CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: MARAstudent

Kes Buli semakin melampau!! Latest: seniors sodomized boys

Close [Copy link]
ini jenis mak bapak mangkuk hayun x sedar diri, dok defend anak membabi buta, padahal peel mcm setan kat skolah

Reply #81 pee3's post

Pee3

Betoi tu....sekolah macamana pun tak pa,  asaikan belajaq betoi-betoi.  Bak kata orang...belakang parang kalau hari-hari asahpun boleh tajam ooo..tapi kalau mata parang tajampun kalau dok biaq tang situ boleh bekarat.

Reply #86 CharlieDale's post

Tu yang dikatakan didikan bermula dari rumah....sebab cekgu yang mula-mula depa kenai,  kita la..ibu bapa.  Dan selalunya anak-anak akan mencontohi apa yang kita buat.  Kalau benda tu elok..elok la kalau takpun sebaliknya la.

Adalah jugak budak-budak yang belum matang...yang suka mengorderkan anak aku dan bila dia tak mau ikut kata,    depa dok tanya kat dia,  "bapak hang sapa...Tan Sri..Dato??  Aku kata lain kali jawap...bapak aku  "TIANG SERI". Senang cerita.....

Originally posted by maklongna at 17-7-2007 12:08 PM
Tu yang dikatakan didikan bermula dari rumah....sebab cekgu yang mula-mula depa kenai,  kita la..ibu bapa.  Dan selalunya anak-anak akan mencontohi apa yang kita buat.  Kalau benda tu elok..elok  ...

Maklonga sampai ke Tiang Seri
Tu lah selalunya bebudak ni kita boleh tengok cara adab pergaulan mereka ni berpunca dari rumah gak terutama dari mak pak
Kalau mak pak yg peel jaga standard memanjang dgn status & imej yg kekononnya tinggi so tak mustahil anak pun terikut perangai bongkak mak pak depa tu sampai terbaw-bawa dalam pergaulan seharian sesama rakan

MEMANG WAJIB DIBUANG SEKOLAH MENYUSAHKAN PIHAK SEKOLAH, MAK BAPAK NI PON SATU DAH ANAK TU MEMANG SAMSENG PI LAH TEMPAT LAIN.........SAY NO TO THEM!!!!!!!!!!!!:@ :@

Reply #99 maklongna's post

budak2 skrg tau ke apa tu 'tiang seri' ni

Follow Us
Nak merayupun masuk TV.. Gila publisiti btol lah mak bapak budak-budak tu

Originally posted by WonBin at 17-7-2007 09:55 AM
Bagaimana pula dengan senior atau Moderator kat forum ini yang suka membuli junior member?

Laporkan pada supermod

aku sokong statement Menteri yg pegang MARA.  Kalau nak sambung sekolah, gi merayu kat Kementerian Pelajaran sana...... Buek malu MRSM jer....

tapi kelaka tau act.. bapak tengku.. anak... hampeh... merah gila muka bapak dia.. tahan malu.. interview anak, tak tunjuk muke pon.. tau pun malu, pikir bapak diorang tengku, tan sri, bayar pibg puluh ribu dapat lepas ke.. baru tahu.. tapi bab yang paling kelekar aku tengok budak yang diinterview pakai cerminmata tebal pulak tu.. bajet skema giler la.. hari2 depan buku.. tak payah la lagi nak menyamar... kalau nak bagi ambik exam pon, suruh ambik dekat sekolah lain.. sekolah mana la yang nak ambik tu??

