CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nadirahalim

[Edisi Kalkulator again] Diana Danielle dh bersalin baby boy, picca pg.46

Kalau tgk baby yg FK dukung tu sblm kne cukur kepala dan selepas yg fadzil pegang tu.
tgk gmb baby aidid yg latest, kan sama je bentuk kening nye tu...

Norish Karman selamba badak aja ngaku anak dia lahir tp bapanya no kemeng!!!
So untuk DD dan FK, ada jln yg mudah, mintalah kpd Allah supaya bahtera perkahwinan diberi keredhaan dan jln yg mudah untuk diatasi masalah ni. Allah Maha mengampuni

sphinx posted on 14-6-2013 11:14 PM
Dia nie mmg tulis dlm twitter style tulis novel ka tulis skrip...siap nak letak reaction... (Dia ...

farid kata norsiah lain sgt dari mentua yg lain...kesimpulannya farid ada berapa org mentua?

tu sbb farid dipggl propa

annehuda posted on 12-6-2013 12:00 PM
aku takdela nk percaya bulat-bulat pun. tp adelah dulu zaman tok kaduk punye citer. sape ntah pore ...

tpkan klu mat salleh depa kisah ke kawin atau x nih?
sama je xada bezakan..anak ttp anak ada hak...
dlm islam je anak xsah tarah tiada hak terhadap bapanya...

Santeira posted on 11-6-2013 03:38 PM
Buang emak mertuaKALAU Kassim Selamat nak buang mak mentua, Diva tidaklah hairan, ini bukan cerita ...

Pendapat aku la...FK & DD mmglah salah klu mengabaikan mak/mentua
tp si ibu sama.... jgnlah nk bergantung harap dgn anak...mmg kita ada hak
kat anak..tp melahirkan mereka bukannya cagaran utk kita idup bersenang lenang
dikemudian hari ...kita ni ada yg bernasib baik...ada yg xbernasib... berusahala selagi ada kudrat
awak tu muda lagi...bukannya tua pun... dgr plak blajar tinggi...pernah kerja....so kan berkerjalah....

Follow Us
tasha posted on 15-6-2013 10:32 AM
Pendapat aku la...FK & DD mmglah salah klu mengabaikan mak/mentua
tp si ibu sama.... jgnlah nk be ...

stuju sangat.... aku so far Alhamdulillah aku hulur tiap bulan kt parents walau x byk tp konsisten la. mak aku pn ckp bukan la kisah sgt anak bg ke x tp sbagai anak perlu biasakan diri ringan tangan bg kat mak bapak utk dpt keberkatan . mak pak aku ckp dia x kisah anak bg duit ke x yg penting jgn kaco EPF diorang. hahahahaha...

bg mak pak yg kurang brkemampuan mmg sepatutnye la anak bantu selagi mampu . mksudnye makan pakai n duit poket mak pak terjaga la ... tp masalahnya mak pak de yg sampai menyusahkn anak demand gegile... de member mak dia mendemand memacam tiap bulan nak itu nak ini ... kesian tgk ... duit gaji lebih dari separuh abes kt mak dia je... masalahnye bukan mintak utk keperluan tp lebih kepada keinginan.. agak2 la .. ni sampai barai poket anak ... mak aku berbulu je dengar. mak aku ckp pe la sampai ati wat anak mcmtu ...

ada jugak artis lain yg status anak d ragukan..tapi lama kelamaan orang akan senyap dan terima artis tu kembali dan anaknya pun membesar dengan aman2 kekdahnyer..jadi moral of the story doakan je dia selamat bersalin tanpa pertikai status baby yg d kandung..

tasha posted on 15-6-2013 08:55 AM
farid kata norsiah lain sgt dari mentua yg lain...kesimpulannya farid ada berapa org mentua?

mak ozlyn lagik?? opss

mcm drama cintaku saerah..

saerah anak luar nikah, sbb tu maknya marah benar2 bila saerah termengandung..

