CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: lucero

AKASIA : ADAMAYA

ada lgk makcik mercedes neh upanyer...
skymania Post at 22-4-2010 07:20 PM

tu la psl. mati2 aku ingat dia dh hilang ditelan bumi....

tu la psl. mati2 aku ingat dia dh hilang ditelan bumi....
rukiaichigo Post at 23-4-2010 07:38

aku nk speku ending cte ni mcm ni :

i)   makcik merc mati kena tikam ngan jimmy msa diorg gaduh
ii)  jimmy mati eksiden kena langgar ngan dani pastu dani lari
iii) dani kena tgkp ngan polis sbb terbabit ngan langgar lari
iv) sharom jd duda kaya pastu kawen ngan sarah

adam, maya, amani ngan adik2 amani hidup bahagia ever after....amin

Rate

1

dani mmg dah psiko giler...mmg stalker abis la....

Reply 582# bunick

wah bunick...speku tak ingat betul....

korg ni perati betol nye...aku juge suke part d atas katil itew kami laki bini t'bahak² gelak..

td derng bercakaran pasal nafkah anak-anak...ader baper anak die??? ngadung skali jeh..kem ...
skymania Post at 22-4-2010 07:34 PM

tu la psl. aku pun tertnya2 gak beraper la anak dorg biler dorg mention anak-anak tu. and aku pun ada gak terdetik mcm ko, maybe dpt anak kembar... lol:

tp mmg smlm aku hangin giler dgn dani. mmg laki yg giler talak la. ekceli x sesuai pun nk ckp dia ni giler talak sbb dani bukan penah kawen dgn maya pun. tp mmg psiko hbs la si mamat sorg ni. makin buat aku benci dgn dia biler tgk episod smlm... aper kes la nak stalking2 binik org. pastu, ayat yg dia ckp kat mika pun mmg xleh terima langsung. boleh plak dia nasihat kat mika yg mika ni xleh terima kenyataan antara dia dgn sarah dh xder aper2 ikatan. padahal dia xsedor diri sndr pun dah putus dgn maya. mika tu aku boleh terima lg la kalo dok nak sambung blk relationship dgn sarah sbb 2-2 pun single lg. ni si dani tu lg la x sedor diri. diri sndr dh kawen, dok sibuk lg menagih kasih kat binik org... haila, ada lg ke laki mcm ni skg ker?? kalo la aku jumpa laki yg psiko mcm ni, mmg aku ganyang2 jer bg sedor diri. nafkah anak sndr x nak bg, tp dok nak baik2 dgn anak org lain plak... :@:@:@

and boleh nmpk la maya gak goyah biler dani dok pujuk rayu. patut nyer dia bgtau jer la adam psl kes tu. mcm la dia x kenal dgn adam yg boleh jer terima psl benda tu... and nk tgk gak dani kena ganyang cukup2 dgn adam. baru bertemu buku dgn ruas...

and motip jimmy ala2 muka penyangak antarabangsa tu muncul blk?? :@:@:@

Rate

1

Follow Us
Reply 562# ain_akm

tang seluar tu aku perasan.plg ketara time dorg br sampai kat hutan tu.ms turun keta kan nampak dia pusing belakang.design kat poket belakang suar dia tuh same je dgn 5 thn lps....huhu

ari ni takde kan.. lamenyerr nak nunggu next week. But sekarang dah mule ketensionan.. haku tak sukenyer bab2 tension nihh

isnin ni maya mesti cair ckit ngan adam...pasni aku rasa si Diana yg suke kat adam tu akan muncul balik kot...time ni umah tangga dorg goyang ckit...pastu nt sure together2 balik ni...