Originally posted by kmkd at 17-7-2007 01:37 PM
tapi kelaka tau act.. bapak tengku.. anak... hampeh... merah gila muka bapak dia.. tahan malu.. interview anak, tak tunjuk muke pon.. tau pun malu, pikir bapak diorang tengku, tan sri, bayar pibg ...

haku plak terhingin bebdk nih berbaris barang sejam kat depan ministry kat datanran tuh..saper nak baling batu ke baling telur ke lantaq...buaat lgk keje tak pekdah...org jerk skit dah naik hangin..

soal siapa anak siapa tidak penting, yg penting disini adalah MRSM merupakan satu institusi yg majoriti nya adalah pelajar melayu...melayu miskin ke, melayu kaya ke...mereka masih tak sedar bahawa mereka belajar disitu adalah ihsan duit rakyat dan duit kerajaan...kalau masuk bayar sendiri, nak jadi bapak setan pun takpe...nih, tidak, dah lah pakai duit kerajaan, buat samseng pulak...melayu kena sedar diri sikit menumpang duit kerajaan...

masukkan kat sekolah budak jahat jee.. baru diaorg tau langit tinggi rendah.. baru diaorg jumpe samseng2 sebenar kat sana...baru diaorg rasa susah x susah hidup kat sana..

padan muka budak2 yg kena buang tuh..hahaha..i like...

thn lps kwn aku ngn kwn2 die kat mrsm pon ade kne buang tp x kua lak paper kalu x popular r kwn aku tu...hahaha

mintak di jauhkan la anak2 aku dari tabiat suka membuli orang ni...kalau kena expelled pon, itu adalah balasan untuk perbuatan derang....setakat nak buat kerja2 amal n kebajikan untuk tebus balik kesalahan yang derang buat tu tak cukup...p la sekolah biasa balik...apa kurang nyer..

Hhahha,,sebenarnya nak tegelak gak baca sesetengah orng punyer experience tentang senior diorang....bila baca jadik gerun jugak..yerler hantar anak sihat walafiat bila amik dah terbenjol2 sana sini....tp kalau dipikirkan balik..samseng2 nie bermaharajalela,sbb ada geng....depa memang takleh bertindak sendiri punyer.kalau takder kumpulan...so ..pisahkan mereka dan campakkan mereka jejauh dari satu sama lain...nak lagi best..yg nak amik PMR tu dilambatkan dalam setahun dua @ 3 tahun..baru boleh duduki exam..kira cam mental torture lerr..aku rasa pendekatan ni lagi sesuwai dari expell budak2 mentah nie..yer ler kalau buang misti jadik tak tentu hala..sapa jugak yg rugi..bangsa melayu gak kan..padahl mrk ni kalu dibentuk sure jadi insan berguna...

Originally posted by sribayu at 16-7-2007 14:05
Ni cerita yg aku dengar versi student yg kena expelled.

Selepas selesai sessi belasah membelasah, kesemua mereka di bawa ke Balai Polis. Kat situ, budak form 3 dah ngaku bersalah, budak form 2 ...

Itulah Sribayu..terkejut jugak dengar yg Form 3 tu kena buang tapi yg Form 2 tu tak kena apa2... kan pelik tu...

Ini bukan kes buli..
Ini lawan gang dgn gang..bukan berkumpulan lawan sorang...
Walao jahat mana pun budak Form 3 tu, aku yakin bebudak Form 2 tu pun sure ada provoke apa2 ke..cari gaduh balik...

Mana2 yg ahli porem yg kaki gaduh燿ulu tu...meh masuk kongsi kepakaran...
Kalo kes MEMBULI, selalu mangsa dlm sorang dua je...
Ini ramai lawan ramai... tipulah beb kalu kata yg form 2 tu tak salah langsung...

zaman aku dulu ramai gak yg kena buang dekat nak exam, masa exam dtg buat exam then kena kuar sekolah cpt. mak bapak mana yg antar anak utk di dera oleh budak lain.

10 students beat me up, says MCKK boy

KUALA KANGSAR: A student of the Malay College Kuala Kangsar here has alleged that he was beaten up by 10 schoolmates at their hostel on Sunday.

The victim, a Form Four student, was given outpatient treatment at the Kuala Kangsar Hospital following the 2.30pm incident.

His father Mej (R) Ahmad Mohd Kassim said: 揟hey not only kicked and punched my son but also used a plastic broom to scrub my son抯 back.