CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: rockysha69

Pernah para isteri rasa mcm mn yg aku rasa??....

Pernah para isteri rasa mcm mn yg aku rasa??....

Reply 72# kurmasafia

Bg link.. Leh bca

(posted by mobile)

Reply  rockysha69

mebi somi ko tu takleh terima hakikat pon.. kesian dia hihiihihi..
ParinAmat Post at 23-5-2012 15:07

en.parin, aku rasa laki TT boleh trima hakikat.. yg x boleh terima hakikat ialah TT...

aku ade kazen yang seems mengongkong laki dia...depan sepupu aku, laki dia perghhh cakap pun keluar sebutir-butir..tertib je, kalo wife dia takde time kitorang lepak2 tu kan..mak aihhhh ramah mesra alami sungguh...dah byk kali aku noticed mcm tu. ape2pun, aku tak suka situasi mcm tu..aku pun tak suka kalo sikap laki mcm tu...mcm takot bini pun ade gak..

aku taktau la kalo TT suka laki dia jadi hipokrit mcm tu..

i saw this Japanese show. this makcik ada anak and she is a housewife.. dulu selalu merungut badan debab la sebab tak leh bersenam sebab sibuk jaga anak la, buat keja rumah sampai tak dan nak berdandan....tapi later she realise yang semua kerja rumah yang dia buat tu adalah satu bentuk senaman. macam mengemop lantai, uols boleh buat regangan, naik turun tangga, dodoi anak, angkat anak tu macam dumbel..
so sebenarnya how we see things tau.. jangan merungut keja rumah banyak susah nak bersenam nak diet, tapi anggap kerja rumah tu senaman..
so lama lama kurus la....pasal muka kusam ke hape ke, ada lots of product yang boleh uols tty.. awak pung muda lagik baru 21...masih tegang lagik kulitnya.. rajin rajin buat homemade masker.. buat homemade scrub.. pakai oats, eggs..

TT, cuba la ko fikir positif skek... jgn la asik fikir negative jerk.. lumrah la laki suka tgk yg cantek2.. aku pn suka gak

tapi bila laki ko tgk pmpn cantek dalam tu... puji2 style or aksi dalam tu, tu maknanya dia nak ko buat camtu gak laa.. tak paham2 lagik??? klu ko rasa laki ko tu terangsang bila tgk citer tu, haa.. time tu pandai2 ko la nk goda dia.. dari ko saiko camni duk sakit hati tak pasal2 nih, better masa laki ko tgk filem tu, ko join skali tgk sambil baring atas riba dia ker.. dia baring atas ko ker.. feelinG la skek nk tgk movie or buat movie sindri pn

kalau ko terus menerus ngn pangai ko camnih.. ko tgk la.. tak lama lagi, mmg laki ko cari lain laa... tensen dapat bini yg cemburu ntah apa2..

igt!! fikir yg positif klu nk rumahtangga ko bahagia. buang sikap2 buruk ko tu.. klu betul pn ko uduh, gemok ker pendek ker.. klu ko yakin dgn diri ko sindri, otomatik ko rasa sexy dan performance ko pn mesti laki ko suke. Dah2.. gi buang pangai buruk ko tu lam tong sampah skang nih.. seram dh aku tgk

Rate

1

jiwa kacau la TT nih...sorryyy...hihi

kadang kan suami ni susah nak puji bini dia cantik.. tapi puji pompun lain sng jer.. sbb nyer dia da ...
loveocean Post at 23-5-2012 12:19

sgt - sgt setuju

Follow Us
en.parin, aku rasa laki TT boleh trima hakikat.. yg x boleh terima hakikat ialah TT...   ...
azinuya Post at 23-5-2012 15:26

no3....tak pernah saya ingat nak wat hb saya mcm 2...saya just nak tau seberapa hebat saya nie di mata dia,dan cantik ke hodoh ke saya nie...saya rasa dia tengah terharu bila menonton wanita mat saleh 2,boleh berlawan,bermain pedang,menghairahkan lak 2...saya takde suma 2 seolah2 saya nie cuma sampingan dia dirumah...apa salah saya pun di fairkan...puji mereka dan saya juga...kenapa saya nie dia asyik bebelkan aje...semua yg saya buat x kena,jaga anak kena,mkn bersepah saya yg kena,lambat saya yg kena...kenapa dia tak kutuk je pompuan2 dlm filem 2 suma ckp la betina kafir wat best ke..apa ke...nape dia cam memuji je citer2 2 suma...saya tau saya bukan wniita gagah perkasa...mcm herion 2 suma...x cantik...dia suka bbel je kat saya...

