CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nadirahalim

[Edisi Kalkulator again] Diana Danielle dh bersalin baby boy, picca pg.46

annehuda posted on 12-6-2013 01:47 PM
tulah kekdg aku kesian ngan DD ni. walaupun die cantik tp kehidupan peribadi die takdela mcm fairy ...

Sbb tu ada yg kata mgkin sgl stetment tu bini baru danny beeson yg buat (menyamar jd danny beeson). Mak dd ni xde sedara mara lain ke? Fk patut jd lebih matang, buat x tau je klu mak mertua tu cari pasal. Hang bukan dok serumah dgn dia pun. Klu dia xde duit nak mkn, hang hulur2 le skit at least kesiankanlah dkt adik angkat dd tu. Besar pahala tlg org wlpun dia x suka hang jd menantu. (Mcmla fk baca..)

nadirahalim posted on 12-6-2013 12:37 PM
ni fb isteri baru ayah die..tgk gambar budak kecik tu..sama kan mcm dd?

https://www.facebook ...

haha fb nih lah aku skudeng juga dulu mmg sebijik noks dak pompuan tu muka DD kan..

annehuda posted on 12-6-2013 01:47 PM
tulah kekdg aku kesian ngan DD ni. walaupun die cantik tp kehidupan peribadi die takdela mcm fairy ...

maybe sbb bapak dia bengang mak dia kata ayah dia taknak walikan DD walhal memang tak boleh ..
so ayah dia nak bersihkan nama sendirilah nnt org kata sengaja tak bertanggung jawab anak nak kawen tak blk jadi walli..gamaknya la kan
cuma cara tu memang salah lah macam nak aibkan anak sendiri plak..walopun mmg itu kebenarannya..
sebab tu dr awal lagi jangan merahsiakan kebenaran kelak macam nilah jadinya
kalau aku dah tau b/ground penuh misteri yg mengaibkan aku takkan tergamak nak jd artis ke apa..sbb bila dh jd artis semua org nak tau tentang kita..lg kita mengelak lagi aku nak korek cari tahu..

dan yg paling penting jauhi hubungan terlarang sebelum menikah,dapat anak lelaki takpe lagi bila anak pompuan..nak tak nak kita kena berdepan juga dengan keadaan itu walau sangat pahit dan mungkin memalukan kita..kita bleh sorok selama berpuluh tahun tp bila sampai masa anak nk kawen time tulah kita kena berdepan dgn kenyataan itu..

Few months ago, lepas dd pi ke Ostralia, kan ada kuar satu
gusip si cak or jubir yang ceta kunun mak seorang retis popular
dikejar Ah Long sebab  tak bayo utang. Menantu nan sorang tu,
berusaha gak nak nolong langsai, tapi utang kawen dia pun masih
berkepok. So, I guessla, itu must be mak si DD ni. Sekarang memang
sahihlah gusip si cak tu sebab nampaknya mak dia pegi ke ofis David
Teo, nak pinjam duit degan perot yang lapar. Kesiannya........

Suchi posted on 12-6-2013 02:38 PM
maybe sbb bapak dia bengang mak dia kata ayah dia taknak walikan DD walhal memang tak boleh ..
so ...

betul dah tu cik suchi...tapi kesian sungguh dgn DD ni..kerana kesalahan maknya, dia pun terpaksa menganggung malu juga...Lelaki tu pun mungkin dah tak boleh tahan marah agaknya, berkali2 pesan dgn mak DD suruh jgn guna nama dia, itu yg keluar statement mcm tu tp tak adalah pulak dia guna bahasa kesat ke apa..itulah untuk pertama2 nya jgn sekali2 kita melanggar perintah Allah, balasannya kita tak tau bila dan mcmana...mohon agar DD bertabah lah dan selepas ni berubahlah ke arah yg positif dan muslimah gitu. Insya Allah ada jalannya...FK pun sudah2lah duk komplen pasal mak mertua dia tu, mak mertua pun kena hormat juga mcm mak sendiri walau tak suka sekalipun...jlnkan tanggungjawab sebagai menantu setakat termampu..

msrosse posted on 12-6-2013 02:01 PM
klu dah bapaknya bernama beeson drp mana dtgnya nama danielle tu? adakah bapaknya bernama danielle b ...

danielle tu nama pompuan nokss... female version utk daniel. so maybe nama bapak die daniel la kot sbb dok berdanny danny tu... probably bapak die marah die pakai family name besson tu. tp tak penah plak aku dgr DD ni pakai surname besson.

