CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Ini 8 Sebab Kenapa Lelaki Melayu Mula Suka Amoi

amoi seksi... tu yg ramai tergoda...

Badigol sood mana wat study nih...pompuan melayu body lagi lansing dari amoi.amoi sblm kawin langsing lepas kawin...langsuir weh....

adoii aii..  tak mengagak lelaki melayu ni ye.... pendapat semua berlandaskan nafsu serakah je... Pas ni, gi pulak buat study, kenapa lelaki cina suka wanita melayu... kat luar sana ramai juga lelaki cina yg suka wanita melayu.. Ada yg dah kahwin dgn wanita melayu, terus jadi ustaz, jadi pendakwah... betapa hebatnya tarikan wanita melayu..

heheh betul semua yg di atas. Wife beng mmg cukup pandai bab kewangan ni. Pastu cukup pandai bargaining harga bila membeli...even nak beli barangan keperluan pun dia ada 'database' sendiri kat kedai mana lebih murah. Bab2 tu mmg beng cukup kagum.

starcity replied at 23-6-2016 11:44 AM
Pilihan masing2 la kan. Tapi masalahnya amoi nak ke kat lelaki melayu? Dorang kalau nak pun pilih yg ...

ada je ofismate aku amoi suka kat ofismate aku laki melayu muka kampung tak kaya pun.siap rela dibawa ke genting untuk ngeseks
siap merayu2 nak tinggal serumah.last2 ofismate aku yang laki tu kawen dengan perempuan melayu jugak.
memang la ofismtae aku yang laki tu bangga berdampingan dengan amoi tu tapi sebab seksi gebu dan sebab dah pernah try je..

Sharifah180175 replied at 25-6-2016 07:16 AM
Betul. Akak bukanlah lelaki itu. Akak berkata drpd perception wanita ok. Kat opis tu. Anak2 cina mud ...

not hourglass, cina mostly straight body shape sebab badan depa flat.hour glass tu badan macam scarlett johanssen

Follow Us
ingatkan lelaki cina yang banyak suka dekat gadis melayu..huhuu

I suke tgk je chinese guy yg gentle and kemas. Tp idok le smpai nk couple bagai. Lelaki Melayu tetap jd pilihan I.

lkick2113 replied at 21-6-2016 04:09 PM
truth hurt bagi wanita melayu....

orang cina pompuan malas masak, malas jaga anak...lebih rela duduk opis dari duduk rumah jaga anak...orang cina lelaki kat opis cakap, kalau bukan sebab agama, dah lama diorang kawen orang melayu...

Orang cina mana mau layan suami diorang macam perempuan melayu layan suami...Bos iols terkejut sebab iols masak hari2 kat rumah. Dia cakap wife dia tak pernah masak untuk dia..budak opis yang pompuan pun rata2 memang tak masak la..diorang tak suka bau masakan lekat kat rambut...boley plak macam tu....tu kata, lelaki melayu ni patut bersyukur. Walaupun isteri lebih bersalin tu sihat, at least layanan diorang terhadap suami, bagaikan melayan seorang raja...chewah!! melebih2 pulak iols..

julia5094 replied at 14-7-2016 04:08 PM
orang cina pompuan malas masak, malas jaga anak...lebih rela duduk opis dari duduk rumah jaga anak ...

biasa lah, kadang2 kita tertarik dgn opposite race....tu biasa....tapi pompuan melayu patut amik tu as a challenge la kan....tu aje, so kalau tanya aku, aku preffer malay ....

lkick2113 replied at 14-7-2016 05:15 PM
biasa lah, kadang2 kita tertarik dgn opposite race....tu biasa....tapi pompuan melayu patut amik t ...

betul2..yang tu saya sokong.. sebab ramai sgt kawan2 seperjuangan yang same age dah berganda2 berat badan berbanding zaman sekolah dulu...tapi saya tak tergolong dalam golongan tu..hi..hi...4 anak, tapi berat sama macam 20 taun yang lepas...

julia5094 replied at 14-7-2016 05:18 PM
betul2..yang tu saya sokong.. sebab ramai sgt kawan2 seperjuangan yang same age dah berganda2 bera ...