kecik2 x gemuk la...saya sebelum kahwin berat badan dlm 60kg...lepas beranak sekarang dah  ...
rockysha69 Post at 23-5-2012 15:25
boleh tak aku bayangkan ko sama seiras kak pink?

TT, cuba la ko fikir positif skek... jgn la asik fikir negative jerk.. lumrah la laki suka tgk yg ca ...
caensem Post at 23-5-2012 15:29

tapi saya x mau la pulak kebanyakan suami org yang tgk wanita lain dan terangsang then make luv tuut dgn wife bayangkn wanita yg bagi dia terangsang...i hate la mcm 2....haram lak 2....membayangkan wanita lain semasa 'bersama' dengan isteri yg sah,mcm berzina gak....mungkin pompuan 2 lebih cantik...cam mn...bini dia muka x secantik dlm film 2..s0 dia g byg wife dia betina mat saleh lak...

boleh tak aku bayangkan ko sama seiras kak pink?
cmf_blingblings Post at 23-5-2012 15:37

who is that???

no3....tak pernah saya ingat nak wat hb saya mcm 2...saya just nak tau seberapa hebat saya ...
rockysha69 Post at 23-5-2012 15:33
TT, menurut bacaan keberatan berbanding ketinggian awak perlu turunkan lebih dari 25 kilogram dr keberatan sekarang bukan hanya untuk pandangan indah suami anda tapi untuk kesihatan anda juga..Bila kita rendah dan berisi sgt tak banyak fesyen pakaian yg mampu kita sarung ke badan, itupun kekadang boleh jd isu pada suami kita ni. Aku pernah dengar suami yg merungut2 sbb isterinya hanya padan pakai baju kurung Johor yg tak da pinggang tu aja setiap hari, kat umah confirm baju kelawarlah,...percayalah kalau kau mampu turunkan ke 60 kilo balik, somi ko tak ada ghairah sgt nak tengok gambar perang2 tu, kalau kau dah turun ke 55 kg haruslah dia malas dah nak tengok TV...

Reply  kurmasafia

Bg link.. Leh bca

(posted by mobile)
intan_smsb Post at 23-5-2012 15:25

silap org la intan..berdasarkan umur dan statusnya.....fizikal nk sama dh..umur plak len...

kecik2 x gemuk la...saya sebelum kahwin berat badan dlm 60kg...lepas beranak sekarang dah  ...
rockysha69 Post at 23-5-2012 15:25

eee.........awat mentua ko panggil ko mcm tu?? boleh kecik ati sampai limpa ni...
er, awat nek byk sgt? ko tak pantang ka? tak jaga mkn kah? somi penah komplen kata ko gemok tak? sori tt guna perkataan gemuk...

tapi saya x mau la pulak kebanyakan suami org yang tgk wanita lain dan terangsang then mak ...
rockysha69 Post at 23-5-2012 15:38

takdenyer dia nk bayang org lain.. dh sah2 muka ko yg dia nampak.. anggap jerk movie tu just medium utk ko start bermesra ngn asben ko.. takkan nk masuk bilik jerk baru leh start.. dpn tv pn bole jerk.. ubah2 la tempat.. borinG la ko nih.. dh la saiko.. cuba la ubah2 diri ko tu jadik pmpuan yg ceria, hepi , nih asik monyokkkk muka jeles tu.. nyampah laki ko tgk hari2 camtu.