"kau jangan jadi macam aku, erah...." sampai harini aku ingat drama tuh.. sedih giler

aku rasa ni suma propa.. kisah percintaan agung yang sangat mempropakan peminat2 malaysia.. dahla kawin pun aku rasa tergesa-gesa.. tetiba je tunang... pastu tetiba je kawin.... nampak sangat rushing xnak pec lob... pastu tetiba je pg aussie.. motip kelam kabut? sebelum kawin takde plak sebok nak sambung blajar.. orang baru kawin mesti berkepit bagai nak rak.. ni kelam kabut gi further... kat insta mmg betul asik gambar make up je... pelik aku.. gambar baby bump takde, gambar gi kelas/ uni takde.. gambar study group or dgn member satu uni pun xde... aku nengok orang kalau mengandung 1st baby kemain upload gambar... siap soping barang baby pun upload... yg terlatest, izreen; 1st baby, elok je dia hupload gambar dia yg makin gebu sejak ngandung... Seriously dorang ni hiding somthing...

Isu mak mertua timbul, tutup dengan isu baby pulak. Isu baby timbul tetiba eksiden... korang rasaaaa???? kekdahnya dia rasa dia pandailah nak coverina...

Eksiden motor, tapi bila tnya patah ke, retakke, senyum je yg diberi.... taktau nak jawap cane ehh? Kata eksiden, tapi aku ternampak haritu dia shooting elok je xde pun beranduh tu bagai... bukan kalau patah tangan.. eh dia patah apa eh? nmpk mcm bahu je.. ha kalau patah bahu, bolehke tangan nak huyung hayangkan, freely bergerak mcm x patah? sesuatu!

tasha posted on 15-6-2013 09:55 AM

Dia compare ngan mentua yg dulu kot..

Proparid ni mcm2 kes kan.. Haishh kesian dd jumpe laki camni..

Dd patut tangkap jerung, contohi marion, fasha, nora danish, zizie..

pumpkingirl posted on 17-6-2013 10:49 AM
Dd patut tangkap jerung, contohi marion, fasha, nora danish, zizie..

nk buat cane,dd dpt tgkp belut je.. dulu jerung sol sol sol t xjadi plak..haishhh

shortie posted on 17-6-2013 08:39 AM
aku rasa ni suma propa.. kisah percintaan agung yang sangat mempropakan peminat2 malaysia.. dahla ka ...

Kannn..mase fk eksiden xde pun dd cakap get well soon ke ape..x nmpk mcm normal jer..

DD dan FK ni hanya suami isteri di atas kertas je...

Dulu masa dia gaduh dengah samsul dulu...ada satu ayat samsul yg aku ingat sampai sekarang..."biar...apa nak jadi dengan dia biar dia tanggung sendiri..saya malas dah nak fikir..orang kalau dah terbiasa dari kecik macam tulah...sapa2 pun boleh dengan dia..."...

Diana Danielle sudah bersalin

TAHNIAH Diva ucapkan kepada pasangan suami isteri, Farid Kamil (kanan) dan Diana Danielle. Khabarnya, Diana sudah melahirkan anak lelaki pada hujung Mei lalu. Pasti comel.

RASANYA tidak perlu Diva nak jadi ahli matematik atau pakar perbidanan di sini. Cuma apa yang Diva diberitahu, pelakon yang juga isteri kepada Farid Kamil iaitu Diana Danielle sudah pun selamat melahirkan seorang bayi lelaki.

Setakat ini, Diva masih belum dapat pastikan nama bayi atau berat semasa dia dilahirkan, tetapi dengarnya si comel itu dilahirkan di sebuah hospital berdekatan tempat kediaman Diana di Sydney, Australia, pada hujung Mei lalu.

Mesti ramai yang masih ingat, Diana ke sana untuk belajar dan ramai juga yang pelik dan tersangat prihatin dengan Diana apabila tidak mempamerkan gambar perut semasa mengandung. Itu hak dia, dia nak pamer atau tidak. Ramai juga yang prihatin tentang tempoh kehamilan Diana apabila pelakon berkenaan mengumumkan kehamilannya dalam tempoh lebih kurang dua minggu selepas bernikah pada 3 November lalu.

Belek-belek Instagram Diane, tiada pula gambar atau tanda-tanda bahawa dia ke hospital untuk bersalin. Biasalah, sesetengah artis tak suka hal keluarga mereka jadi tatapan.

Apa-apapun, Diva bangga sebab Diana sudah berjaya menjadi ibu dan dalam masa yang sama bergelar pelajar perfileman di Sydney.

PS eh betul ker ni, ni kosmo arini.....