Follow Us
Suchi posted on 12-6-2013 02:38 PM
so ...

pendpt iols plak kaka suchi ... kalau dah background retis tu leh diragui dah tak perlulah family retis tu nk enterframe sesgt tumpang keglameran anak2 plak. duk diam2 sudah. DD bukan tak reti berlakon pun ekceli DD ni iols rs lg berbakat dr FK yg keras kejung tuh. ni kalau mak pun ikut sama masuk majalah mencelah masa anak kene intebiu mesti org tertanya2 eh mane bapaknye? org ape? csi punye csi jadikla mcm ni.

tp la kan iols pun agak respect gak ngan family FK dan SY. takkanla diorg tak tau status DD ni mcm mane tp ttp diterima sebagai anak menantu/bakal menantu tak jadi. sesetgh family melayu ni agak closed minded bab2 mcm ni.

aku nak tompang tanye....maap kn aku penunggu gua

aku bace komen2 kat BN tuh ckp normal kalu EDD baby DD pd 15/07/13 sbb kira dr tarikh pertama period....betul ke?

huhuh aku failed bab2 kira EDD nih....

annehuda posted on 12-6-2013 04:16 PM
pendpt iols plak kaka suchi ... kalau dah background retis tu leh diragui dah tak perlulah family  ...

ker depa orang tak tau?atau parid sendiri pun tak sesuchi lebaran yg mana kan tu pasal takdelah berkira kot
lagipun anak dah nak takkan tak bagi..takpun
ade bermacam speku yg lain..jeng jeng

haruslah posted on 12-6-2013 04:23 PM
aku nak tompang tanye....maap kn aku penunggu gua

aku bace komen2 kat BN tuh ckp normal kalu EDD  ...

tak pyh pening2 ... dua date calculator kan ada klu bunting pelamin dia nikah & conceived 3/11/12 dia akan due pada 27/07/2013. harap maklum ...

makin banyak belitnya.

kisah dd ni mengingatkan aku citer filipina tahun lepas kot...little star

pompuan tu retis, tapi dh termengandung anak luar nikah, dok obersi smpai melahirkan, anak bagi kt pembantu kononnye ank pembantu, balik negeri asal...job dh kurang. gigih lah maknye as PA melobi sana sini, sanggup berhutang keliling pinggang demi nak menaikkan semula anaknye dan tersangatlah mengongkong anaknye itu. end up, maknye mati kne tembak sbb hutang.

edoraixora posted on 12-6-2013 05:28 PM
kisah dd ni mengingatkan aku citer filipina tahun lepas kot...little star

pompuan tu retis, tapi  ...

sedih nya cite pilipina tu

miawpink posted on 12-6-2013 05:31 PM
sedih nya cite pilipina tu

miaw tgok ye citer tu...
memang sedih giler, meleleh2 air mata mengenangkan little star & mak angkatnye itu
tapi ending die x best la

edoraixora posted on 12-6-2013 05:35 PM
miaw tgok ye citer tu...
memang sedih giler, meleleh2 air mata mengenangkan little star & mak ang ...

tp lbh kurang cite dd kn
arap ending x sama

ke dd pun tgk cite little star gak?

@ ] faridkamilz Bersama 2 Pakar Ortopedik Dr. Rusdi & Dr. Razak # HospitalSgBoluh   2min
Read more at http://web.stagram.com/feed/#bsGGIgLjFf4El5WC.99  

miawpink posted on 12-6-2013 05:45 PM
@ ] faridkamilz Bersama 2 Pakar Ortopedik Dr. Rusdi & Dr. Razak # HospitalSgBoluh   2min
Read m ...

miaw.....

kite tak boleh tengok gambar ni

tapibukanaku posted on 12-6-2013 06:18 PM
miaw.....

kite tak boleh tengok gambar ni

nape?

sedih sangat ye sebab dia sakit?

miawpink posted on 12-6-2013 06:19 PM
nape?

sedih sangat ye sebab dia sakit?

bukan sedih...tapi tak boleh blah tgk muka FK