CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Clover_Hill

DEAR DIARY: THREAD LUAHAN HATI

Salam perkenalan semua dr patik insan yg kerdil ni masuk mengadap....huhuhuhuhuhuh......thanks atas jemputan."Jangan menzalimi dihayat ini...coz doa org yg dizalimi paling mustajab" tazkirah dr hamba kerdil...hehehehe.....

BT10 replied at 30-8-2016 12:47 PM
Salam perkenalan semua dr patik insan yg kerdil ni masuk mengadap....huhuhuhuhuhuh......thanks atas  ...

Wslm...

Masuklah..jangan silu silu..ukhuwah fillah itu indah bila bertemu dan berpisah kerana Allah...

buat kaum lelaki hargailah isteri anda...anugerah dan amanah Allah tu

Aku suka ayat ni :

Are you a sofa? Because you are sofaking annoying

Mengkari lagi arini dah namanya bersuamikan orang neghori..kalu bule ari ari mau makan bersantan bezanya arini parent in law datang..memang takde can la nak masak masak sempoi macam sup ke tomyam ke...kalau bukan kari,mesti masak lemak cili padi.

Cuma arini kari kepala ikan merah. Last buat,kepala tenggiri. Before that,kepala salmon carlo...tukar tukarlah ikannya..tapi based tetap sama..iaitu..KARI! Aku rasa anak mami penang totok pun tak galak makan kari macam deme nih...

Side menu..tak tau nak namakan masakan apa..tapi lala lah.campur telur,serai,daun limau purut..cili..licinnn..kari pun sama..licinnnn..sedap sangat kot menantu masak walhal aku main campak campak sap sap soi jah

Clover_Hill replied at 30-8-2016 09:00 PM
Mengkari lagi arini  dah namanya bersuamikan orang neghori..kalu bule ari ari mau makan bersantan  ...

campak2 pun sodap tu...hehehe

Follow Us
BT10 replied at 30-8-2016 09:56 PM
campak2 pun sodap tu...hehehe

Hihi..entah lah..rasa mcam biasa biasa aje...

Fil bab makan agak cerewet..sementelah dia pun pandai masak..risau gak tadi kotla termasin ke terkurang lemak ke..kuah pekat sangat ke or cair sgt ke...

Bila dia bertambah tambah makan...errr...consider oke la kot dak...

Dear diari. Walau aku tak.suka berdiari2.Aku nak luahkan sesuatu . tapi tak terluah
Aku hanya tunggu masa .biarlah masa yang menentukan tapi aku tak punya kesabaran.  Ahh selama  ni aku boleh bersabar kenapa asyik terlalu pikir nak buat sesuatu yang boleh merosakkan janji.

Kenapalaa ada muka semah ni....semak betul!!!

Jangan la ada yang buat gini ye...sadis naw....

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Yuhuu..ahli baru di cari

Tok batin ni..asal cuti jer mesti nak heret aku gi memana.dah 11 tahun kawin pun tak boleh nak terima kenyataan si bini pemalas ya hamat bab berjalan!

Nasib ler si kaka inform dia banyak homework nak siapkan.menggunakan alasan nak tunggu anak buat keje sekolah,makanya terlepas aku dari ngekori beliyau awe pun tak nak ikut. Dia lagi teruja nak layan hagemaru dari kecah kecah ketiak berjalan tengah tengah panas hari nih yela time cuti umum gini je ada peluang dia nak layan utube..ari sekolah usah mimpi

So keluarlah tok batin dengan adik adik perempuannya.alahhh..bukan nak pi mana sangat pun..nak pi view rumah yang adik dia baru beli dengan nak survey kereta untuk fil. Aku bab bab nak rewang survey sana sini ni laaaaaagiiii ganda kuasa patplohpat aku punya malas!

ohhhhhhhhh deri

hari ni aku stress bangat...macam2 masalah timbul lately..
ex aku pulak buat hal lagi calit2 minyak kat keta aku lagi, takut aku kalau dia kidnap aku lagi
trauma aku minta dijauhkan semua tu..
aku ingin hidup tenang deri

karang kalu cite lebih2 org kata dedahkan aib tapi org tak maksud yg tersirat
tak pe lah derita ku tanggung sendiri

deri, semalam hari merdeka.. dalam sejarah sungguh bilamana lihat anak sendiri masuk perbarisan tu.. teringat pulak kenangan aku masuk tahun 2004 dulu, peringkat kebangsaan, masuk tv lagi tau.. anak aku peringkat daerah jer tp dh cukup buat ibu dengan walidnya ni bangga.. walaupun mewakili tadika kemas dan kelab 3k bomba.. hehe.. siap menang pakaian terbaik lagi untuk anak2 cilik.. dpt jugakla rm300 untuk cikgu dan anak2 buat makan2.. seronok sgt anak aku..

kelmarin sambut birthday anak kat tadikanya pun bukan main seronok lagi dia.. Alhamdulillah, walaupun ibu dengan walid tak mampu buat besar besaran tp sedikit kek dan goodies untuk kawan2 anak pun dah cukup buat anak aku gembira.. syukurlaa, anak pun dah pandai menghargai.. tu yg manisnya rasa.. bila tgk anak membesar, aku terfikir, esok lusa takkan terulang lagi saat2 manis dia membesar mcmni.. jadi anak yang solehah dan taat pada perintah agama ye anakku.. aminn..

Note: Thread has been banned by manager

Huikss..apa pasal kene ban tu...?
Menyepam kah..

Awe ni kalau ngaji dengan tok batin kemain kecut dia. Gegar gegar sore baca iqra'

Anak anak aku memang part ngaji quran sume home schooling jah. Tu pun mujur apaknya ngajor..pandai la jugak bebudak tu. Si kakak yang darjah empat ujung tahun ni inshaa allah khatamlah surah besar. Si awe dah nak abeh iqra'...nak harap maknya yang ajar...mau tak kalih kalih muka surat. Sebab apa..dengan aku depa suka memain..tak fokus..dengan babanya,buatlah kalau berani.

Lebatnya ujan malam ni.
Ekon still on,bungkus diri dalam duvet..walaahhh..besh besh...

Belum boleh tido lagi

Clover_Hill replied at 30-8-2016 01:00 PM
Mengkari lagi arini  dah namanya bersuamikan orang neghori..kalu bule ari ari mau makan bersantan  ...

i yg org nogori ni pun tak suka sgt masak lemak cili padi ni...berlemak
orang noghori kalau masak lemak memang kena pekat2 santan nye n lagi satu
kalau lemak cili padi asli noghori hanye cili api dan kunyit jer and santan..tapi sekrg dah dipelbagaikan
rencahnye