Klu dh tau ko tu ada kekurangan fizikal, ko jadikan la yg lain2 tu kelebihan dari ko.. lebihkan dari segi layanan ker, senyuman ker.. hepi2 kan dia or apa2 la.. pikir2 la sindri.

aneh2 je TT ni...
masalah rendah diri yang amat kronik ke ape?

no 1 & 2 itu x betul....nie cerita betul2 tentang diri saya,dan saya nie x cantik bagi diri saya,sya nie hodoh,gemuk,perut buncit,rambut kering,hidung kembang,badan pendek,mulut besar,mata besar,kaki lebar tak leh nak beli kasut cantik2 saiz yg sesuai,x reti fesyen....
rockysha69 Post at 23-5-2012 01:26 PM

confirm huduh...baik TT cepat2 gi buat plastick surgery...rasenye, vit c or botox tak dapek nak menolong neh, kes parah ni.......jgn lupe buat lipo suction, nip & tuck sekali eh....

klu ko gemok pendek camtu, cer ko try minum SOFTFEA FIBER cam aku minum nih.. aku tinggi skek ja dari ko.. tapi dulu berat aku 72, skang dh 62.. abis baju2 lama aku dh bole sentaL pakai balik.. dh tau mentua ko panggil penguin, amik la inisiatif utk trnkan berat. Try la tgk.. byk jerk aku tgk menda2 utk kurang berat badan nih. USAHA TANGGA KEJAYAAN. Dari ko gila pikir dgn jeles2 ko tu.. baik ko ubah diri ko dari skang nih.

no 1 & 2 itu x betul....nie cerita betul2 tentang diri saya,dan saya nie x cantik bagi diri saya,s ...
rockysha69 Post at 23-5-2012 13:26

ko sendiri yg cakap.. kau ni serba kekurangan... laki ko ni dlu asalnya cerewet nk yg perfect.. at last dia pilih kau sebagi isteri.. tiadakah langsung rasa bangga dalam diri kau tu? dalam banyak2 perempuan, tapi kau yg jadi pilihan?
if kau ada low self esteem.. then, ko cari la penyelesaian camne nak overcome.. bukan nya kau jadi psiko cenghini..
if rasa diri tu gemok, then exececise la.. bagi slim.. ada je pompuan yg pendek, tp body cantik.. if rasa muka tak lawa, then jaga kulit muka.. kasi berseri.. ada je orang yg kulitnya hitam tronong, tp if dia pandai jaga diri, nampak cantik gak..

pokok pangkalnya.. diri kau tu sendiri.. camne kau nak ubah untuk tarik perhatian laki sendiri..

dan menjawab kepada tajuk thread kau ni... MOSTLY PARA ISTERI TAK RASA YG MCM KAU RASA ni..

sementara laki kau leh bersabr dgn kau kerenah kau ni, pandai2 kau la ikhtiar camne.. jangan sok dia dah muak.. dia tinggal kau macam tu je.. time tu nak meroyan pon dah tak guna..

pompuan tu kelihatan cantik, menarik dan seksi bukan hanya penampilan luaran je mcm dalam movie tu.. ada certain lelaki nampak pompuan cantik, menarik dan SEKSI dari segi dia berjalan, dia bercakap, dia punya confident level, dia punya sense of humor, dia punya sifat keibuan dan sebagainya..

if kau tak leh nak jadi seksi cam dalam movie tu, then jadi seksi dalam kriteria2 di atas.

Rate

1

Kesian la kat laki ko...

eee.........awat mentua ko panggil ko mcm tu?? boleh kecik ati sampai limpa ni...
er, awat ...
kurmasafia Post at 23-5-2012 15:47

kenapa lak tak pernah...dia pernah kata sedar tak awak sekarang dag gemuk??? tapi saya x pernah terasa pun dgn kata2 dia...tapi saya cuma risau yg dlm hati dia je...bila dia diam dan menonton film 2 sorg2...apa yg dia fikir bila tgk heroin 2 suma... sebenarnya saya pun x jelous kalau kat luar dia pun ada gak kwn2 pompuan dan cousin dia...semua bergurau...bergurau mengurat la...saya tak pernah jelous...dia tgk pompuan lain masa berjalan dgn saya pun...saya x de jelous mn sangat pun....saya cuma benci dia tgk film omputeh yg ada betina omputeh yang suka tunjuk2 ghairah 2.....seolh olah diorg hebat...sekalipun saya tunjuk ghairah mungkin x hebat....filem hidustan ke,filem cina ke,melayu ke,yang ada aktres pompuan saya x pernah jelous pun.....anda pelik x ????