil kisah tentang rumah pun tak apa.

Kami juga sekarang menetap dirumah sendiri di Seremban, jadi banyak habiskan masa berulang alik dari sana ke Kuala Lumpur. Nasib baik, saya ada pembantu yang boleh bawa kereta, jadi saya tidak penat memandu.

Tentang anak pula, setakat ini masih belum ada rezeki untuk mendapatkannya. Kalau boleh memang nak secepat mungkin, tapi masih belum ada rezeki. Teringin juga nak anak kembar, saya mahu anak lelaki, suami pula teringin nak anak perempuan, kalau ada rezeki dapat dua-dua serentak memang saya bersyukur sangat-sangat,攋elas Ayu Raudhah.

~metro~

ooo..ni berita bulan july...huhuh...skang dah oct...harap2nya masih lagi berbahagia...

sbb aku yang jaga kot noks sbb tuh org ingat ayu punya padahal ayu babystter nye sajok
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 10:57

tu la...  aku pun rasa menda yang sama...

tak koser tiap2 minggu nak makan beradab ngan deorg... ai ckp tiap2 sabtu ai keje  ahad nak ...
alfrina Post at 12-10-2011 11:03

nasib u ada alasan noks... mcm iols akan buat bodoh jer xsebut lgsg nak pergi umah mak die.. mak iols pon iols xsebut nak pergi tp kiteorg akan pergi jugak uma mak iols kalo time heols ot so xperlu la nak sebut..

muhtip u takot dengan jeppp?? biras u kah??

xpela noks.. y pntg umah sendiri.. nak terbogel kah, nak terkangkang kt hall kah xde sapa kesah..

macam iols...nasib baiK MIL jauh u...jd balik tu time raya or cuti sek2....,x kosa aku nk balik slalu..,tp they ouls rajin gak turun sini......

nasib u ada alasan noks... mcm iols akan buat bodoh jer xsebut lgsg nak pergi umah mak die.. mak ...
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 11:51

misti u selalu terkangkang kat hall ngan luna khen noks?? nak tgk kangkang sapa lg besar
jepp kan contoh menantu yg baik noks

malas la noks blm sah menantu nak bermuka2 bagai.. bukan jenis ai mcm tuh.. even laki ai anak sulung n adik2 dia sume tua dr ai, ai buat bodo jah bila dia suh visit family dia tuh

misti u selalu terkangkang kat hall ngan luna khen noks?? nak tgk kangkang sapa lg besar
...
alfrina Post at 12-10-2011 11:59

hamboi noks.. imagine tinggi betol kan u neh.. xkn la sampai mcmtuh peel iols.. habis kuat fong iols terkangkang depan laki iols..

aaah, tp mentua die baik noks.. okela kan..

betol noks.. kalo bermuka2 sgt nti lama2 naik muka pulak.. lg haru.. baik tunjuk peel sebenar.. lgpon ape kejadah depan mentua peel pijak semut xmati depan parent sendiri peel cm hantu..

news terbaru.. cilok dari fesbuk media hiburan..

Semalam, heboh desas-desus yang mengatakan hubungan rumah tangga aktres bersama seorang atlet dikatakan sedang berantakan bagaikan retak menanti belah. Dan tentunya, ramai yang membayangkan bahawa ia ditujukan kepada aktres Ayu Rudhah bersama suaminya, iaitu pemain bola sepak Zaquan Adha. MH Online menghubungi pelakon cantik itu perihal kisah yang digembar-gemburkan. Ternyata, Ayu menafikan hal tersebut. Katanya lagi;

“Saya tak tahu- menahu pun mengenai gosip berkenaan(kes rumah tangga). Terkejut juga bila dengar.  Entahlah, orang senang-senang cakap mengenai rumah tangga kami. Kami masih bahagia bersama. Saya tak sukalah bila ada orang cakap perkara yang bukan-bukan, lebih-lebih lagi yang berkaitan dengan soal rumah tangga dan perkahwinan,”ujar Ayu.

Ayu Raudah yang juga adik kepada aktres sensasi Rozita Che Wan mendirikan rumah tangga bersama Zaquan Adha pada 20 Januari 2011 lalu.

(mahap iols xreti nak print screen bagai

hamboi noks.. imagine tinggi betol kan u neh.. xkn la sampai mcmtuh peel iols.. habis kuat fong  ...
luvly_snow8608 Post at 12-10-2011 12:03

btl noks.. pastu kalo rasa diri kita ni tak bape nak lengkap baik tak yah la dok ngan in law.. nanti mcm2 di umpatnya.. baik balik jarang2 jah khen
ai rasa jepp btl2 beruntung noks.. dpt laki caring, in law baik

agak2 u noks rodoh ngan cik ta ade baca tak posting ai nih??

Ayu Raudah Nafi Rumah Tangga Berantakan
Semalam, heboh desas-desus yang mengatakan hubungan rumah tangga aktres bersama seorang atlet dikatakan sedang berantakan bagaikan retak menanti belah. Dan tentunya, ramai yang membayangkan bahawa ia ditujukan kepada aktres Ayu Rudhah bersama suaminya, iaitu pemain bola sepak Zaquan Adha. MH Online menghubungi pelakon cantik itu perihal kisah yang digembar-gemburkan. Ternyata, Ayu menafikan hal tersebut. Katanya lagi;

“Saya tak tahu- menahu pun mengenai gosip berkenaan(kes rumah tangga). Terkejut juga bila dengar.  Entahlah, orang senang-senang cakap mengenai rumah tangga kami. Kami masih bahagia bersama. Saya tak sukalah bila ada orang cakap perkara yang bukan-bukan, lebih-lebih lagi yang berkaitan dengan soal rumah tangga dan perkahwinan,”ujar Ayu.

Ayu Raudah yang juga adik kepada aktres sensasi Rozita Che Wan mendirikan rumah tangga bersama Zaquan Adha pada 20 Januari 2011 lalu.