CariDotMy

 Forgot password?
 Register

ADVERTISEMENT

Author: Jelita

[V47] ~ ALL ABOUT NUR FAZURA ~ FOREVER FAZBULOUS ~ Next as MINA in 'Revenge of t

 Close [Copy link]
Post time 15-9-2019 05:54 PM From the mobile phone | Show all posts
Nenolen replied at 15-9-2019 05:41 PM
Laaa...kaka masuk sini nak tgk review pilem dendam pontianak...tup tup kes pegang tangan...

Alaaa ...

Meolls dh tgk kaka neno.. tp x reti nk kasik review..  meolls sjnis yg bcerita details punyee.. abis stiap scene meolls cite nnti, mmg sbijik2 filem meolls taip nnti..

Meolls suggest g laa tgk... dpt tgk fazzy...
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 15-9-2019 08:36 PM From the mobile phone | Show all posts
qwerty02 replied at 15-9-2019 02:22 PM
Alhamdulillah, jodoh pertemuan Allah tentukan. Fazura menerima lamaran Fattah utk dijadikan pernaisu ...

lawa gilaaa gmbr ni..
Reply

Use magic Report

Post time 15-9-2019 09:08 PM From the mobile phone | Show all posts
Fly_over replied at 15-9-2019 08:36 PM
lawa gilaaa gmbr ni..

Of course, org yg baru dilamar & menerima lamaran tu, berseri2 mukanya kan
Reply

Use magic Report

Post time 15-9-2019 09:13 PM | Show all posts



  

Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 02:41 AM From the mobile phone | Show all posts
yg wish cpt dpt baby masa sambut bday fattah tu..faz sendiri kan.. lps tu wt muka cheeky..
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 07:19 AM From the mobile phone | Show all posts
Chuols, x payah la berbalas pantun dkt benang pegang tangan tu. Kang kita dituduh tak reti hukum la plak. Masa nampak video fazzy nangis dan pegang tangan rizman, mmg dah jangka benda ni akn jd isu.

Walaupun kaka tau,  lifestyle artis mmg biasa mcm tu. Haters...pantang nampak fazzy buat silap. Timbul la benang. Rancak pesta mengata mcm jom heboh lagaknya. Sian my fazzy.
Reply

Use magic Report

Follow Us
Post time 16-9-2019 07:36 AM From the mobile phone | Show all posts
koda replied at 16-9-2019 07:19 AM
Chuols, x payah la berbalas pantun dkt benang pegang tangan tu. Kang kita dituduh tak reti hukum la  ...

Betul koda

Kesian pun ada tapi as you said macam kita x reti hukum

So diamkan aje lah...Tapi kalu dh melampau tu bole jadik keluar Makian Mak kau hijau...grrrrrr
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 08:17 AM From the mobile phone | Show all posts
qwerty02 replied at 15-9-2019 02:20 PM
Semoga rumah tangga kalian diserikan dengan zuriat yg soleh & solehah

Aamiin aamiin aamiin
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 16-9-2019 08:23 AM From the mobile phone | Show all posts
Assalamualaikum selamat pagi semua. Selamat Hari Malaysia
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 09:36 AM From the mobile phone | Show all posts
walaikumsalam jerebu truk gle .....take care all
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 09:46 AM | Show all posts
ashk4nn replied at 16-9-2019 02:41 AM
yg wish cpt dpt baby masa sambut bday fattah tu..faz sendiri kan.. lps tu wt muka cheeky..

hahaha...so comel
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 09:46 AM From the mobile phone | Show all posts
koda replied at 16-9-2019 07:19 AM
Chuols, x payah la berbalas pantun dkt benang pegang tangan tu. Kang kita dituduh tak reti hukum la  ...

Bak kata Fazzy - ignore, ignore, ignore. Benda yg kita tak boleh nak betulkan kan, baik elak dari terlibat dlm pertelingkahan.
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 10:06 AM | Show all posts
Edited by Incanto at 16-9-2019 10:07 AM
ashk4nn replied at 16-9-2019 02:41 AM
yg wish cpt dpt baby masa sambut bday fattah tu..faz sendiri kan.. lps tu wt muka cheeky..

edited  silap post
internet hawauuu
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 05:43 PM From the mobile phone | Show all posts
Yuhuuu.. Bru blk dr tgk dp.. Scene and dialog faz sket naw.. X puas la.. Ptt flashback khalid mina tu blh di pjg kn lg.. Mcm review kt twitter ramai kata psl dialog tu iols rasa btl jgk.. Dialog mcm x kena kdg tu.. Ada ke thn 60an ckp korang eh? And terlampau byk scene kebun pisang
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 07:40 PM From the mobile phone | Show all posts
mishungu replied at 16-9-2019 05:43 PM
Yuhuuu.. Bru blk dr tgk dp.. Scene and dialog faz sket naw.. X puas la.. Ptt flashback khalid mina t ...