Tulah pompuan melayu, taknak jaga badan, tu yg aku tak suka, at least bini aku 3 ank badan masih cantik, sebelum kawin 45 lepas 3 ank naik sikit je jadi 48, ok je juz nice....

Article tu bias... Chinese girl yang i perati
1. Body naturally slim sbb genetic mmg sekeping, aset pun sekeping, takde montot & dada sgt..

2. Sangat2 materialistik... Tp pandai jugak kumpul aset..

3. Pandai jaga penampilan, anak berbelas pun body menten petite... Tapi.. Pemalassss ya hamat nak masak nasi pun malas, jaga anak pun malas, mostly taknak menyusu badan sbb susu botol senang laaa orang lain boleh tolong jaga... Diorang rajin workout je la, keje rumah cam masak2 tu mmg malas..

lkick2113 replied at 14-7-2016 05:35 PM
Tulah pompuan melayu, taknak jaga badan, tu yg aku tak suka, at least bini aku 3 ank badan masih c ...

Wanita melayu pun dah ramai yang ada kesedaran... Workout & subscribe gym.. Jaga makan

green~tea replied at 14-7-2016 09:01 PM
Wanita melayu pun dah ramai yang ada kesedaran... Workout & subscribe gym.. Jaga makan

sebelum kawin yes, lepas beranak pinak kelaut

lkick2113 replied at 14-7-2016 09:23 PM
sebelum kawin yes, lepas beranak pinak kelaut

sebelum kawen tu naturally dah slim pun.. after beranak pinak, kena put effort la jaga makan & gym.. kawan2 tea yang dah umur more than 40s, 57, 60 pun body mantops ok.... dah bercucu pun rilek je body slim melim berzumba bagai, almost everyday turun gym

green~tea replied at 14-7-2016 09:00 PM
Article tu bias... Chinese girl yang i perati
1. Body naturally slim sbb genetic mmg sekeping, aset ...

betul sangat ni green tea..ada satu mamat cina kat opis ni tak kawin2...tanya dia pasai apa tak kawin ni. Dia cakap, dia tak mau kawin sebab perempuan cantik suka lelaki yang ada duit aja. Dia pun jenis memilih sangat. Nak perempuan yang cantik saja..podacittt!! . Lagi satu dia cakap. Nanti kalau kawin dengan perempuan cina, dia pulak yang kena masak nanti....ha..ha...

green~tea replied at 15-7-2016 09:23 AM
sebelum kawen tu naturally dah slim pun.. after beranak pinak, kena put effort la jaga makan & gym ...

ada bukan tak ada cuma tak ramai bilangannya.......out of 10 mungkin 3-4 org je, kalau pompuan cina out of 10 ada dalam 7 org yg slim melim umur2 begitu. Melayu ni masakan dan makanan tu tak sihat, tu punca utama, diburukkan kalau tak jaga makan. Bukan untuk pompuan melayu je, lelaki melayu pun sama.

julia5094 replied at 15-7-2016 09:34 AM
betul sangat ni green tea..ada satu mamat cina kat opis ni tak kawin2...tanya dia pasai apa tak ka ...

haaa kan.... kawen ngn chinese girl mmg si lelaki alamat kena masak ler.. sama ngn my relatives... tp i tengok anak2 mmg menjadi sbb mak dia fullamak garang sgt2 & anak2 kena ikut cakap dia... mmg tahap pukul2 la, garang.. tp sbb nak mendisiplin & mendidik kot...

lagi satu, kuat melawan suami pun iye, dah dia pun jenis pandai kan.. so lelaki takleh senang2 pijak & menggunakan dia...