CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hest

Himpunan Kish Mimpi Seram Yang Tak Boleh Dilupakan

hest replied at 15-6-2016 04:24 PM
tak sure la kenapa. kalau ikut logik akal.. mungkin ada kaiitan dengan perbezaan alam. kalau ikut  ...

owhhh yeke camtuh hihihihi

tapi aku penah bace benda tu ade kaitan ngn amalan kita.. wallahualam

red_cattleya replied at 15-6-2016 05:52 PM
aah..hantu tu muncul bila sebut nama dia je   ada tapi pasif gitu..

korang tak try ke suruh dia buat keje? mana tahu menjadi sampai2 rumah baju dah berlipat.. hehehehe

Baru 2 hari lepas mimpi, kat satu tempat macam shopping mall saya cari husband tak jumpa2. Tak ingat rupa husband macam mana. Then ada mamat ni datang, claim dia husband saya. Macam kena pukau ikut je dia. Walaupun hati ni meronta cakap ni bukan laki aku.

Dia bawak saya masuk satu bilik. Dia cakap nak ehem2. Time tu baru sedar dan ingat balik rupa husband. Meronta2 nak lepaskan diri. Entah macam mana ada bata merah tu, saya guna buat hentak kepala jantan tu. Berdarah2 mati ke pengsan tak tau.

Saya keluar cari husband, sebab dah ingat kan. 3 kali pusing tempat tu baru jumpa. Menangis2 sambil pegang tangan husband. Husband kejut saya kenapa nangis. Ya allah takutnya tak boleh nak gambarkan. Hari ni baru bagitau husband. Dia termenung panjang cakap kena g berubat balik

xtive5 replied at 16-6-2016 09:53 AM
Baru 2 hari lepas mimpi, kat satu tempat macam shopping mall saya cari husband tak jumpa2. Tak ingat ...

kau memang ada sakit ke

iols nak kongsikan jugak la kisah mimpi iols..tp tak de la best sgt.. mimpi ni baru jadi tak silap dalam bulan 3 baru ni.. time tu iols baru ja tido..lebih kurang dalam pukul 10.30 iols dah tido

dipendekkan cerita iols mimpi ade tangan hitam dari tingkap cuba nak capai kepala iols.. kepala katil betoi2 bawah tingkap. iols lak memang suka tido gelap. tangan tu cuba nak capai2 kepala iols tapi tak dpt. terus iols terjaga.berpeluh2 jugak la mase terjaga tu..

iols tak terus capai hp kt sebelah katil sebab iols rase macam betul2 jadi bukan mimpi.. iols cuma bawak bertenang pikir ape nak buat.. dalam kepala iols pkir nak jerit ja panggil mak abah tapi iols sedar kalau jerit depa pun tak dengar sebab iols tido kt bilik bawah..diorang tido kat rumah atas.. kalau jerit pun mesti diorang tak sedar..

iols mengucap banyak kali, selawat pastu terus capai hp. masa tu jam kt hp baru kul 12.30 am. iols rasa mcm tak percaya jer sebab selalunya iols akan terjaga sendiri secara automatik mesti kul 2.30 am. masa tu iols pikir yang iols ni mimpi ke ataupun betul2 ada tangan yang nak capai kepala iols..

lepas tu memang iols xleh tido..esoknya iols terus download segala jenis surah dr surah yassin sampai ke surah al baqarah ke ayat kursi..bila nak tido ja iols pasang ja surah tu ulang sampai ke pagi selama seminggu.. seriau tu jangan cakap la.. tak pernah mimpi macam tu sekali.

sekian kisah mimpi iols yang tak berapa seram

mimpi yang aku ingat sampai sekarang ni ade satu.. tak tau la seram ke tak tapi kalau mimpi mayat aku memang seram kot.. hehe..sebenarnye banyak yang ingat tapi x full.. mimpi ni aku kt rumah lama.. rumah kampung.. sekarang rumah nye pun dah takde.. dah roboh tinggal tapak je.. dalam mimpi tu aku kat umah bahagian atas tu.. aku nampak ade beberapa orang jenazah.. aku dok betul-betul depan dorang.. mak aku ade sekali dalam mimpi tu.. aku tanye ni mayat-mayat siape ni mak aku tak jawab.. aku pun x tau la mayat sape yang ramai-ramai tu.. lepas tu aku tersedar berdebar aku ..