Apa line faz you Yang ingat dlm movie ni?

Apasal hati I Kering sangat scene last tu dia dengan anak dia? Macam numb je..x tau nak sedih ke nak apa....

Lepas tu siti tu masa nak lepaskan mina tu nak nangis ke nak apa...?  Confius I....
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 09:24 PM From the mobile phone | Show all posts
mishungu replied at 16-9-2019 05:43 PM
Yuhuuu.. Bru blk dr tgk dp.. Scene and dialog faz sket naw.. X puas la.. Ptt flashback khalid mina t ...

Rasa mcm watak n scene Siti lagi byk dari Mina. Betoi tak? Scene Mina serve coffee dlm ost dato siti tak ada pun. Atau ada akak tk perasan.
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 16-9-2019 10:48 PM From the mobile phone | Show all posts
ni review aku psl dp. aku rasa semua scene mcm x cukup sampai. aku org yg senang touching tau kalau tgk movie. tp scene mina last tu aku cm tak sempat pon nak berair mata. sedih..tp tak cukup sedih. lepas tu..eh tetibe nak abis dah? macam tak puas la. mula2 je terasa la seram sikit masa scene dlm kereta, rais kene kacau n rais mati. lepas tu banyak scene pokok pisang je. lepas tu lagu ctdk tu keluar lambat lps beberapa saat kredit dh keluar n ramai dah keluar panggung. ingtkan ada la tayang mv kecik ke sambil2 baca kredit..tp takde. tu je la sekian review aku yg bkn ahli movie sgt. aku akan suggest kt org tgk..sbb ada pajurah je..hehehe.
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 10:49 PM From the mobile phone | Show all posts
HoneyR replied at 16-9-2019 09:24 PM
Rasa mcm watak n scene Siti lagi byk dari Mina. Betoi tak? Scene Mina serve coffee dlm ost dato si ...

X ada
Nadia aqilah tu berlakon time takut lagi real dari siti tu...khalid tu ”maut” atas dada dia pun boleh nak menipu lagi...nak hidup sama dengan mina
Memang layak mati
Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 10:57 PM From the mobile phone | Show all posts
Hari nih ioll dah pergi tengok Dendam Pontianak.. Tak pandai sangat nak buat review nih.. First masuk panggung ioll terkejut sebab almost full..ioll ingat cam selalu.. Kat sini cite melayu jer lengang..
Keseluruhan jalan cerita best cuma mula2 tu agak perlahan.. Tunggu si Mina keluar pun agak lama jugak...Then baru laa jalan cerita dia laju.. Penuh dengan geram.. Sedih.. Kesian.. Beberapa minit sebelum habis memang sedih.. Ioll yg sado pon hampir menitiskan air mata...pelakon pon semua best.. Last sekali ioll macam.. Minaaaaa!!!!
Faz dalam nih memang superb.. Walaupun tak banyak sgt dialog so setiap dialog dia tu ioll hayati dan hargai..karat kan.. Hihi.. Betul kata remy dia pun x sangka Faz akan buat babak2 macam tu..
So ioll bagi 9/10 bintang...


Reply

Use magic Report

Post time 16-9-2019 10:59 PM From the mobile phone | Show all posts
ashk4nn replied at 16-9-2019 10:48 PM
ni review aku psl dp. aku rasa semua scene mcm x cukup sampai. aku org yg senang touching tau kalau  ...

Aah.. Ioll lupa tang lagu.. Tunggulah bila nak kuar.. Tapi last sekali jer...kalau dia guna dalam movie pun best..
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

 

ADVERTISEMENT



 

ADVERTISEMENT


 


ADVERTISEMENT
Follow Us

ADVERTISEMENT


Mobile|Archiver|Mobile*default|About Us|CariDotMy

5-10-2024 06:35 AM GMT+8 , Processed in 0.548735 second(s), 29 queries , Gzip On, Redis On.

Powered by Discuz! X3.4

Copyright © 2001-2021, Tencent Cloud.

Quick Reply To Top Return to the list