CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: jefri90

FynnJamal si Batu Api ( #273-laki PERNAH curang, #1484 BIG FAT ASS LIAR)

Close [Copy link]
carlis posted on 5-11-2014 12:39 AM
Takzabarr nk tengok kokspin poyo dalam romantika astro.

Mesti akan buat lakonan habis rare nnt d ...

Aku rasa pingu akan buat memek muka yg ala terencat tu.. ala2 pejam mata tp sengih mcm kerang busuk. Pastu salu kasi peace sign.

Da tua, buat cara tua. Klu dia tua tp rupa remaja , idok le aku heran. Tp ni muka kertu, perasan remaja yg kiut miut. Bluueeeekkk. Mual.

eyansss posted on 5-11-2014 12:08 AM
tq tq tq... aku dok imagine apa la yang dia buat sampai kena lempang... maybe dia asek menganjing  ...

Sori tumpang reply sbb nk post gambar

laki orang tu dik oii..xpernah tgk org senyum ke...eiii...geli tokak den!

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

nurulhuda_01 posted on 5-11-2014 06:46 AM
Sori tumpang reply sbb nk post gambar

laki orang tu dik oii..xpernah tgk org senyum ke...eiii.. ...

adakah orang tu bayar untuk review tapi dinafikan Fynn?

ada lagi beb...sambungan tu..kokping xbuat review utk dia wlupn duit da sedap ditelan...kesiannnnnn

cikanggun posted on 4-11-2014 05:02 PM
kann.....

iols tau psl pingu neh pon dek saja2 bace benang jubli perak tu...

i tau lama dah pasai si pingu ni dekat thread yg lama2 dulu tu..
tapi jadi SR sajo..
bila tgk thread ni,eh tetiba menyirap plak darah haakuu..
troih check in..hihi

gila jahat punya perangai..
opkos nanti dia feeling sesuci embun pagi..
pastu nanti mesti kluaq lagi pesan bapak mak tok nek tok wan jiran sebelah umah 2.0..duuhh..

emo plak pagi2 ni..

jomZ posted on 5-11-2014 07:33 AM
ada lagi beb...sambungan tu..kokping xbuat review utk dia wlupn duit da sedap ditelan...kesiannnnnn

Ke giliran dia tak sampai lagi?

Follow Us
geenawardrobe I ada mohon untuk buat IG review to sis fynnjamal and masa tu bulan puasa so i email dan bayar pada dia dan i rasa happy coz dia balas cepat dan kebetulan ada duit dlm acc so i transfer masa tu bulan puasa mmg byk IG review yg sis ni buat. So my turn 4th Nov. Than she email to remind me. Supaya remind dia bila dekat2 tarikh. So i email lah. Hati mmg dok tunggu sbb slot punya lama tunggu dan happy coz me looking forward i bukan kedai besar i cuma soho aje. Than tunggu turn xde pulak email dr fyyn utk minta nama iG kita dan picture mcm sebelum2 ni. Coz i pun penah buat dgn ig kamibencikakitipuonline. Walaupun charge x semahal artis lain tapi bg kedai kami yg kecik dan x famous ni jumlah tu besar lah jugak. Saya dah kehilangan email bukti dari sis fynn sekali dgn bukti bayaran tetapi malam tadi saya call Maybank customer service dan mereka sahkan mmg ada transaksi pada 14 July jam 8 pagi kpd Nur Affina Yanti Jamalludin. Mmg mungkin pada setengah orang ni perkara kecil. Maybank x boleh bg hard copy dah. Dan mungkin haters akan marah saya. Tapi lama dah saya tunggu turn saya. Sis @danialmz 35min

geenawardrobe Saya minta maaf lah tulis di sini cerita ni tapi sebab email tak balas so saya terpaksa lah juga kan tulis. Kalau nak marah ke or benci saya pun takpe. But at least pls lah check your email acc sure ada notification dari maybank dan bgtau nama pendeposit tu. 33min

geenawardrobe Saya tahu anda busy dan terkenal mungkin ambil masa tapi upload ig picture ada pulak masa. 32min

mazzyaakub @geenawardrobe Printcsreen cepat. Nanti kena delete. Silap2 akupun kena block. Kikiii.. 21min

geenawardrobe Dah sis @mazzyaakub saya rasa bersalah actually buat mcm ni tapi if saya tak buat mcm ni nanti xde respond pulak. Deep down i feel bad. Again i am sorry to do this.

Last edited by mitnick on 5-11-2014 07:57 AM

nevberg posted on 5-11-2014 07:48 AM
Ke giliran dia tak sampai lagi?

dia kata giliran dia ptt 4th nov

Banyak khayal ni dia. Mak aku bila dengar cucu dia khusyuk dengar lagu Arjuna Beta tu, mak aku cakap lagu khaya, fantasy sangat. Aku gelak je la. And again aku pun rasa anak dia autism anak dia ni mild je kot, sbb takde interaksi ngan parents masa dok Kazakhstan tu. Bila dah balik Malaysia elok je dia.

