CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nzhass79

BIGBANG ALIVE TOUR 2012 in M'SIA:27 OKTOBER

honey_jelly posted on 29-10-2012 09:03 AM
wahahaha...tunduk bertakafur..ingat aku sorang je..rupa2nya korang smer pun sama ..mmg epi ...

yeah tat mission mmg major fail.. budak cat 3 kot ada nyanyi, aku x dengar dr cat 2 sgt.. kat tmpat aku, langsung takder lol~ aku bunyi e e e o o o jer pastu malu dah semua diam haha akhirnya jerit jer encore encore

aznee85 posted on 29-10-2012 09:29 AM
yeah tat mission mmg major fail.. budak cat 3 kot ada nyanyi, aku x dengar dr cat 2 sgt.. kat tmpa ...

a'aaaaa..betul ah...bila bunyi honk tuh smer cam terpinga-pinga termasuk aku....mujur ah ada sorang mamat kat tmpt aku tuh jerit encore encore baru kitaorg ikut sama

crazy_mary posted on 28-10-2012 11:38 PM
sekarang bru aku paham naper time aku smpai kaw stadium dah agak lengang. aku igt gate bukak kol 7pm ...

kat tpt vip tu byk tic sponsor.....kwn aku pun ckp boring je.....kat tpt kita org mostly media telah bertukar jd fans heehehe xhengat dh nk ambik gabr ke apa...hehehe e1st time gak tgk concert berdiri spai abis wpun ada seat n pastu ada mcm aku sorang je yg berjaya nyanyi lagu BB penuh hehehe npk mcm org lama sgt2 hehehe bila lagu haru2 kuar aku rasa syhadu n terharu...lebih2 lagi tgk top pakai topi yg buat dia lg hensem dr biasa....ada gak org yg kat tpt kami duduk diam je dr mula spai abis aku igt dia teman sape2 kut...pegi concert ala2 terpaksa or dpt tic free....
sore aku spai serak nyanyi.......

nie untuk kak kak zu...

choom TOP

pitam aku time nie~!!!! hahahahahahahahaa

amyhisashi posted on 29-10-2012 10:13 AM
nie untuk kak kak zu...

choom TOP

omg..this is priceless! gelak goleng aku....campur dgn pengsan lg...lebih2 masa dia buat love sign tuh ..aku pun terbuat sama..mmg selamba dan tak tahu malu dah..ntah hapa org belakang aku pikirkan

Tiada apa nk cakap. .... Mmg sgt amazing! !!!!!!!!!! Akycmeroyan ngan adik x ingat dunia, lantak laa org kiri kanan aku......yg aku tahu top depan mata HAHAHAHAHA

Follow Us
Amy leh tahan gak skill nari ko ......

Kalo laa ada org terekod aku ngan the gang porum nari ala2 kat clubing. .. Abislaaa kihkihkih

limau posted on 29-10-2012 11:44 AM
Amy leh tahan gak skill nari ko ......

hoiii~!!! ko diam...jgn nk bocor resia aku......

amyhisashi posted on 29-10-2012 12:06 PM
hoiii~!!! ko diam...jgn nk bocor resia aku......

Hahaha..........., next time aku nk nari sampai terangkat2 kaki !!!!! * ala2 kena rasuk

