CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 94035|Reply: 2501

Thread Borak Khas FS V9

Close [Copy link]
Edited by kakasotong at 22-11-2016 09:37 AM

WELCOME ALL #TEAMFS TO THREAD BORAK KHAS FASHA SANDHA VOL. 9

QUEEN OF THE HOUSE

FAMILY

fashasandha Mama @izreen.azminda mai amik Aian kat set #laraaishah , sempat selpiaq sat ngan dia. ❤😙 be strong mek. Lebiuuu

fashasandha auntyibu love you Aian. I was at lenggang perut mama Aian, aunty jugak orang pertama yang visit Aian di hospital lepas Aian dilahirkan. aian jadi anak yang baik to mama and papa k. auntyibu selalu doa Aian strong macam Rayfal and Jemyma. remember this always, Ramai yang sayangkan Aian. love 👼🏼 @izreen.azminda

izreen.azminda Tq ibu ❤❤❤ @fashasandha

fashasandha Thank You dear followers. Tak sabar tunggu episod 21 ya?
Jangan lupa temujanji dengan #laraaishah esok, 6Petang. Jika tak sempat, record sekarang ya ❤. @globalstationsb #twitterterpilih

keflinawawi6 Terkejut segedabak nama sendiri keluar.. thank you @fashasandha

fashasandha Cikgu dah terjebak dengan #laraaishah 😂 jangan sampai terlupa tanda buku students ya. Thank you dear #twitterterpilih

fashasandha Terima kasih 🙏🙏🙏 haaaa? 5 Jam sehari??? Sabar ya my dear. Kalau 5 jam sehari, kerja apa pun tak sempat nak buat. 😂 kejap je lagi episod 21. Jumpa esok. ❤ #twitterterpilih #laraaishah

_sassharose hahahaha it was mine! thank you kak fasha, yelah rasa tak puas tengok sejam. cepat je habis😆😂

fashasandha @_sassharose ❤❤❤

Follow Us
fashasandha Here at RTM for Selamat Pagi Malaysia.
Jubah by @jubahsouq
Make up by @makeupbymamu ❤RTM 1, 930 am for #tentanghati2

d_haja Kurusss nyeee😊 @fashasandha

fashasandha Sekasar Aishah pun,ada juga dalam realiti lelaki nak cari isteri macam Aishah 😂jangan lupa 6 Petang ni ya ! ❤ #laraaishah #twitterterpilih

fashasandha Semalam tengok video seorang perempuan memukul kawan baiknya kerana tidur dengan suaminya. Video menjadi viral kerana dia dipukul dalam keadaan bogel.
Pagi ni tengok video seorang ibu dan anak menangis sehingga terduduk kerana mereka dipisahkan. Anak nya menangis kerana tidak mahu ikut ayahnya tetapi anak dan ibu itu tetap dipisahkan. Allahuakbar ..,Tempat seorang anak adalah disisi ibu yang mengandungkannya. Semoga Allah memberikan kekuatan kepada ibu tersebut. Saya menangis menonton video tersebut di pagi hari dan saya faham kesedihan seorang ibu yang mengandungkan dan membesarkan anak sejak hari pertama dilahirkan. Marilah kita sama2 mendoakan kekuatan buat ibu itu.
Allahuakbar, kejamnya dunia ini.
Apakah benar, money can buy everything?

fashasandha Syukur Alhamdulillah. Kiriman sahabatku yang baru pulang daripada mengerjakan Haji. Subhanallah Cantiknya emas ini. I love the gifts dear sahabatku Datin Shahida. @shahidadherbs ❤💜❤

fairuza_othman Cantiknya jari u. Mcm tuannya 😍😍

fashasandha @fairuza_othman syukur Alhamdulillah. Pinjaman Allah juga jari ni dear

fashasandha Jari pun ada orang puji. Syukur Alhamdulillah. Pemberian dan pinjaman yang Esa.

ijoy89 Wow❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

tiarajacquelina I love sunflowers! 😘😘😘 @fashasandha

fashasandha @tiarajacquelina salam Sis PS @tiarajacquelina , i love sunflowers too. How are you? Youre still awake at this time? Much love to you. A very humble lady. ❤❤🙏

fashasandha Kalau ada poket, ibu letak dua2 anak ibu dalam poket ibu macam kangaroo. Kedua nak melekat dengan ibu 24/7 when ibu is around.
Inilah dia, ikatan diantara ibu dan anak.
LILAHITAALA pernah berlaku di depan mata saya, seorang mak langsung tak ambik tau dan call anak ketika pergi bercuti. 6 hari pergi bercuti, langsung tak call mahupun text untuk tanya khabar anak dan bercakap dengan anaknya. Itu ibu kategori lain. Kategori ibu moden, ibu yang hanya pakai nama 'ibu'. Susu badan untuk anak pun cuma 3 hari.
Tak dinafikan di zaman moden ni ramai ibu yang hanya memegang tiket 'ibu' . Saya kurang faham, kalau saya, tak jumpa 2-3 jam pun saya dah gelisah. Saya akan Call anak2 saya 2 jam sekali utk make sure diorng ok ketika saya bertugas.
Saya ibu kampung, ibu classic. Saya menyusu badan kedua anak saya sehingga hampir 2 tahun. Pengorbanan saya buat anak2 saya. Biar badan tak lawa, biar tak cantik anggota badan kerana menyusukan anak, tak apa, anak saya. Susu ibu lebih berkat.
Anak2 saya adalah Nyawa saya!
Jadi harap tiada la manusia yang akan cuba memisahkan ikatan kami , sekarang, mahupun ketika anak2 saya dah besar kelak. AminYRB.
#hatikehati #noteforRayfalandjemyma

