CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: melnanzz

TAK ADA CINTA SEPERTIMU [Astro Megadrama: Syafiq Kyle, Zahirah Macwilson, Ruhain

fada2207 replied at 20-4-2018 10:46 AM
cer tgk kat IG penulis skrip TACS...rehalnuharis...kat situ dia ada bg no wassup tuk order novel T ...

Owh. Nnti aku zasssssss kat ctu.

LiliSam replied at 20-4-2018 03:19 PM
https://www.instagram.com/p/BhREcaxgZLC/?taken-by=rehalnuharis

Wokey. tq.

Tak jual gosip cinta

Najiy Jefri
najiy.jefri@hmetro.com.my

Pelakon Zahirah Macwilson sedikit pun tidak berminat menjadikan gosip cinta bagi melariskan mana-mana drama dibintanginya.

Zahirah berkata, menerusi drama bersiri Tak Ada Cinta Sepertimu yang menggandingkannya dengan Syafiq Kyle baru-baru ini menjadi bukti dia berjaya menambat hati penonton tanpa perlu menjaja kisah cinta lokasi.

“Saya dan Syafiq sangat profesional di lokasi penggambaran. Drama ini adalah gandingan pertama saya dengan Syafiq. Saya tak sangka ia menjadi perhatian dan menjadi trending di Twitter hampir setiap hari.

“Saya juga gembira apabila nama kami tidak dikaitkan sebarang gosip cinta dan masih ramai orang memberi reaksi yang gandingan kami berjaya membuatkan mereka terpikat dengan Tak Ada Cinta Sepertimu.

“Saya gembira kerana tak perlu ada sebarang gosip cinta untuk ‘menjual’ drama bersiri ini. Alhamdulillah, drama ini berjaya meniti bibir peminat dan ramai yang mahukan gandingan kami untuk projek lain selepas ini,” katanya.

Zahirah ketika ditemui pada majlis pelancaran barangan kemas Tous di Putrajaya, baru-baru ini mengaku tidak kisah bergandingan dengan mana-mana hero asalkan naskhah yang ditawarkan mempunyai kualiti dan mampu mewarnai portfolio seninya.

“Alhamdulillah, tahun ini bermula dengan baik. Saya bersyukur kehadiran diterima ramai dan mendapat tawaran demi tawaran.

“Saya tidak akan berhenti berusaha dan mahu terus memilih watak yang berkualiti untuk dijayakan. Saya juga tak kisah bergandingan dengan mana-mana hero, asalkan karakter yang dijayakan itu mampu mencantikkan profil sebagai seorang pelakon,” katanya.

Dalam perkembangan lain, Zahirah sibuk menjalani penggambaran drama Jangan Benci Cintaku terbitan Suhan Movies.

Drama itu dijangka menemui penonton slot Akasia, terbitan TV3, Jun depan.

Ia menyaksikan Zahirah digandingkan bersama Saharul Ridzwan dan turut menjalani penggambaran beberapa babak di Perth, Australia.

Edited by hijau88 at 20-4-2018 10:32 PM

Mcm berlakon ngan actress hollywood ey? Capik komen psl berlakon ngan ZM kat TACS.

hijau88 replied at 20-4-2018 08:55 PM
Tak jual gosip cinta

Najiy Jefri

Well said ZM

Follow Us
ada lagi  keee cite terbaru?

iols dh agak2 move on dh  dgn tacs ni..sbb si capik tu off screen nya tak macam hazran lgsg..huhu..

sorry laa fans capik ye..hehe..now tatau nak tgk drama apa kt tibi ni..hhmmm

Nntikan gandingan ZM n SK dalam Mentari... teleraya tv3. Xtau la apa watak mereka.

hijau88 replied at 23-5-2018 03:33 PM
Nntikan gandingan ZM n SK dalam Mentari... teleraya tv3. Xtau la apa watak mereka.

waaah... bestnya! So looking forward to telemovie ni... Haruslah bukak benang baru

Edited by hijau88 at 23-5-2018 07:13 PM
melnanzz replied at 23-5-2018 05:41 PM
waaah... bestnya! So looking forward to telemovie ni... Haruslah bukak benang baru

X byk info n pic lgi psl ni. Kat igs SK yg share boomerang ZM n rosyam nor.
Nasib baik confirm dorg berlakon sama coz ZM ada bgtau yg dia akan berlakon tele ni bsama SK, RN n ADP.
Aku takut je x jdi ye la SK bz bebenor smpi ada tele x jdi kan. Nasib baik jadi.

Nnti uols buka la thread tele ni.