kat CAT 3 ROCK PIT A,kita plak paling menyampah dgn ada 2,3 org bdk lelaki cina dpn kita tu..dah la tggi lampai,bdn plak gedabak..siap amik pix gna ipad lgi..pastu,ada sorang tu plak dok angkat awek dia sbb awek dia yg kenit tu x nmpk.. mmg bikin hati pns aje utk org mcm kita yg pendek n kecik ni!! tp,demi abg Big Bang,kita bersabar aje la..Nmpk gak la abg TOP celah2 tgn diorg.. akhirnya,geram pnya psl,kita paut aje kat bahu one of the chinese boy,lonjak ke atas skit supaya lgi senang nmpk.. Nasib dia la!! Haha! Tp,dr respon dia,dia mcm redha aje la..Hihi!
Kmi sume kat rock pit A pun nyanyi n clubbing bagai nk rak..mmg thp x ingat dunia la wpn perut kelaparan n dahaga sesgt.. geram giler bila tgk Daesung curah air sesuka ati pd fans..Sdgkn kita haus giler msa tu..ikut ati,mau aje nganga mulut biar air tu masuk mulut msa dia curah air tu kar area kita.. btw,dpt gak rsa air yg dicurah oleh Daesung di t-shirt n tudung kita. hahaha! paling best msa en.Naga dtg dpn kita,mmg nmpk clear (sbb skali lgi kita paut aje pd that tall chinese boy).. tu yg terus jatuh cinta pd En.Naga bla nmpk senyuman dia tu..hahaha! masa abg TOP bg flying kiss at the end of the concert,beria2 kita balas.. bdk cina tu tergelak2 tgk kita.. lantak la.. bak kata kwn dia,once a fangirl,no matter what their age n status,will always be a fangirl..
serius,msa kita nmpk si baby Panda dpn mata,kita rsa,eh,blh tahan gak ensem si baby ni skrg..muka dia ada kemajuan berbanding msa dia ala2 bdk2 nakal dlu.. dia plak friendly n suka sgt posing dpn fans yg kat dpn2 ni..tp nape bla dgr dia nyanyi live lagu solo dia lgi best dr dgr kat cd,ek? hihihi!
tp,kita respect bla our boys tu try their best utk speak in Malays..pelat pn xpe,at least,diorg cuba their best.. i like.. Hihi1

btw,thx to that chinese boy yg bg pinjam bahu utk kita berpaut.. apa ke nmannya.. Desmond.. somethg like that la.. dgn ucapan,sgguh x sdp suaramu bla sing-a-along lagu 'Fantastic baby'..Hahaha!

Rate

1

jujuanna posted on 29-10-2012 01:23 PM
kat CAT 3 ROCK PIT A,kita plak paling menyampah dgn ada 2,3 org bdk lelaki cina dpn kita tu..dah la  ...

biar betul si dae curah air sampai tmpt ko.. jauh tu dari stage sampai ke cat 3

tapi puas hati kan, mmg enjoy la malam tu.. aku sampai skang badan2 sakit2 g konsert lain xder pun mcm ni

okla aku share sikit FA tak seberapa aku ni yer..pics mmg takder sbb aku x amik. vids tu mmg tak ku upload sbb penuh suara mambang tanah (aku) dalam tu, harus kena cerca nanti.

aku sampai stadium dlm kul 3 mcm tu, sampai terus beli merchandise, tp aku cuma bli towel,adik aku amik tshirt. then pusing2 kumpul free banner and LEDs. dalam kul 5 tu kan hujan masa diorg dok beratur nak masuk rehearsal. dengar la memasing nyanyi dlm tu. aku ni duduk kat tepi tu sampai dekat kul 7 kot baru masuk hihi. nasib baik aku dah duduk puas2 kat luar tu

masuk dalam.. as expected dah mcm sawah. ok my seat, hihihi great betul2 hujung stage. doa jangan yg depan aku ni zirafah2, kalau tak mmg tak nampak gamaknya. aku dalam layer ke 4-5 mcm tula. bila hujan turun lebat tu.. haa semua tunduk lol dah mcm apa memasing

dalam kul 8 lebih baru mula, hujan pun reda... aku ni masih berponcho dah melompat2 time Toninght tu. tengok kiri kanan depan belakang makin naik sheikh apa lagi, dah tak duduk.. sudahnya sepanjang konsert tu berdiri~ nanti aku sambung balik hihi

Rate

1

honey_jelly posted on 28-10-2012 07:38 PM
okeh..sambung part 2..

then line makin pendek...diorg asingkan tiket dari airasia dgn ticketcharg ...

