CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cikna99

Bloggers Gardening Member (Ver.4)

Close [Copy link]
Post Last Edit by MMISS at 29-9-2009 09:56

1718# dealova77

alah takan hang tak pernah dengar org tua2 kata kalu bergambar 3 org nanti salah sorang tu cepat mati. padahal kalu dah sampai ajal apa bleh buat tapi tulah takan nak membantah ckp abah di pagi raya kan.

weh aku p bt pahat balik hari so tak sempat nak jumpa hang. ingat ahad br nie nak p jumpa hang tapi tak jadi coz kami celebrate bday mak n abah.

sabtu ni hang ada program tak... kalu takde aku bleh p umah hang

1706# mizahanan

I pun sama......

1709# _mangifera_

Alhamdulillah...baguslah tu...semoga membesar menjadi anak yang solehah untuk ibu ayahnya...

1716# anggerikrimba

huhu abislah merah pipi dia..kuikui

dea,

miss,
Erm kalau tgk anak adik saya..huih lagilah semangat..
pasal tangkap gambar bertiga tu..tak penah dengarlak camtu..yg penah dengar nnt jadi tak sehaluan/sependapat..entahlah..

shina,
mudah-mudahan

sy pernah juga dgr pasal amik gambar bertiga tu...org dulu2 kata takut salah sorang hilang/pegi jauh...
dulu terikut jugak (zaman sekolah) pastu takder dah... sekarang ni main belasah ajer...

Follow Us
1721# MMISS

oh ok2..

series 1st time dengar ni.. huhu..

emm... jodoh, ajal, maut ditanganNya ye tak..

rasanya ada... tp sabtu ni banyak tul jemputan open house.. takut lak tak sempat nak prepare apa2..

tak pun weekday ke after opis hour?

tengah tension ni..

baru pas bayar deposit nak dapatkan satu barang

tup2.. rasa tak nak buat lak.. sbb rasa dia quote mahal sangat...

tu la buat keputusan tak pikir dulu.. huhu

agak2 boleh ke deposit tu refund balik ye.. uwaaaaa.. rasa cam tak leh je kan?

luah perasaan jap

maybe sesetengah tpt jek yg selalu ckp pasal bergambar 3 org nie...

ifa.. bleh gak nanti aku tanya hb bila nak g. hang nak aku g this week ker next week. tgk time hang free. aku neh teringin gak nak panggil kengkawan dtg umah tapi tatau nak masak apa coz aku neh jarang memasak. weh nanti mailah umah aku tapi kena weekend jek boleh aku masak apa2 yg patut. kalu weekday mmg tak dan nak masak.

hang beli benda apa tu... kekadang aku pong camtu. setau aku ada sesetengah company refund balik deposit tapi ada gak yg tak refund. baik hang clarify ngan dorang

maybe sesetengah tpt jek yg selalu ckp pasal bergambar 3 org nie...

ifa.. bleh gak nanti aku tanya hb bila nak g. hang nak aku g this week ker next week. tgk time hang free. aku neh teringin gak na ...
MMISS Post at 29-9-2009 14:43

bagitau je bila hang free.. tp minggu depan lagi ok.. minggu ni masih posa lagi lak..

tu arr ku tahun ni pun rasanya tak buat kot officially open house.. tapi sapa2 nak datang tu pintu rumah sentiasa je terbuka.. kalau bagitau awal lagi bagus la.. boleh la jamu apa yang patut.. kalau tak bagitau.. kuih raya je la.. hehe..

tu la bila fikir2 menyesal lak tadi tak fikir panjang.. main bayar je.. wahal dah gak survey b4 ni.. cam tak fikr pro n con dia lak tadi.. tah la kadang kita ni ada gak tersilap langkah buat keputusan ye tak? emm... rasanya kalau cancel cam burn je duit tu.. aduhh banyak tuh! tension2.. sabo2.. :kant:

barang apa ek?? biarlah rahsia.. boleh gitu? hehe.. nanti2 lah kita cite2 *wink*

oklah.. camtu next week br aku g. maybe pertengahan minggu depan. hang buat posa 6 ek. aku tak buat pong.

aku pong tak kisah kalu anytime nak mai umah tapi tulah kalu hr keje mmg kelam kabut kalu nak masak coz nak layan adam lagi. apa yg ada jamu jek pd tetamu. anak aku tu tak bleh lepa. sat dia panjat kusi meja mkn tak pong coffee table.. ponin paler den

hang dah confirm ngan company tu ker. kalu dia tanak refund ke beli gak ler. apa bleh buat kalu dah camtu kan. mmg kita nie kekadang tak terfikir dah masa nak beli tu. bila dah beli br nyesal. sabo jelah

nanti citer tau

dua2 takpenah dengar............
selalu gak ambik gambar bertiga...............

posa?..aduih..thn ni paling bykkena ganti

he....he.....he.......
lama rasanya tak masuk cni..........
dok sibuk berkebun ngan fb............
hu....hu.....hu......
termakan racun adik2.........cam budak2 rasanya................

apa nama kat FB

uik ramainya ada Fb yer..huhu saya dah lama tak jenguk..

hehehe...akak baru jer join....pic pun lum ada...hehhe sunor,fera n cdini meh ler campak namanya..

sy gak yg xder...
blog pun x sempat wat lagi...

balik keje dah senja. sampai umah jenguk okid n siram bunga sementara anak2 layan rabbit dgn hamster. pastu kumpul kain baju yg nak dibasuh. pastu masak utk dinner. kemas dapur n rumah lebih kurang kena lipat baju plak.

weekend pun sama..kalau tak merayau kat nursery, tak balik kg...hmmm.. ada saja benda nak dibuat...

Cerita lepas raya...
Cerita 1
Semalam hari malang saya, kereta terbabas kat susur keluar dari putrajaya ke hospital serdang. Agaknya jalan licin sbb masa tu hujan, kereta diluar kawalan & meluncur laju ke kiri kanan jalan, akhirnya berpusing melanggar penghadang jalan & terus berhenti. Alhamdulillah saya & suami tak cedera langsung, hanya kereta yg remuk.

Cerita 2
Kalau sape2 ada disekitar bangi hari sabtu ni 3/10/09 jemput la ke majlis hari raya di rumah saya dari 11am - 3pm. Boleh pm saya, nnt saya bagi alamat & arah jalan. Sesiapa yg dah pernah sampai kerumah saya bolehla singgah terus.

1739# kejariah

insyaallah kejariah..kalau terlalu kat kawasan tu akak singgah..