Aku baru abis baca novel ni. Ternyata mmg best. Versi drama berganda ganda best sbb lakonan yg bagus oleh SK n ZM n kekreatifan pengarah jgk.

hijau88 replied at 23-5-2018 06:41 PM
X byk info n pic lgi psl ni. Kat igs SK yg share boomerang ZM n rosyam nor.
Nasib baik confirm  ...

Roger, sis. Tengah nak kumpul2 info. Nanti bila dah cukup info, I akan bukak benang tele ni.

melnanzz replied at 25-5-2018 04:04 PM
Roger, sis. Tengah nak kumpul2 info. Nanti bila dah cukup info, I akan bukak benang tele ni.

Wokeyh.
Setakat ni pics videos mmg banyak dah bertebaran kat ig kan. Sinopsis je lum ada.

hijau88 replied at 25-5-2018 05:11 PM
Wokeyh.
Setakat ni pics videos mmg banyak dah bertebaran kat ig kan. Sinopsis je lum ada.

Mesti best citer ni..

SK x masuk set MMP raya ke?
Tup tup berlakon ngan ZM lg..iols is suke.
X sabar nak record citer mentari dan jbc nanti..wlu iols x minat SR..

jijana replied at 26-5-2018 12:07 PM
SK x masuk set MMP raya ke?
Tup tup berlakon ngan ZM lg..iols is suke.
X sabar nak record citer m ...

MMP raya X jd kot ye? Nampak kat ig fans MMP mcm bengang je. Aku jenis yg rajin baca komen. Nak tergelak gak la ada fans MMP yg bitter ni komen ZMSK xde chemistry. Diorg ni saba je la X lama lg kan keluar movie langsuir Tu. Masa tu tgk la SKHD puas2.

Aku suka Suhan movie suka amik ZM belakon. Untuk Mentari ni siap belakon ngan bos lagi. Harap2 Suhan notice la yg fans nak sambungan TACS.

monitor4 replied at 26-5-2018 03:15 PM
MMP raya X jd kot ye? Nampak kat ig fans MMP mcm bengang je. Aku jenis yg rajin baca komen. Nak te ...

Iols pun suka ZM byk berlakon under Suhan..leh jadik next erra yg byk berlakon under skop..next ND under mig..tp ZM one level up sbb pakej yg dia ada x sama cam artis lain..

Aku ingt SK masuk set mmpraya.
Sbb haritu ada yg ckp kan.
Tup2 tak jadi lak. Ye la agaknya masa shooting drama tu x kena ngan masa free SK. Smpi SK x dpt berlakon djk raya pun jadi isu.

Tup2 berlakon ngan ZM utk teleraya.
Mmg hadiah la utk fans SKZM aka TACS. Sbb mmg dah tau takkan ada TACS raya kan. Ye la memasing bz. Cerita tu masi baru xkan sempat buat persediaan segala.
Tp bila dorg berlakon bersama tp drama lain, lagi berganda ganda best ok.
Ala2 surprise gtu.
Klu aku jadi SK pun akan pilih drama bkn extended dr drama bersiri. Bagus pilih drama baru. Watak pun baru.

Itu la @monitor4. Suka tgk ZM membz kan. Siap dpt berlakon ngan big boss suhan movies lgi.

monitor4 replied at 26-5-2018 11:15 PM
MMP raya X jd kot ye? Nampak kat ig fans MMP mcm bengang je. Aku jenis yg rajin baca komen. Nak te ...

Aku ada baca jgk. Mmm. Haih.
Siap ada banding pengarah mmp n tacs lagi. Konon ER tu ada dpt ntah apa, award ke apa kebenda la xtau.
Klu aku lagi prefer pengarah JK berbanding ER. So far, drama JK yg banyak meletop2.
Sdg pelakon feveret aku berlakon under mig n pengarah ER pun aku xleh nak hadap ok.
Chemistry SKZM n SKHD pun jadi pertikaian. Agaknya sbb mmpraya x jadi n tiba2 sk berlakon teleraya lak ngan ZM.

jijana replied at 27-5-2018 02:33 AM
Iols pun suka ZM byk berlakon under Suhan..leh jadik next erra yg byk berlakon under skop..next ND ...

Lepas ni InsyaAllah ZM akan berlakon drama astro lgi. Xpasti under mana.
Tp, so far, drama ZM under suhan mmg best2 kan.
ZM selalu jgk berlakon under pengarah JK. Tp lepas ni JK dah arahkan drama 60 epi. Mmg lama la lgi nak tgk ZM berlakon under JK lgi.