Amani sgt2 la cute....pandai lakon lak tu...geram tul

korng prsan tak sluar adam mcm sluar yg sma jer stiap hri...
tak de bjet untuk sluar ker..
wakak ...
ain_akm Post at 22-4-2010 21:50

prasan.sbb kat poket jeans tu ada pattern.sama je dr mula cite dulu.die ada 10 helai suar sama kot

comey giler si amani tu kan... but yang amani 5 bulan tu anak betul sein kot?? anak dia umo berape taun dah ek?

hahaha.. aku pon perasan suar si sein tu. kot ye pon tu sluar faveret... nana... everitaim laki ko nk gi set... apa kata ko check dulu dressing dia. haha...

ni pakai baju sendiri... tp agak2la..  cerita dah best.. lakonan pon best.. tp mende2 remeh camni yg wat cacat sket. lenkali kena bear in mind la...

comey giler si amani tu kan... but yang amani 5 bulan tu anak betul sein kot?? anak dia umo berape t ...
mnaa Post at 23-4-2010 11:10

tu bkn anak sein....anak dia yg kecik dah setahun pon...

hahaha.. aku pon perasan suar si sein tu. kot ye pon tu sluar faveret... nana... everitaim laki ko n ...
talapia Post at 23-4-2010 11:21

ada baca dlm twitter nana...dia pon prasan sein asyik pakai seluar sama ja....

Post Last Edit by logy at 23-4-2010 00:18

Memang teringin nak mengalami pengalaman camtue.... ...
logy Post at 23-4-2010 12:17 AM

wah, ko dh nak kawen ek?? congrats...

so, abg ko sng la bertemu jodoh ek? xder lelama berchenta bagai nak rak. dh kenal kejap terus kawen ek? bagus la kalo mcm tu... boleh elak dr benda2 yg x sepatut nyer kan...

aku ni pun, majoriti kwn2 aku ckp lps ni aku akan jumpa jodoh aku lps tu terus kawen. xder tngu lama2 dah. ekceli aku ni even dh menjangkau umor lebih suku abad, tp x penah nyer berchenta... hehehehehe ~~ bg aku berchenta ni satu benda yg remeh & leceh skit la... kdg2 tu ada jer aku ckp suh mak/nenek aku carik kan calon tuk aku biler semua dok sibuk tnya biler aku nak kawen. hahahahaha ~~ menyerah diri kekdah nyer suh org tua yg carik kan...

tu la, mmg dlm kes adamaya ni, aku nmpk salah nyer semua kat dani. sblm2 ni maya sndr yg dh ajak dani kawen, tp dia sndr menolak. byk plak dia kuar kan alasan2 nyer; masih belajar la, nnt x mampu nak sapot family la, bla bla bla... alih2 biler maya dh kawen dgn pilihan family sndr, dia plak yg dok sibuk2 nak kawen dgn maya. padahal time tu dorg masih lg study pun. mmg ckp x serupa bikin betul. pastu dok blame2 org lain plak. tu la padah nyer kalo biler dh terantuk baru nak mengadah... :@:@

selepas 5 tahun..maya handbag putih tuh laa..makcik mercedes pun hbag sama jugak..
hishhh....utk fu ...
amadeus Post at 23-4-2010 12:27 AM

satu jer yg aku sedar dorg tukor... adam dh tukor kete dr mini cooper ke kete lain yg lebih besar. xsure kete aper, nmpk mcm harrier, x pun fortuner... and seluar yg adam pakai tu, bradn evisu. giler mahal la brand tu, sbb penah nmpk kat KLCC dulu. pyg kan t's biasa jer dh mencecah rm300!!

tu bkn anak sein....anak dia yg kecik dah setahun pon...
nozomi_yamata Post at 23-4-2010 11:25

oh ye ker?? ari tu masa mula sehati berdansa diaorg kate nana baru lepas pantang.. rghuper2nyer dah lama.. hehehe

korg ni perati betol nye...aku juge suke part d atas katil itew kami laki bini t'bahak² gelak..

cemp Post at 23-4-2010 09:12

tepek gambar tue tak tak sempat tgk......

best sgt ker scene kat atas katil tu...?

atas permintaan ramai...  aku ader buat proper skit drama neh..tp baru test market 1st episod....

aku buang seme iklan yg hado...so drama sahaja..tanpa iklan..sesapow nak mendonlod...

selamat mendonlod  tp kualiti die kureng skit la..MQ jeh kekdahnyer..

leh pegi kat sini : http://myhome.cari.com.my/space.php?uid=1123229&do=blog&id=7483

caps ep 1 :

Rate

1

hahaha..., korang perati tang suar ek.
akak perati tang si henbeg maya ngan henbeg makcik mercedez tu.
maya dari student smpai ler keje dok beg putih dier.
mokcik mercedez yg kayo rayo pun sanggup ngan gucci design kaler samer.
beli 2-3 bijik kot!!!