ada bagusnya our Big Bang ni delayed the opening.. respect pd azan isyak kul 8.10pm tu,then diikuti dgn takbir lagi.. at least,xde la rsa berdosa sgt.. Hihihi! best bca ur pengalaman.. mmg respect toing!toing! pd VIPs yg sanggup travel from far hnya utk tgk the boys performe..
kita dtg kul 12pm..tgk org tgh beratur nk amik GD's free stuff.. nk beratur tp tgk org beratur pnjg,mcm x larat je..line dr tepi nmpk pendek tp sbnrnya berpusing2 sekitar carpark tu.. Yg abg TOP pnya bday card plak,kita x beratur pun.. tetiba ada sorang budak tu bg 2 kpg..kita amik aje la..hihi! led fingers pn kita dpt tp bla dh renyah towards the end of the concert,ntah ke mna bnda alah tu menghilang.. huhu! yg banner 'until whenever' je kita x dpt sbb dh beratur awal.. tp,kita tgk bersepah2 je org buang pas concert abis..yg kita plak,segala yg dpt free,kita simpan bebaik.. mklumla,kenangan tu..hihi!
u're absolutely right,dear.. mmg BigBang's concert indeed the best concert that i've ever attended..Smpai kita ckp dgn my fmly members,kita dah takkan berpaling pd groun lain,hnya BigBang in my heart until whenever..Semuanya tersimpan rapi dlm memori.. Bak kata En.Naga (kekasih gelap saya yg baru), " I will remember this for the rest of my life".. Hihihi!

Rate

1

aznee85 posted on 29-10-2012 01:36 PM
biar betul si dae curah air sampai tmpt ko.. jauh tu dari stage sampai ke cat 3

tapi puas hati ...

serius dia baling botol sambil curah air jauh..dgn penuh tenaga dia membaling..Dia baling masa dia kat edge of the right stage.. yg kita paling x caya,ada budak cina lelaki kt blkg cat kita tu dpt varsity jacket Dae Sung..dpt full plak tu..xde la mcm kat tmpt lain yg sorang dpt lengan,sorang dpt collar..jeles sgguh!
tu la,kita pn sakit2 bdn,kaki lenguh2 sbb clubing dr kul 8pm smpai 10 lebih....pgi td gi klinik,dpt mc.. nsib baik x ape2..tekak pn sakit sbb nyanyi2..hebat btul concert diorg.. Last edited by jujuanna on 29-10-2012 02:12 PM

jujuanna posted on 29-10-2012 02:06 PM
serius dia baling botol sambil curah air jauh..dgn penuh tenaga dia membaling..Dia baling masa dia ...

tak boleh ku bayang kuatnya Dae, langkau vip area terus ker cat 3.. fuhhss berkat kena train ngan Sabu-nim kekeke^^ masa dia duk curah air kat kiri stage tu tak sampaila area kitaorg, habis budak cat 2 kena. siap nganga lagi tu sengal haha

jacket saper ek, si GD kot?? pecah 8 kena rentap.. dasyat bebudak2 ni, kuat sungguh padahal jaket, kalau tshirt aku x heran mmg senang koyak.

honey_jelly posted on 28-10-2012 06:02 PM
okeh..giliran aku plak meroyan..tak sabar nih

aku sampai ke venue dlm pukul 10 lebih..awal  ...

honey !!!!

shantekkkk nyeeee hoodie tuuuuuu... jelesssssssss

heidihana posted on 29-10-2012 02:15 PM
honey !!!!

shantekkkk nyeeee hoodie tuuuuuu... jelesssssssss

heidihana... tgk concert BB kat YT lagik lar nmpk gayanyer.. huhuhuhu

behnyaaa sapa duk kt area vip depan tuhhh...aku duk kt cat 5 hanya mampu jeles dgn melopong je la tgk derg tu..tp nasib baik la skrin guna HD bapak clear nya..mmg daebakk ar derg...walaupn xbyk fan service cm suju tp for standard bigbang kira derg ni mesra alam gak ar..plg mesra tgk taeyang.. aku mula2 suka seungri tp bila dpt tgk top live ms KWC aritu bertukar kt top tp now pas concert bigbang aku patah blk kt seungri..makin encem lak aku tgk and nampak die happy je even pas scandal die nih

shanidec posted on 29-10-2012 02:40 PM
heidihana... tgk concert BB kat YT lagik lar nmpk gayanyer.. huhuhuhu

huhhuuhhuuh tau x pe.. jeless nyee dgn dorang yg g ni... next year klu dorang dtang .. wajib kite pegi shanidec.....
huhuuhhu