Follow Us
hest replied at 16-6-2016 10:08 AM
kau memang ada sakit ke

Penangan jin asyik. Buat thread kt sini pun separuh jalan. Tak sanggup nak bercerita.

xtive5 replied at 16-6-2016 03:54 PM
Penangan jin asyik. Buat thread kt sini pun separuh jalan. Tak sanggup nak bercerita.

baru aku perasan ada... kau nya thread.. tak pe lah kalau tak sanggup nak cerita.. hurm.. aku ni pun rasa dah nak kena pg scan pelik sikit perangai aku. tp tak tahu sape ley SJJ kan aku ni

xtive5 replied at 16-6-2016 03:54 PM

baru aku perasan ada... kau nya thread.. tak pe lah kalau tak sanggup nak cerita.. hurm.. aku ni pun rasa dah nak kena pg scan pelik sikit perangai aku. tp tak tahu sape ley SJJ kan aku ni

hest replied at 16-6-2016 06:02 PM
baru aku perasan ada... kau nya thread.. tak pe lah kalau tak sanggup nak cerita.. hurm.. aku ni p ...

Benda on off tu yang susah. Time dok cakap2 dengan jiran pun dia boleh merayap bawah kulit ni.  Lepas tu tiba2 rasa nak marah tak tentu hala.

spenderterselit replied at 15-6-2016 12:57 AM
Mimpi 2

Spender penah melawat sorg kawan kat kelantan dulu tahun 2013..dia baru bersalin..so gera ...

cuba ko bahasakan diri ko 'aku' drpd 'spender'  
im confuse

xtive5 replied at 16-6-2016 06:56 PM
Benda on off tu yang susah. Time dok cakap2 dengan jiran pun dia boleh merayap bawah kulit ni.  Le ...

aku rasa aku pun kena pegi check.. tapi.. ntah lah... malas dan tak de mood.. rasa menyampah nak pegi

spankee_fili replied at 15-6-2016 12:06 AM
kalau mimpi ular...agak kerap, selalunya kena kejar sampai bangun termengah2...
tapi ada yg kelakar ...

Kelakar laaa citer ko, dlm mimpi pom masih bole ingat nak jual kt mudah.com    

Aku ada lah 2 3 mimpi yang aku ingat mcm misteri sgt ,tapi malas nak citer.... mimpi aku yg paling common skli adalah kena kejar.... mcm2 gara aku buat bila kena kejar ne, atas air, atas darat, atas udara....

Dlu kt rumah lama, every day mimpi kena kejar. Masa tu nak spm, selalu laa mimpi gitu, sampaikan aku lari bukan guna kaki dah tapi tangan. Hah bole byg tak .... ekceli rumah tu ad penunggu, tapi xpena ganggu family pom, aku je kot yg selalu kena melalui mimpi.

Dalam sebulan lepas pom sama gak, aku mimpi kena kejar sampaikan aku terjun laut sbb nak lari, dlm mimpi tu aku jadi terer berenang.segala mcm gaya aku buat, pdhal in real life xreti berenang pom

Mimpi aku pun ada unsur2 kebinatangan walaupun bukan ular, tapi kategori tak boleh lupa walaupun tak seram sgt.

aku mimpi berdiri kat atas bukit, hijau subur rumput mmg cantik...
bila aku tengok kiri, ada seekor harimau turun bukit menuju lembah bawah tu
aku tengok kanan, ada lagi seekor harimau turun bukit jugak

then aku boleh rasa mulut harimau tu cium2 leher/tengkuk aku. bila aku terjaga, mmg masih terasa2 lagi kat tengkuk tu.

sofiazara replied at 16-6-2016 10:53 PM
cuba ko bahasakan diri ko 'aku' drpd 'spender'   
im confuse

tang yang ni memang lawak

mala0n replied at 17-6-2016 02:48 PM
Mimpi aku pun ada unsur2 kebinatangan walaupun bukan ular, tapi kategori tak boleh lupa walaupun tak ...

menurut kisah dari sorang forumer dalam ni yang nama aku lupa plak... jaga2.. takut ada saka harimau tak bertuan nak dekat

anne_cheng replied at 17-6-2016 02:25 PM
Kelakar laaa citer ko, dlm mimpi pom masih bole ingat nak jual kt mudah.com

ikhlas tau niat nak jual tu...tapi ada jugak yg seram, cuma lepas beberapa hari dah lupa..
takat mimpi lemas, jatuh dari tempat yang tinggi, kena kejar antu bagai tu memang ada...
ada jugak mimpi tengah tunggu turn nak kena tembak ngan askar..
tido tak pernah basuh kaki...

Malam td kaka mimpi tido sekatil dgn kawan lelaki akak ms kat U dulu..padahal dia dh jd laki org skang ni

Tp weols tido membelakangkan each other la..bukan romen peluk2 pun
Ada sapa2 bleh tafsir mimpi akak?

spankee_fili replied at 15-6-2016 12:06 AM
kalau mimpi ular...agak kerap, selalunya kena kejar sampai bangun termengah2...
tapi ada yg kelakar ...

Bab tangan masih menggeenggam kuat tu mmg lawak
Meols pun penah mimpi mcm tu gak..dlm mimpi tu ada org bagu barang kat meols
Meols siap pegang kemas2 takmo telepas
Bila terjaga pun tangan masih menggenggam...tp kosong jah