CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: juanalisa81

EXPLORACE TV3

aku sedih sbb kump. Toh tu kalah....
tp kira oklah.... cuba bayangkan kalau 12 pasukan tu berlepas sekali mcm AR.. lagi kecoh jadiknya kan.... sayang pulak 2 pasukan yg hebat cenggitu lepas macam tu saja.....

yg aku rasa lawak sbb diorang ni boleh dilepaskan oleh (lupalah nama beliau ni), mcm ikut marathon lak... tp okeylah... sbg edisi permulaan, dan satu penghormatan..... rasa mcm melancong pulak ke Perak smlm....

laaagi lawak sbb geng si Toh ni boleh cari Muniandy tu kat kwsn perumahan...

apapun, ER ni semakin hebat & mencabar...... tak sabar nak tunggu minggu depan..............

bilalah kumpulan Maria punya giliran... minggu dpn perempuan gak tp bukan Maria....

kay_k This user has been deleted
Minat gak kat Raj tu, cute je...
Kesianla kat diaorang ni siap luka-luka lagi. Kalau menang memang berbaloi, kalau kalah...hmm.......tinggal parut je la.

Nampaknye untuk first round ni lawan ikut team man vs team man,team girl vs team girl ngan team man/girl vs team man/girl...

apeadepadename This user has been deleted

bukan maria

maria yang macam orang putih tu ker

minggu dapan dieer buat kat pahang

aku rase group si hana lah

memang mencabar, tapi nak tergelak jugak bila diorang nie kena cari pasar ipohlah, tanjung rambutanlah... dida yang dok kat ipoh nie pun tak tahu yg stesen keretapi tu dipanggil "Taj Mahal", pelik gak nie...

encik muniandy??????ooooooo encik muniandy.........

Follow Us
soalan explore race ni agak susah.. seperti namakan nama scientific untuk binatang ini dan bla bla bla....

patut tv3 buat serentak untuk semua team seperti Amazing Race tapi yang mereka buat ialah satu satu team....

Originally posted by juanalisa81 at 16-1-2004 01:18 AM:
encik muniandy??????ooooooo encik muniandy.........

.. cari merata-rata sebb en muniandy ....
sampai ke umah org ...

Originally posted by kay_k at 15-1-2004 10:50 AM:
Minat gak kat Raj tu, cute je...
Kesianla kat diaorang ni siap luka-luka lagi. Kalau menang memang berbaloi, kalau kalah...hmm.......tinggal parut je la.

lawan nya tu sombong siot....
padan muka kalah..

kEro^bEiRosZ This user has been deleted
ntah sombong sangat la...
Raj,do I smell bad?....sedih sanjiv raj tanak cakap ngan dier

Originally posted by Gadiskampung25 at 8-1-2004 10:12 AM:
akhirnya aku jumpa kat topic ni....

setakat ni... aku rasa best gak.... minat kat Maria yg sporting tu....wow...
tak sabar nak tunggu minggu depan.....

klu tak silap la, si maria ni penah masuk Celebrity Squares... sempoi gak dier masa game show tu...;) ;) ;)

Originally posted by rhoyo at 2004-1-16 05:09 PM:
soalan explore race ni agak susah.. seperti namakan nama scientific untuk binatang ini dan bla bla bla....

patut tv3 buat serentak untuk semua team seperti Amazing Race tapi yang mereka buat ial ...

saja saja buat soalan susah sebab nak jugak suruh peserta buat Penalti tue.
Sapa ingat tinggi gunung korbu berapa meter?

Patut diorang buat soalan tue, lepas tue pandai pandai la cari jawapan sampai betul.

bg aku tak best sgt la xplorace nih. tapi ok la kot. lagipun cubaan pertama.

tp aku tak puas ati la. bape la jauh sgt ipoh-tg rambutan-bt gajah tuh. tak best la camni. cuba la wat tg malim-ipoh-taiping-bukit merah ke. best la sikit. suh depa drive ke. boleh la nampak race sikit. tapi bila pikir sbb 2 team je lawan, mayb kalo wat jauh2, org dah tau sape menang kan???

EXPLORACE TV3

siapa tau rules dlm explorace? semlm aku tertengok, peserta yg guna shortcut tak disqualified pun :stp:  kalau ikutkan amazing race, peserta kena ikut arahan betul2, tak boleh ikut suka. macam satu couple dulu tu - suruh naik bas, pi naik teksi, sampai last checkpoint, disqualified terus. semlm explorace accept lak bila yg sorang tu silap naik bas and tumpang kereta 'abg yg baik', :re: kesian group ayu, tunggu bas punya lama
yg aku tak setuju lagi dgn program ni, tang soalan utk peserta. ada ke patut bagi soalan susah giler :cf:  saja la tu nak bagi diorg penalti! :cf: cth soalan : berapa pjg/lebar tasik Chini? bila pahang house club/muzium pahang dibina? apakah nama meriam di ipoh? - ini macam, profesor geografi /sejarah pun tak leh jawab on the spot!
kesimpulannya: sape la yg buat soalan/peraturan explorace tu :re: sabo je la yek

soalan kedekut.. tanak bagi org senang senang dpt 100k.. alah baru 100 k.. kalau survivor baru gempak 1000k usd.. perkh...

teman pun ter-tengok gak...kesian si Zorro tu..dah le berkayak..asik langgar sana sini pusing pusing tang tu..lepas tu..kayuh beca sampai terpeleot tayar beca..kesian sapa lah punye beca tu...lepas tu siap mintak sorang akak duit RM3/-..kita ni race..nak naik bas..tak de duit kecil...siap cakap Halal ye ....

std le tu..kalau soalan senang jawab..macamana..nak panjang kan race..
sekejap dah tamat...

Originally posted by kaypo at 2004011729- 10:34 AM:
teman pun ter-tengok gak...kesian si Zorro tu..dah le berkayak..asik langgar sana sini pusing pusing tang tu..lepas tu..kayuh beca sampai terpeleot tayar beca..kesian sapa lah punye beca tu...lepas ...

rm3...itu ler harga yang kakak tu bayar untuk masuk tv freee....

aku nyampah tgk rancangan msia yang payah nak ikut cam orang putih. menyakitkan ati jer...

si hana tu dua tiga kali jatuh...pecah dara baru tau....explorace nyer pasai.......