CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Tak Sampai Enam Bulan Menduda, Hafidz Roshdi Sah Jadi Suami Athira Yuhada

jihyomelly replied at 16-12-2023 12:03 PM
semoga terus waras..jgn kang dtg angin tak waras abis dipukul bini baru..dah biasa memukul kan..buat ...

Biasa memukul? Shu tu kena dera ada domestic violence ke sepanjang berkahwin? Bear betul2 tak tahu ni

kemain happy giler eh feminat si bangla mental susah nak byr nafkah ni....apa yg kau pandang kat si hafiz notelo ni weiiiiii......bangga pulaks hang dpt kawen dgn si bini acah terpaling cinta pertama ni...yg ex bini pulak tak move on2 lagi meroyan tak sudah

Ramai bersorak selesai akad nikah? Bersorak? Mcm event kat padang ke?

MissYouSayang replied at 16-12-2023 12:53 PM
Habis ko matang sgt ke tetibe je nak cerca pendapat aku?? Padahal Aku tak pernah ambil port pon pe ...

Kt mn yg aku cerca?

Edited by elirasputia at 16-12-2023 01:13 PM
adelea replied at 16-12-2023 12:01 PM
Wowww i like clean shave men, macam ni la pengantin , x serebeh …

Tahniah hafidz , you deserved b ...

chuols i tak penah follow theyols ni
boleh tak bgtau nape sheols bukan mother figure
selalu netizen side ngan ex ... lagi2 katanya kes sondol?
tapi nape iols tgk ramai yg anti ngan ex wife utk kes kali ni
mohon ada yg sudi beri pencerahan

red_velvet replied at 16-12-2023 12:35 PM
Janda dia tanya nurtizen, dia lettop ke idok... Silakan jawab ye gaisss ...

Pi lah komen habaq kata letup just hiburkan hati dia yg tgh duka lara satgi dia kena dispression acik2 gak yg meroyan tgok dia punya posting hahah

Follow Us
GummyBear123 replied at 16-12-2023 01:01 PM
Biasa memukul? Shu tu kena dera ada domestic violence ke sepanjang berkahwin? Bear betul2 tak tahu ...

Ada lah bear sampai berjahit muka dia kena tumbok dgn Hapiz .

rosevelvet replied at 16-12-2023 01:05 PM
Kt mn yg aku cerca?

Pendapat aku, kalau turn kau plak dpt tok laki sial camtu mesti kau pun meroyan bagai.kau tgk je la berapa byk benang2 meroyan dalam forum ni dibuka di bod peribadi/keluarga/cinta tu. Pastu tiber je kau tuduh aku meremehkan pendapat org...kau ekceli takleh terima pendapat aku yg mengatekan masih ramai yg bangang dok enabler jantan sial ni tanpa waras .kau x puas hati sebab aku tak sokong jantan sial ni je. Tapi tu kan pendapat aku. Pendapat kau tu kau punya hal. Aku ok jer acik2 forum nak side sape pon.

red_velvet replied at 16-12-2023 12:54 PM
I screenshot bidiyo dia catwalk tu sis...catwalk acah model dengan muka kerek ...tapi tulah serba  ...

Oh video rupanya. Semoga tiada penampakan camel toe beliau dalam video itu. Dah banyak kali pergi umrah kan, and selalu meratib Allah Maha Baik. Insan terpilih yang dapat lihat pintu kaabah dibuka depan mata, baca al-Qur'an sampai terkesima hajjah russia & burung mendengarnya. Apatah lagi dia kata Allah berbisik kepadanya, bagi anak2 lahir tarikh yang sama supaya senang nak uruskan birthday party anak2. Uwais pun dikatakan supposed to be born on 9/9 sama macam sister & brother walaupun kalau ikutkan timeline pregnancy tu uwais patut lahir lepas 9/9. Tapi siapalah kita nak mempertikaikannya, iye tak? Sebab kita bukannya duduk dengan dia. Jangan sampai dia sumpah kita sakit perut sampai mampos udah ler

Mana MKL ni?? Bab buruk kan janda laju je ni. Ni apa cer ek dengan sakit mental pastu tak bayar nafkah tiber kahwin. Tak mau komen berdas das ke. Jangan pilih bulu eh. Hapis ni lagi cibsss, duit nafkah tak mampu pun mampu kawen lagi ek. Bala bala.

PU ke daie ke tak mau komen. Seorang bapa mental tidak mampu membayar nafkah (tanggungjawab), layak ke kahwin lagi?

Kann dah kata..mesti kumpul duit nak kawen baru punya..tu sbb xdak duit ritu nak bg kat anak..hahaha.. selamat berbahagia la. Elok la berjodohan. Takkan nak sia2 kan penat lelah menyondol kan..baru usaha berbaloi smpai dpt kawen. Org hensem kena berjodohan dgn lawa ye dak...hahahahahhaha.  #wekkkk

Walopon krik2 ex asik royan..
Tp lg nyampah kt laki disondol n penyondol.
Family tu anak pon dh ada.
Ikut hati betoi la ..
Tiga2 aku nyampah tp
Penyondol paling nyampah

Elok la dedua hauk ni menikoh. Tunggu ajelah apa rencana ditentukan utk pasangan baru nikoh ni. Aku tak sokong shu jugak. Tp apa pasangan ni buat pada shu pon bukan benda helok dan shu pon dh dpt kifarah dia.. kita tgk la kalu umur panjang.

Tirah tu ada kerja tetap kot. Tu ada dahan untuk berpaut.

Manusiabesa replied at 16-12-2023 12:14 PM
Noh..cenggitu je dia buang dan tak kenal shu.. nasib hg la shu. Ex sndiri pun dh muvon jauh berbat ...

kn?mmg hanat spesis laki gini. dh thu ko cinta org lain yg ko pi kawin beranak pinak dgn shu knp? lpstu ko slhkn exbini ko..semoga melingkup!!

red_velvet replied at 16-12-2023 12:35 PM
Janda dia tanya nurtizen, dia lettop ke idok... Silakan jawab ye gaisss ...

tidakkkkk.. x cantik maka tidak la ku rasa nk bekap..pdn muka mu

aku nak komen jugak.. aku cakap ng laki aku macam ni je dia claim first love kan, sedangkan sebelum ni ade kahwin jugak kan.. laki aku cakap betul la tu first love dia.. first love dengan athira tu.. huhu

Edited by anggeriklatifah at 16-12-2023 02:03 PM
Carcosa replied at 16-12-2023 12:21 PM
Si muka busuk bak dulang tu sebenarnya bongok bingai. Sepatutnya Time ni, rekyat jelata berjemaah me ...

Dan prmpuan saiko yg berpura2 pregnant tetiba gugur...tapi bukti takde kubur anak pon takde  ..cerita prg lalu gugur hanya rekaan nak tarik perhatian net sekaligu dak apiz masej whatsup.dia balik...namun apiz boolaayan kan je..KahKahkahkah..kaasssiihaaaannn

elirasputia replied at 16-12-2023 01:12 PM

U masuk je la yistana shugigi hadis perthlis kat forum ni... Bertingkek2 dah castle dia , hasi dari rakyat jelata forum menggali  posting2  ig & tt sheols..nanti cuols tau lah kenapa dia dicerca ummah.. sekarang rakyat jelata kat ig n fb pun dah ramai yang mencerca sheols jugak.. kes  dicurangi tu yes sheols memang mangsa , tu tak dinafikan.. tapi ada lagi hal2 lain yang buat orang menyampah.. selamat menggali cuolsss