CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: rospinki

Volume 2 - Jangan Berborak}Apa Korang Rasa Hari Ni ..Sedang fikir apa? Sedih? H

kdg tu mmg aku rasa dh fedup idup mcm ni
tapi aku pikir, aku redha dan redah je sampai maksimum

dah ajak my bff next time his in KL, kita gi try omakase, dia ckp okay....now my duty is to survey tempat omakase yg best yg i nak pergi...

kalu nak amik kerja kita, amik lah...kita tak kisah pun...byk lagi benda lain kita bole buat. Now dah half way buat, tetiba nak taichi kat kita plak...apa hal...buat lah smp abis...

Aku rasa tahap kesedaran orang Malaysia masih lemah dalam bab Narcissistic Personality Disorder. Kalau mereka luang untuk kaji insha Allah jimat masa dari masalah.

gigih iklan tiktok ni merata nk kita install apps dia
masa raya haritu smpi diorg bagi2 duit kt org melayu yg nk beraya sprti mcm diorg bagi duit raya pastu suh install tiktok. alat utk melekakan org tup2 dah maghrib apap pun tak buat dok layan tiktok kan?? pastu jadilah kita bangsa yg mundur dan malas itu yg diorg suka.
nk tgk vidio kita bukak yutube ke fb vidio ckupla.
mengantoknya..baru balik dari keje luar lepas tu lunch sizzling kt fcourt tadi.

kena mula semula dari 0.  diorang ingat senang kot. ni semua kerana perangai tamak.perangai tak berubah dari start aku kenal tahun 2011.dah tua dah pun, memang kekal lah perangai tu sampai mamp**

Follow Us
kenal dari tahun 2007 rupanya

Aku risau masalah hacking ni bukan melibatkan aku sahaja, kawan kawan baik dan suami mereka, tanpa sedar everything is recorded. Yang tak tahu tentang kamera mereka boleh dimonitor pun dah berapa orang. Tak sangka orang yang aku ingat lain rupanya nauzubillahi min zalik keadaannya. Ikut kata sedara dah bau bau nak mati dah, tapi perangai tak ingat nak mati. Inilah Azwan Ali dipetik berkata " 2x5,5x2 = babi"

Bipolajourney replied at 9-6-2023 07:01 PM
Aku risau masalah hacking ni bukan melibatkan aku sahaja, kawan kawan baik dan suami mereka, tanpa s ...

takut orang tahu chuols vokuro/changa ke tu...

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Weekend dok umah takde kerja lain...online shopping jer...ada jer benda nak beli...cantik plak cincin Pandora sun & moon...tapi tulah awak tak suka pakai cincin...nak beli rantai...rantai yg adik beli besday tahun lps lupa ntah mana simpan...kalu dia tau nie...mampui kena bebel....nanti rajin, nak kena carik seblum kena bebel....

i is sedihhh lagi ni..xtau nk balik raya x..tiket flight pun dok beli lg..
i nak balik 30.6 tp my sis ckp gedikk nya nk balik hari majelis..sapa nk amek semua bz..alah umah dkt ngan airport je pun..
pastu my mom pun mengiyakan jer

dorg mcm langsung xsupport i dikala i perlukan support..sedihhh..dorang nampak i rilek..pdhl i xrilek..hati i hancur ok..everyday i nangisssa memikir kn hati i yg broken ini

ayah i ckp dh xde lelaki melayu ke..laa apa salah dia..salah ke hati i suka bkn org sini..
dia pun xkawen ngan org melayu

semoga dipermudahkan kepada kashi sekeluarga ya Allah. Aamiin.

hari ni bday aku..tggu wish dr org istimewa di hati..blum dpt lg..rasanya xkan dpt..dh setahun berlalu

Aku rasa sebahagian acik porum masih tak meluas lagi pengetahuan tentang hacking/npd/psikopath/bipolar.

Ingatkan biasa berlaku dalam drama je hacking dan obsessive ex ni. Bezanya in real life dia tak berani mengadap aku. Teringat waktu aku jumpa bajunya tertera ' Dashboard Community '. Banyak red flags tapi syukurlah aku berhenti. Trauma bond is real.

Bipolajourney replied at 18-6-2023 03:47 PM
Aku rasa sebahagian acik porum masih tak meluas lagi pengetahuan tentang hacking/npd/psikopath/bipol ...

mana gambar bukti ex tu hack chuolsss... imaginary ex tu wujud ke sampai kena buat cerita pasal kewujudan orang tu...NPD memang akan sedaya upaya mengonar dari memberi bukti pasal kebenaran citer theyols...

Edited by midori888 at 19-6-2023 08:33 AM

bcoz my medical result not good, adik dah start membebel suh exercise...jd last weekend i kuar lah exercise....pergi awal pagi sbb risau sinaran matahari worsen my melasma. Adik so happy bila bgtau i went out exercise...

This week lunch dah book goclean delivery lunch, healthy meals menu. Nak eat healthy tapi tak reti masak, jadi kita order jerlah...hope sedap...

Last wkend shopping 2 new sneakers...

aku kira minggu ni nk chill2 lah keje santai
takde la nmpknya..

aku cringey dgn peel kawantu sejak2 menjak ni tak abis abis nk vid call update pastu bukan nk dengar cerita kita asikla denganr cerita smpi ke sudah. ujung aku mute hahahah adan muka. aku taula mu takle move on kt aku..pelik perangai org ni kan sedangkan kita takdelah nk beriya2 saing dgn dia pelan-pelan kita usaha tapi dia pulak tak senang duduk. eh ko pehal..esok apa pulak ko nak tunjuk kat carpet baru? kasut baru? bracess baru?

Lepas suami aku accident, aku jd buntu betulll, tetibe otak aku hang, jammed, dgn anak2 aku yg makin super duper buassss... Tp yg gegirl ni dia sometimes faham mak dia tak berapa stabil mental, jd dia kawal adik2 dia, firash pula mcm bg laluan aku jg ayag dia, minggu ni baru penyakit dia datg balik, aku g HKL sendiri baru ni, tersangkut benda lain pula firash ni, doctor suspek ada masalah hati, ibstinct aky taj ada apa2 pon ni, cuma ms tu dia punye najis warna putih, dan HB dia drop 9,

Last2 mak mertua aku suruh aku cari kereta lain, dia x bagi laki aku bawak motor dah, jd kereta aku pakai ni kene pulang balik, dan aku kene cari kereta lain, mak mertua aku yg bagi modal, aku memg tak ada laaaaa... Budget 5000, kereta yg boleh jalan jauh, sebav aku kadg dr melaka ni g rengit cari barang niaga.

Tp rs nak cari dlm forum, kot ada kengkawan nak jual, aku nak beli, budget tak keras, mak mertua aku kata 5000 je, cari dlm mudah, aku risau naj amek kat kedai kereta ni, maaf la memilih, aky pon tak ada duit mana nnt nak repair balik semua