CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: gurlfriday

adik yg terlalu sygkn abg

Close [Copy link]
tt, i nak fb adik bf u boleh? {:2_66:}

TT i nak fb U boley tak!? cari lain jer wat pe la sesak2 kan kepala,
aku pun geleman satu badan baca tawwww

adik bf ko tu tido sekali ngan abang dia tetiap malam ke? satu katil, satu selimut?

adoilaa.. bf ko tu tak rasa terangsang napsu ke ada pompuan dewasa sebelah dia?
geli aku.. takleh bayangkan.. nak muntah hijo kalau bayangkan

kan? sebijik mcm tred si paola tu. bf dia protective la, sayangkan family la, melampau sangat taha ...
ruffleen Post at 13-9-2011 10:41

thread si paola yg mana ek..hehehe...

ramai org psycho larr skrg..... housemate aku pon psycho jgk... haiyoooo...

memang bolej je terjadi adik bercinta ngan abang... selalunya kes yg mcm ni la.. masa kecik tak duduk sekali.. bila besar baru jumpa... so feeling sayang sebagai adik beradik tu dah jadi lain.. sayang jugak.. tapi sayang yang terpesong...

yg samakan dengan kes paola tu.. kat mana yang sama eh? dalam kes paola takde kes tido sebilik... dan dari kecik dah memang tinggal sekali..

yang kes thread ni.. jumpa bila dah besar je.. memang melampau sangat kalau dah sampai tido sebilik... adik bf yg lelaki tu confirm ke tak pernah buat pape kat si pompuan ni masa tido sebilik dulu?

peliknya famili ur bf ni tt... mana pegi orang tua? tak masuk campur ke perihal anak2? sampai boleh ada kes yang tido sebilik???

Follow Us
kes adik beradik bukan main suh jaga pergaulan...

tapi bila kuar ngan BF/GF sendiri.. boleh je pegang2 tangan bagai...

pelik...

oh ye TT.. semua cerita ni dari ur BF semata ke?

ada cara lain tak yg u boleh gunakan untuk siasat sendiri tanpa story from ur bf?

sebab kalau only one sided je punya cerita.. takut banyak yang ditokok tambah je... untuk cover line isu lain yang lebih utama...

iolss bajet deolss da pnah comolot sblm ne...

kenapa la bf uols ni takut sgt adek dia larik dr rumah? adik dia tu dah dewasa dah...dia sepatutnya tggl bersama kwn2 perempuan ke tinggal sendiri ke...dapat la mengelakkan diri dari terjerumus dlm benda yg pelik2 camni...kalu la iols yg menjadik abg beliau, konpem halau beliau keluar dari rumah bila dapat tau dia sayangkan iols lebih dari abg sendiri...geli geleman sungguhh.....{:2_67:}

TT & bf ni Muslim ke?  Tahu tak halal-haram dalam perhubungan not just between you & him, also between him & his sister?

Itu je I nak cakap.....yg lelain tu pikirlah sendiri.  Bukan adik bf je sick.  Bf tu pun sicko jugak for giving face to a sister yg dia `jumpa' kembali bila dah dewasa.  That's how incest/sumbang mahram starts.  

Please get your bf to read the comments here.  DO NOT ENCOURAGE THE SISTER TO HAVE FEELINGS FOR HER OWN BROTHER.  

rasanya dalam hal ni,, tak boleh main2 je,,, bukan ape,, yang saya takut telah berlakunya sumbang mahram.. atau pun mungkin ade perkara2 yang tidak disengajakan telah berlaku,, sebab itu kedua2 nya nampak buntu,, cuba kalian pikir,, logik ke satu2 perkara itu berlaku dengan mudah,,,, pastinya tidak,, ingat tak kes sumbang mahram pertama telah keluar di dada akhbar,, abang dengan adik perempuan nya yang telah melahirkan 4 atau 5 anak,, dan selepas daripada kes itu,, setiap hari kes sama berlaku tapi berlainan orang,, nampak sangat perkara ini memang masih berlaku sehingga kini,,kes gugur anak pun banyak berlaku disebabkan sumbang mahram,,,, DI SINI SAYA BERHARAP AGAR MEREKA CEPAT2 BERTAUBAT JANGAN TAU BUAT,, KEPADA YANG GF ABANG DIA PULA,, PERLU SEDAR DAN SIASAT KES INI BETUL2,, JANGAN TERSILAP LANGKAH,, TAKUT KALU GF DIA KAWIN JUGA, TANPA DISEDARI MEREKA MASIH BERHUBUNG LEBIH PARAH LAGI,,...dan jangan lupa beritahu ibu bapa mereka,, walau mengaibkan sekalipun anda wajib bertindak,,,, kalu tidak anda menghalalkan yang haram,,.... sekian,,, waallahua'lam,,

nasha82 Post at 13-9-2011 18:16

http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=595235&extra=page%3D1&page=1

huh penat jugak baca cite ABC ni..aku rasa keluarga ABC perlu masuk campur dlm hal ni..si adik tu perlu di tarbiah..tp org yg betul lah..maksud aku..apak die ke..amak die ke kan..harap2 after that ok..klw x ok jugak..rasanya ada baik bawak adik die tu pg check hospital..mungkin ada masalah kemurungan atau apa2 masalah berkaitan jiwalankan..maaf yaw~

nasha82 Post at 13-9-2011 18:16

my thread "keliru @ cemburu hubungan bakal suami dan ank buah sendiri"

Post Last Edit by gurlfriday at 14-9-2011 08:28

aku xlarat nk reply sorg2...btw thanks a lot di ats keprihatinan korg semua

status skang, adik dia mmg tul2 mrh sgt kt bf aku smpai langsung tak call or msg bf aku since last msg hr 2, bf aku mmg tak jumpa dia coz duk ofis je....n bf aku ckp mmg tak nak tgk muka adik dia coz skit ht sgt dgn perangai sheols yg tak kenang budi 2, aku lg la suka

cariikan jodoh untuk adik jugak..lepas tu bleh kawin sama2

OMG girl.... this so incest wanna be
The girl is psychotic
No wonder sbb depa x membesar sama2
Tak mustahil leh terjatuh cinta

Kao setel baik2 ngan BF kao
Kalau nampak tak de harapan YANG PASTI, welll... ummm... bye bye lah
Better be safe than sorry

bf ko tu kena tegas dgn adik dia..biar adik dia smpai sakit hati..ini utk kebaikan..contohnya kata cmni..ko ni smpai bila nk bergantung dgn aku mcm belangkas ni..aku pon ada life sendri..mulai skang ni ko cuba survive sendri!..pastu pasni buat bolayan je dgn permintaan adik dia..lama2 setel

TT... Sure ke apa yg bf TT cerita tu betul...?  

Ada tak kemungkinan apa yg dikatakan oleh adik dia tu yg sebenarnya betul...?

Mungkin memang ada adegan tido bersama peluk2 tu... Cuma keadaan skrg ni bf TT dah terjatuh cinta pulak dgn TT jadi dah tak nak teruskan adegan tu tapi adik dia pulak masih setia... Pompuan memang selalu setia kekdahnya...