fashasandha @lepatpishang_ aku removed tag nama orang lain: aku tak mau ada nama2 tak diingini di komen acc aku.. itu saja yg aku delete wahai fake acc

fashasandha @jennhm1892 ya true. Bila ada general sharing je.. terus ada manusia melatah. Its general, i share apa yg i penah lalui. Its up to me. Btw dalam dunia ni bukan hanya dia je yg wujud. Ramai lgi manusia lain dalam dunia ni. Apabila orang cakap je... terus relate manusia itu. Berapa juta manusia yg ada kat dunia ni kan? Sick punya pisang, dah nak terasa sgt2 kenapa? Lepas tu tag orang itu ini kat my insta. Sick

fashasandha Tuan empunya badan takde makan cili n takde terasa pedas, tapi orang sekeliling dia yang banyak makan cili lebih daripada tuan empunya badan.. kesian..

fashasandha @_noratiqah_26 malas nak block dia dear. Biarkan dia. Kesian.. sakit.. dia masih rajin buka tengok n baca, sbb minat.. orang yang rajin sgt berkata2 pasal kita, adalah peminat tapi confuse. Kalau tak minat, .. nak tulis pasal kita pun tak mau kan... sbb buang masa je. I take it that way. Confuse admirer

lepatpishang_ Move on la fasha.smpai bile nk hidup dgn bayang2 nora.selagi u x move on step forward selagi tu u akn jadi mcm ni.kdg2 u ok kdg2 u x ok.mood u ups n down.kalau bsatu dgn jejai buatkn u kembali normal go on fasha.ramai yg doakn u bahagia.we know both of u love each other.sudah2 la fasha.move on pelis move on.....

fashasandha @lepatpishang_ hihihu, tu yang mental sebenarnya pisang. Biasalah mood ups n downs,..setiap manusia pun macam tu, kecuali kalau kau ni robot. U yang patut move on.. sbenarnya bayang2 dia yg follow kau.. sbb tu kau yang asyik terbayang2 kat dia. Asal aku cakap apa2, terus relate dengan orang tu. Tak mustahil kau ni lah tuan empunya badan , sbb psycho get well soon my dear and no, tak perlu nak doa saya berdamai dengan bekas suami dan sebagainya, im having a better life now. Dont worry

fashasandha
@nad8gad yes dear... i ni, nak keluar mana2 pun tunggu sampai anak2 tido dulu, kecuali kerja

fashasandha Terkejut diberitahu semalam pendengar HOTFM nak dengar suara saya pagi ni. Ok, saya terima request tersebut Jom dengar saya di @hotfm976 , Hot FM sila hubungi saya pada 1030pagi ini ❤
#hatikehati Bersama Fasha Sandha #15minitbersama

fashasandha Ya Allah Ya Allah syukur Alhamdulillah! Thank You for the wonderful surprises!
Terima kasih diatas kiriman hadiah buat saya pada hari ni. Sejambak bunga dan sebentuk emas. Hanya Allah yang dapat membalas budi baik kalian berdua wahai sahabat dunia akhiratku, Datin Jelita @shahidadherbs and Dato @aliffsyukriterlajaklaris .
Panjang umur kalian, dan murah rezeki.
Semoga persahabatan kita berkekalan sehingga ke akhir hayat. Amin YRA

nursajat02 @fashasandha i love you too❤❤❤❤

fashasandha @nursajat02 i love n miss you kakak.

shahidadherbs sama2 fasha.....semoga fasha sukses dan diberi kebahagiaan berpanjangan ...aminn @fashasandha

fashasandha @shahidadherbs ya Allah , terharu Allah maha besar. Banyak nya rezeki Allah turunkan selepas keluar dari epilog duka. Terima kasih Datin, murah rezeki dan dan Dato. Insyaallah kita berjumpa soon.

rita_sosilawati Wahhh best bebenor suprised tue👍🏻... @fashasandha .... @shahidadherbs I pun Nak suprise jugak 😂😂😂

check in

Check in

Check in juga.,....

check in bilik katil double

Check in ..Slmt Tahun Baru

fashasandha Rindu Serindu Rindunya.. walaupun baru separuh hari tak jumpa. Nasiblah wujudnya facetime video call dan sebagainya. Terubat rindu pada 2 nyawaku. ❤

fashasandha Yeay ! Lets switch and Save 💞#myswitchandsave #watsonsmalaysia #watsonsbrand