CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

“Kenal Dalam 5 Bulan Ja” – Lelaki Terkejut Dapat Tahu Isteri Tiada ‘Dara’ Di Malam Pertama

Edited by Dwdrum at 28-5-2024 06:05 PM

Heshe sudah tanya bini?.... Seperti buat conclusion sendiri tanpa bincang... Perempuan bukan dengan sexual intercourse saja hymen boleh pecah...2. Kadang kadang ada hymen masih masih intact prolly penis toklaki 2b sebab hymen ini stretchy and flexible tissue seperti wear tampon sudah boleh jadi flexible and stretchy.......apa kata dik ko check penis size dahulu incase micropenis issue sebelum royan salah kan perempuan seperti jantan bodowwww...

tnya la bini n parent dia.. tanya orang buat apa

ramai skrg ni janda unofficial

janda offical pun ramai

faham nak yg anak dara. tp dia tu dijamin ke keterunaan dia? boleh check ke? soalan jujur dari hati.

plywood replied at 29-5-2024 12:41 AM
jika pernah ada bf kemungkinan udah ngentot itu besar.. sedangkan video2 mesum bertebaran dinternet  ...

Mesum tu apa

Selaput tu bila2 leh koyak kan.. kalau ketat lg anak dara la kan..if longgar..& lain mcm expertnya..mgkin budak2 DS kah

Tp betul la mcm porumer atas tu ckp..kalau takde pengalaman camne leh tau org tu dara ke tak..ye dok..tah2 sama2 kaki mencelop

Follow Us
duri_durians replied at 29-5-2024 08:25 AM
aku p hosp emergency sakit org pmpuan doc tnya aku berulang kali ada bf ke pernah 'have sex' ke. dal ...

Kena tanya sbb dia ada experience.. mcm kwn i haaa ada parut czer . Tp ckp ank first.. kwn i pulak cepat gelabah.. dia lupa dia pernah accident.. tp mcm u la dia malu jgk.. tca kedua baru dia kta lupa bgtahu dia accident teruk dulu tu ada parut czer . Bkn sbb pregnant.. klu x tanya hbes2 karang diorang jgk kena bantai

cantthinkofany replied at 29-5-2024 10:00 AM
carutkan je...just becoz dia doctor, he still have no right to make his own assumption yg mengaibk ...

Kes kakak u mmg rare.. kt spital i dulu klu pesakit xnk, refuse masa doc minta izin.. jgn bg.. time kes i pon duk minta izin.. mcma babies..suami i bg baru diorang stay.. sbb yg stay tu pelatih doc pakar sakit puan.. mean diorang kena belajar utk jadi pakar nanti.. klu suami i x bg,, doc pakar je ada ngan misi

jari10 replied at 28-5-2024 11:40 PM
Hehe dah agak dah mesti ada komen balas camni

Tentulah...... beriye2 benor persoalkan 'dara' seseorang gadis, yg awak tu 'turuna suci' ke?. Jgnlah berlagak  sangat bak ayam jantan, kokoknya  berderai2 sedangkan ekor bergelumang ..........

CikNano replied at 29-5-2024 08:16 AM
Mcm mana dia tahu wife dia dah xde dara kalau dia teruna?

Penah nampak video doktor ckp hanya perempuan tu je tau dia masih dara ke idak
Org lain taktau pun cth kalau ada koyakan pada selaput pun lum tentu sbb hub seks
Jd hanya dia je tau dia penah buat seks ke idak.

Memalukan diri sendiri dan isteri...ntah otak simpan mana...kalau la bijak benda  ni
tak akan timbul...kah nak kawin utk dara tu saja....dpd penceritaaan sendiri ntah teruna ka tidak..nmpk pengalaman di situ..

aku p hosp emergency sakit org pmpuan doc tnya aku berulang kali ada bf ke pernah 'have sex' ke. dal ...

cakap je la sy tak pernah have sex dengan jantan..
sy pakai dildo je..
tengok dorang kata apa pulak

s@s@ replied at 29-5-2024 09:59 AM
serius la x tau....
aku darjah 6 dah tau beza dara ke x... time tu baligh pun belum

Xtau, mcmne tau ade dara ke x. Zaman matrix, ustaz cakap die pon xtau dara dgn xde dara mcmne. Keluar darah tu pon die cakap mitos je

JunkMail replied at 29-5-2024 08:26 AM
Banyak masa ye peguam skrg buat content panjang berjela hal client pulak. Takyah jaga privacy client ...

takde sebut nama pun , so ok je. for education and marketing purposes

[me.sum] | مسوم. Definisi : Jk 1. kotor, cemar (pakaian, badan): karya yg indah ini dinodai bahagian-bahagian ~; 2. ki tidak senonoh (perbuatan, kelakuan,

s@s@ replied at 29-5-2024 09:59 AM
serius la x tau....
aku darjah 6 dah tau beza dara ke x... time tu baligh pun belum

kawan aku ok je kawin walaupun xde dara,laki dia xtahu

pilihan antara spt Hannah delicious tap xde dara vs rajunanjolie  zaman now tp ada dara
mana kau nak

Mungkin dia tanya tu hanya untuk medical assessment tanpa prejudis. Ko cuma objek bagi dia. Kalau acik2 kepam yang tanya mungkinlah ada niat lain.

cantthinkofany replied at 29-5-2024 02:00 AM
carutkan je...just becoz dia doctor, he still have no right to make his own assumption yg mengaibk ...

Kesianya kakak uols. Boleh bayangkan hapa dia rasa.

Pernah jumpa sorang kakak ni kat hospital. Sembang2. Tercerita pasal pengalaman dia. Masa dia nak beranak tengah tunggu bukaan, doktor pelatih beramai2 datang katil dia nak jadikan dia study subject. Dia meroyan tak mau pehtu ugut kalau deol nak juga, dia lompat dari katil, lari keluar hospital. So deol mengalah. So kena brutal macam kakak tu kot kalau nak 'selamat'.

dua_chzy replied at 29-5-2024 03:43 PM
Kesianya kakak uols. Boleh bayangkan hapa dia rasa.

Pernah jumpa sorang kakak ni kat hos ...

yes...kakak aku mmg menangis beriyer setiap kali aku datang melawat...aku ada la jumpa Dr pakar tu sekali je...sbb lepas tu aku dah tak dapat jumpa dah...aku kena masuk asrama....aku tanya Dr tak de cara lain ke...korang mmg nampak alaaa...Dr je pun...untuk kebaikan masa depan jugak...at least dr2 pelatih dapat belajar actual scenario...bla..bla..bla....aku cakap mcm ni la Dr...cuba Dr yg kangkang macam tu...dua2 kaki atas palang...mulut itik tersumbat kat pintu...sambil 15-20 kepala duk kerumun kat celah kangkang tu....

tapi aku tau...aku sedar aku tak mampu nak buat lebih dari tu....setiap kali kakak aku cerite...aku rasa ngilu weiii....walaupun dah bertahun tahun....nyirap aku masih tak hilang kat Dr tu...