CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: obelisk

[Tempatan] Gambar Wanita Bawa Anak Kencing di Sinki "Foodcourt" Pasaraya Tersebar

Edited by munchkin at 14-9-2015 09:37 PM
Duta lover replied at 14-9-2015 06:34 PM
Hmm
Umah aku kt melaka
Sebelah medan ikan bakar

eiiii jahat betul!!!!

aku paham perasaan ko.

rumah aku kat sekolah ni ha. mak pak hantar anak ngaji/sekolah. plastik makanan minuman campak depan umah aku. mmg jahanam perangai manuksia gini. mak bapak buat, anak pun ikut.

aku ni ha, simpanlah sampah dalam keta sampai rumah baru buang kalau takde tong.

lain kali ko amik gambar ko zoom and viral jah. geram betul.

Ibu pprt takde sivikk, tak rasa malu ke buat mcm ni, mcm takde tamadunnn! Bangsatttt sgttt!

So, ummah mendarat jinjang dengan ummah cina komunis teda beza lar kan sis ?.... sama2 jijik gitu.

Sama jua dengan ummah mendarat pontian dengan ummah indon . betul tak sis @peYno ?

I plak jumpa parent tgh makan kat restoran area  ikea, tgh makan anak dia nk kencing. Dia sua botol kat budak tu... Lps tu sambung makan. Air kencing dok dlm botol. Lps tu anak no.2 plak nk kencing.. Di sua gak botol yg sama... Penuh botol .. Aiyoo kedai makan kot.... X selera org sekeliling tgk.

Tahniah pd yg up gambar ni, anda telah buktikan yg anda pun sama mcm org dlm gambar ni, KURANG CERDIK!!!! Ko ingat nyonya ni nk baca fb ko? Pegi tegur la apa punya turrrt!!!!
komen paling win !!!

aku nak replace dia punya 'turrrt' (motif spelling mcm toot...) dengan 'bangsat' boleh?....

izy replied at 14-9-2015 10:01 PM
I plak jumpa parent tgh makan kat restoran area  ikea, tgh makan anak dia nk kencing. Dia sua botol  ...

loh ikea berlambak toilet..kenapa nak kene melepas dlm botol? takut meja yg dicop diambil orangkah?

Follow Us
mesmerize replied at 14-9-2015 11:36 PM
loh ikea berlambak toilet..kenapa nak kene melepas dlm botol? takut meja yg dicop diambil orangkah ...

Tu la pasal... Lakibini slurp slurp makan... Lapo sgt kot.. Sampai xleh bangun. Hat laki mkn tgk phone. Bini berhenti kejap bg ank kencing dlm botol. Lps tu sambung makan lagi... Tp tgk dressing mcm cina pprt...

Dah hampir2 ikut perangai sedara kat prc sana berak merata2

arasham replied at 14-9-2015 09:02 AM
Yg insofff tu awak, haha... sbb tak berhenti dah kat situ. Jgn hairan sgtlah dgn benda cenggini mm ...

Mmg realitinya ramaiiiiiii dlm kalangan rakyat yg dok kat negara kita ni pengotor tahap 7,8 lapis. Sy pernah jumpa org tinggalkan diaper bb yg dh digunakan atas meja makan gerai dkt kuala besut masa tgh tunggu bot nak ke perhentian. Mmg tahap pengotor dan bodo melantun2. Kesian makcik owner gerai tu ... bukan setakat kena angkat pinggan mangkuk gelas yg dah diguna olh pelanggan, tp sekali dgn diaper busuk huhuu

bila manusia semakin hilang sifat kemalu maluan....

Ikut Pm le tu...kencing merata.......

lepas ni kena buat sign kat area sinki..di larang kencing di sini..jangan lupa letak graphic budak dan dewasa tgh kencing dan ada tanda silang..oh tanda di larang berak juga...

depa ni tak boleh fikir ke apa..adoiii

Saya pandang dia mcm tanya apa hal hang cuci kat situ? Dia pandang saya semula pedulik apa camtu lebuh kurang dgn mata nak tersembul haha.. Saya terus je gi solat malas nak fikir org cam tu..

arasham replied at 15-9-2015 07:40 AM
Saya pandang dia mcm tanya apa hal hang cuci kat situ? Dia pandang saya semula pedulik apa camtu l ...

Haihh
Sebab tula kt dunia
Ni mmg kene wujud orang2 jenis mulut laser, cakap lepas cam typical org utara tu
Barulah sentap kalau kene laser

Kalau kene set2 mcm kita ni
Jenis x sampai ati nak menego
Kene buli je ngan manusia2 keji ni

ni lagi sekor baru turun dari bukit terus feeling2 urban bawak anak jalan2 ke mall
takde sivik langsung

puak2 tu jgk la slalu masuk tisu dlm lubang tandas. tak reti nak pam ke

ishhh pengotor!

Aku plg benci bila masuk tandas yg sebelumnya di masuki oleh amoi pengotor.tau la ko kencing x basuh.kot ye pun tempias air kencing ko tu ko siram la air..ni masuk je nampak tompok2 air kuning....grosssss!!

eeeuuuuwww....kalo meludah dalam sinki akak boleh laa terima lagi tapi kencing???
ni laa sebabnyer akak still pakaikan anak2 pampers kalau berjalan.even yg 6 tahun tu pun kalau tempat yg akak pegi tu memang jenis sesak akak suruh je dia pakai pampers.sebab nanti taklah terkejar2 nak cari tandas mahupun potong Q orang sebab "anak saya x tahan".hahahaha

akak kalau singgah kat masjid pun still pegi tandas nak tukar pampers.tempat wuduk tu akak x boleh nak cebuk anak kat situ sebab tau tempat wudhu tu kena bersih.

tapi laki akak memang suka bawak wet tissue banyak2.senang kalo nk bersihkan najis baby.cuma yg dah besar2 ni je mmg kene ke tanda pam minyak.

I pernah jumpa sorang makcik indon ni, takdalah tua sangat, dlm late 40s. Dia kencing ditempat ambil wuduk di surau,  plaza Kenanga. Pastu selamba aje cuci tutt..dia. I pulak segan nak memandang.
ish..tak senonoh betul.