CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: klubbkidd

EXCLUSIVE!Ikin diterjah-soal dakwaan Ikiin bomohkan Mawi/cincin(Pix/Video)

Originally posted by ladida at 21-3-2008 01:55 PM
uis hangat kat sini....

bersunggoh2 abe dino ni kutok ekin...cinta abe dino kat mawi masih lom pudar....dgn penuh susah payah abe dino akan buat tok menghalang percentaan mawi kat ekin....good ...

ape plak cinte kat mawi plak nih... kite kesian kat mawi la... lepas nie merudum die gara2 minah tu...
org yg perkenalkan ikin kat mawi pun dah kena cantas... pompuan tuh buruk perangai...

Originally posted by lonely_surina at 21-3-2008 02:23 PM
gambar akak paste ni pernah di csi kan kengkonon tu gambo SI

ha..ha..ini peringatan bahawa ekin ni tallah lawa kalau tak mekap

Originally posted by dino at 21-3-2008 14:25

ape plak cinte kat mawi plak nih... kite kesian kat mawi la... lepas nie merudum die gara2 minah tu...
org yg perkenalkan ikin kat mawi pun dah kena cantas... pompuan tuh buruk perangai...

kesian dino nih ada makna kotttt!!!!!! manalah tawww kalo mawi putus dino yg dapek ekkkk!!!!!

encik dino..takder citer baru ker?

Reply #651 lonely_surina's post

q : tu cat ke kapor?

a : bedak tuaaaaaaaan

Originally posted by lonely_surina at 21-3-2008 10:06 AM

akak, sederhana tp meriah.... moga2 perkahwinan dalam hutan (majalah indon tulis)

hutan bandar kat tgh JB tu ker ....ada soto sedap kat situ.......kekdahnya bagai baju vera wang bagai, sanding dalam hutan

Follow Us
ala...menci arrr.....asyik mendap aja....kuat betol bomoh ekin nih...:@ :@

Reply #723 zamnie's post

tak lah , niat dino suci tau.....kami kesian kan mawi

Reply #721 dino's post

sape bang dino yg introduced minah ni? mmg silap aribulan betul...

uuuupppp uuupppp uuupppp

Originally posted by mamapip at 21-3-2008 04:02 PM
q : tu cat ke kapor?

a : bedak tuaaaaaaaan

nguah3 nguah3 (takde ikon gelak guling2)
nguah800000kali
tak tahan nguah80000juta kali

Ekin, Mawi Pakai Cincin Serupa!

KUALA LUMPUR, 13 MAC 2008: Pedulikan apa orang kata, cakaplah apa orang hendak cakap. Apa yang jelas, hubungan akrab (atau cinta?) antara Mawi dan Ekin sudah terbayang pada sebentuk cincin perak yang kini tersarung di jari manis Ekin itu.

Adakah ia cincin tunang, cincin persahabatan atau cincin ikat janji?

Lalu ketika ditemui murai.com.my, kelmarin, Ekin atau nama sebenarnya, Nor'Ain Rahmat, 29, mengakui tentang kewujudan cincin perak itu.

"Ya, memang cincin ini kami sama-sama pakai. Tapi ia bukan cincin tunang, cuma ia cincin tanda persabahatan kami. Mawi juga ada sebentuk cincin seperti ini. Kami sama-sama membelinya dulu," kata Ekin berterus terang.

Apabila ditanya adakah dengan kehadiran cincin itu ia bermaksud mereka bercinta... Ekin terus menafikannya.

"Tidak, ia sebagai simbolik tanda persahabatan kami saja, bukan cincin tanda untuk perkahwinan," kata Ekin yang semakin jelita apabila bertudung.

Apabila diasak lagi sama mereka berdua mempunyai ikatan lebih sebagai seorang teman biasa, Ekin nampaknya sukar memberikan jawapan yang benar-benar solid.

"Saya tak berani nak kata Ya atau Tidak kerana kami belum ada ikatan yang sah. Tapi kalau ingin katakan saya rapat dengan Mawi, jawapannya adalah... Ya. Nak dikatakan cinta, ia sesuatu yang sangat subjektif.

"Saya tak berani nak komen lanjut. Biarlah saya ambil langkah berhati-hati dalam soal seperti ini kerana saya sendiri tidak mahu mempermainkan perasaan sesiapa, terutama keluarga saya dan orang lain," katanya dengan lembut.

Disoal tentang khabar angin tentang Mawi selalu membelikan pelbagai hadiah setiap kali pulang dari luar negara, Ekin berkata: "Ya, Mawi selalu belikan saya cenderahati. Saya terharu kerana dia selalu ingat kawan walaupun di mana dia berada. Memang Mawi pernah belikan saya hadiah seperti rantai kunci dan sebagainya."

Ditanya pula adakah hatinya sudah dimiliki seseorang, Ekin mengakui hakikat itu, cuma menanti seru untuk mendirikan mahligai impian.

"Umur saya pun sudah 29 tahun, rasanya sudah cukup matang untuk berkahwin. Saya hanya menunggu seru. Kalau ditakdirkan ia berlaku dalam masa terdekat, saya redha. Kalau seru itu datang tahun depan, itu pun saya tak kisah. Itu semua ketentuan Tuhan," katanya yang pasrah dengan fitnah dan tuduhan masyarakat.

Statement poyo..........

Reply #723 zamnie's post

yo la tuh

Originally posted by fiezaslb at 21-3-2008 04:30 PM
sape bang dino yg introduced minah ni? mmg silap aribulan betul...

wife kpd org dlm mwsb... kabonye dah kena buang gara2 minah yg mulia nih....
mmg ikin btul2 control duit mawi nih.... hbis satu family jd mengong... so sadis

"umur saya dah 29 tahun..so saya dah gersang sangat nak kawen secara halal ni" --- ikin

Originally posted by one_piece at 21-3-2008 04:48 PM
"umur saya dah 29 tahun..so saya dah gersang sangat nak kawen secara halal ni" --- ikin

"klau saya tak kahwin ngan mawi tentu akan sy bergemulang ngan noda dan dosa... mawi jer bleh selamatkan sy"-ikin

bodoh statement camni kan... hakhak...

Originally posted by lonely_surina at 20-3-2008 02:10 PM

ekin nyer n****n lg besau dr aeen... apakah....????

Originally posted by dino at 21-3-2008 04:47 PM

wife kpd org dlm mwsb... kabonye dah kena buang gara2 minah yg mulia nih....
mmg ikin btul2 control duit mawi nih.... hbis satu family jd mengong... so sadis

oh no no no...dino salah...bukan wife kepada staff mawiworld..tp org maestro yg jaga mawi dr dulu smp lar nii yg berjaya termakan pujuk ekin utk masuk ke dalam dunia mawi...tp mmg lepas tu wife staff  ngan ekin ngam smp byk speku2 terjadi di mwsb..keshiaaan...

Originally posted by Aserehe at 19-3-2008 02:50 PM
sape2 yang selalu lepak kat hard rock ka, klcc ka..sg wang kaa...snappy2 le gambo ikin tu...time tak pakai tudung seksi meksi tak henggat tu...hanto kat mak melah satu...anto kat joe lee satu.... ...

mesti lepas jugak.. dia mesti ckp canni: "itu bukan saye..itu adek saya la aeenn... ya allah ape ni???" (style ikin)