Dulu aku pernah pergi Groovy Baby kedai makan yang dia buka kat Seri Kembangan tu, kedai join venture ngan Wani Ardy and husband. Terserempak ngan Pin, tapi dia bukanlah jenis ramah mesra sangat pun. Orang kat media social yg nampak caring ngan ramah sangat ni tak semestinya ramah jugak kat real life pun.

mitnick posted on 5-11-2014 07:53 AM
dia kata giliran dia ptt 4th nov

so patutnya semalam la kan....

ke ke tri tak balas email...maklumlah kedai tu jual baju plus size....tri mana suka org badan besar ni....hahaha..

memandai je aku....

mitnick posted on 5-11-2014 09:51 AM

Yang tak tahannya, dua orang ni rajin plak jadi spokesperson si yanti ni!! Yanti dah boleh start bayo gaji la kat dia 2 orang ni. Menyibuk nak mampus.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

nevberg posted on 5-11-2014 07:56 AM
so patutnya semalam la kan....

ke ke tri tak balas email...maklumlah kedai tu jual baju plus si ...

ntahlaa nok....
lupa ker tak aware ke silap pandang ke bizi syuting romantika ker.... xtaulah ape cite nyer

mitnick posted on 5-11-2014 08:02 AM
ntahlaa nok....
lupa ker tak aware ke silap pandang ke bizi syuting romantika ker.... xtaulah ap ...

meh la kita tgk apa kesudahannya...

ennaneyna posted on 5-11-2014 08:00 AM
Yang tak tahannya, dua orang ni rajin plak jadi spokesperson si yanti ni!! Yanti dah boleh start b ...
haniassraf Itu nmanya risiko kakak  2min

fynnjamal @geenawardrobe so far inilah first time kami ada masalah ni. kak, wallahi, kitorg tak pernah sekali pun kisah syarikat kecik besar. ya rabbi. wallahi. tapi bila kami mintak resit-- dan awak tak boleh kasi-- benda tu jadi lambat. itu je kak. wallahi itu je. bukan sebab bukan nak kata akak scam-- tapi kami ni kerja bersistem... kalau xde bukti mmg xdapat nak teruskan. minta maaf banyak2 kak ye. akak tanyalah siapa2 yang pernah review dgn kami. tak pernah walau sekali jadi masalah ni. walau sekali. tapi xpe kak ye. entah la. belah kami pun xde email tu. belah akak pun xde email tu. jadi kami pun dah blur. tapi xpe kak. kita refund je. takpe lah. sori kak ye. 1min

fynnjamal dan sori sebab saya bz tgh shooting ni. tapi kena la upload gambo2 dan review. kerojeee.

sambungan...

mitnick posted on 5-11-2014 08:06 AM
sambungan...

Jawab balas kokpingkok

Yang tak tahannya, dua orang ni rajin plak jadi spokesperson si yanti ni!! Yanti dah boleh start b ...

spokesperson nie ade pulak pengguna kne paham penjual.... dlm business it doesnt work that way... kalau pengguna dah bayar dan kalau ada janji, kerja kena jalan, no excuse.... kalau x ikut perjanjian mestilah pengguna tertanya2 ape terjadi kan, email xberjawab dahtu nak cpt mesti tanya tru ig...

Last edited by mitnick on 5-11-2014 09:51 AM

Bangang terulung 2 perempuan nih! Ape ko ke yang tukang bayar iger tu punya review? Dah kata buat business, apehal customer yg kena fikir waktu terluang ko waktu mengangkang ko tuh? If tak berbayar lain citer, ni dah bayar kotttt.
Beragak lah sikit nak suruh orang paham situation. If fynn ni sebulan 3-4x post gambo personal n yg lain review baru ye kata terlepas pandang ke. Ni ko gigih tayang hidup kat social media, benda yg dah berbayar ko buat sambil lewa.
Herghhh merasa pepagi dah merempan pasal fynn. Ahahaaa! Oh pynnspin bila nk approve iols? I pakai personal ig lagi tu

ennaneyna posted on 4-11-2014 11:27 PM
Dua2 bukan stok "idole" ye get that right. Sorang model sorang menyanyi melalak2 mcm beruk

the  ...

Tau takpe. Si Spin ni yang buka ruang untuk orang kutuk dia disebabkan sisi jahat dia tu.

Kiranya korang menghencap Spin dalam konteks dia telah menyebabkan ramai orang berspeku rumahtangga Atita tengah bergolak la kan. Lain rumah, korang dah puas hencap dia pasal perangai dia and family. Kih kih...

nevberg posted on 5-11-2014 08:04 AM
meh la kita tgk apa kesudahannya...

da ada sambungan....
katanya since ahkak seller tue xde bukti, pihak kokping pon xder email tue so jd blurr kat situ... kokping kata nak refund saje....

seriusly dia masuk romantika??

aiyo?? bila tu??