CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 22133|Reply: 34

Pernah Try Sofa Urutan GINTELL Yang Ayda Jebat Tu Tak? RM110 Sebulan

Edited by CARI-MAMS at 27-10-2016 07:06 PM

Sering berasa sakit-sakit badan, letih dan tak bermaya selepas seharian bekerja?

Mungkin anda anggap itu sebagai satu kondisi biasa, maklumlah bekerja selama lebih 8 hingga 9 jam. Namun, jangan dibiarkan kerana ia boleh menganggu produktiviti mahupun kesihatan anda untuk jangka masa panjang ya!

Seharusnya apa yang anda lakukan ialah merehatkan tubuh agar ia kembali segar dan juga bertenaga. Namun, apakah caranya yang anda boleh lakukan untuk merehatkan badan secara efektif?

Sudah tentu jawapannya ialah urutan badan. Cara ini memang berkesan sejak turun temurun untuk melegakan ketegangan otot, tekanan dan juga menggalakkan peredaran darah.

Namun, kini anda tak perlu cara tradisional yang sukar dan komplikated itu. Hanya rehatkan diri pada sofa urutan, semuanya akan kembali segar dan bertenaga!

Bukan sekadar kerusi urutan biasa, ia didatangkan dengan rekaan dalam bentuk sofa yang ergonomik dan sangat selesa! Itulah dia sofa urutan daripada GINTELL yang dinamakan sebagai De'Vano S FUNTastic Sofa.

Sofa urutan ini begitu menarik kerana bukan sahaja rekaannya yang sangat moden, warna 'vibrant' dan trendy malah ada banyak ciri yang menarik. Jom lihat apa yang 'best' dengan sofa urutan GINTELL ini:

1. Melegakan otot

Otot yang sakit, tegang dan stress akan diurut secara keseluruhan, bukan sahaja pada bahagian belakang, malah ia meliputi pinggul dan juga peha. Ditambah dengan adanya urutan lanjutan pada Trek-V yang panjang sehingga 105 cm yang pasti memberi kepuasan dan keselesaan pada tubuh anda.

Yang penting, sofa urut GINTELL ini memang berbeza dengan kerusi urut biasa yang selalunya gagal melegakan posisi badan tertentu dengan tepat.

2. Penggelek berhaba 3D

Memang melegakan, penggelek yang mengurut badan anda turut didatangkan dengan penggelek berhaba 3D. Ini bermaksud setiap kali anda menggunakan sofa urut GINTELL ini, ia mampu melancarkan pengedaran darah dan meningkatkan metabolisme badan.

Secara tak langsung dapat mengurangkan pengekalan air dalam badan dan juga lenguh pada sendi seperti bahu dan belakang.

3. Pembentuk punggung dan juga pelvik

Berita baik terutamanya bagi kaum wanita, sofa urut GINTELL ini mampu memberi sasaran kepada bahagian peha untuk membantu pembentukan punggung dan juga membetulkan pelvis anda.

Hasilnya, anda bakal mendapat bentuk tubuh idaman, tanpa perlu bersusah payah ke gym!

4. Pilihan Ayda Jebat

Penyanyi dan pelakon Ayda Jebat turut memilih sofa urutan GINTELL, sesuailah dengan gaya hidupnya yang sibuk! Hanya dengan satu butang, anda boleh relaks dan kembali bertenaga! Masalah pun hilang!

Selain itu, GINTELL De'Vano S FUNtastic Sofa memiliki tapak kecil yang memudahkan anda meletakkan ia di mana sahaja di dalam rumah, mengikut keselesaan anda.

**Promosi! Berminat dengan sofa urutan ini? Anda hanya perlukan RM3,988 atau RM110.78 sebulan untuk memiliki De'Vano S Funtastic Sofa ini, dan mendapat percuma mesin urut kaki G-Beetle Plus!

ke aku sorg je klu tgk brand ni mst nk sebut 'gentel'??

Wah murah je ye

sedapnye kena urut..tapi urut tangan lagi best kot

wah murah la bulanan dia...utk berapa tahun tu...mcm harga coway je hehe

yuupp..berkira2 nk beli ni atau coway..harga sama heheheh

Follow Us
Hey bro! Hi kawan2!!

Nikmati bonus deposit anda dialu-alukan pada deposit pertama, kedua dan ketiga anda sehingga 254% sekarang !!!

Hari2 miskin, bila la nak kaya!!!

aku teringin sgt nk beli foot massage usqueeze air osim..

best gile,dia mcm stokin sarung kaki.ringan je.

Hmmmm~ Pernah try... Tapi dah lama dah... Baru2 in.. nk try Ogawa... Ada x yg pernah guna atau beli x?

SitiAina replied at 9-5-2017 12:50 AM
Hmmmm~ Pernah try... Tapi dah lama dah... Baru2 in.. nk try Ogawa... Ada x yg pernah guna atau beli  ...

Nk try tu... Nk beli la tu.. Hehehehe.. Nk model yg mana tu.. Hehehe

Gintell ni nak sama je dengan Ogawa. Haritu aku g try test kerusi urut dua2 ni. Nak sama je. Ada beza ke. Jenama je lain-lain.

Ami113 replied at 10-5-2017 09:07 AM
Gintell ni nak sama je dengan Ogawa. Haritu aku g try test kerusi urut dua2 ni. Nak sama je. Ada bez ...

Tak sama weii. Haritu aku g try latest model kerusi urut ogawa lagi best habiss dari gintell. Design dia modern gilerx macam kerusi urut lain pon. Cuma harga jelaa kena masyukk sikit.

Ajis33 replied at 10-5-2017 10:25 AM
Tak sama weii. Haritu aku g try latest model kerusi urut ogawa lagi best habiss dari gintell. Desi ...

Aku pun ada jugak survey pasal kerusi urut ni. Korang tahu tak sempena parents day ni ada promotion Ogawa.
Boleh laa g beli kat mak ayah satu sbb ada promosi kan. Kalau tak haram tak cukup duit.

Pegi masaj kt spa 150 skalu. Kalo ni 110-ari2bleh duduk

AfiqAsbar replied at 10-5-2017 10:43 AM
Aku pun ada jugak survey pasal kerusi urut ni. Korang tahu tak sempena parents day ni ada promotio ...

Wow... Kaya nampak... Ogawa kerusi biasanya belasan ribu... Betul2 syg ibubapa u kan...

AfiqAsbar replied at 10-5-2017 10:43 AM
Aku pun ada jugak survey pasal kerusi urut ni. Korang tahu tak sempena parents day ni ada promotio ...

Wow... Kaya nampak... Ogawa kerusi biasanya belasan ribu... Betul2 syg ibubapa u kan...

Tak sama weii. Haritu aku g try latest model kerusi urut ogawa lagi best habiss dari gintell. Desi ...

Ogawa dah habis??? Biar btl?? Ko pg check tempat lain.... Popular sangat tu... Kalau blh sampai habis.

Aku rasa Ogawa dengan brand lain macam nak sama je design dan fungsi dia. Design lain sikit je. Harga Ogawa bapak laa mahal weii, nak beli pon x mampu sbb harga satu kerusi urut je dah nak dekat 10K bagai. Baik pergi pusat urut je kalau lenguh2 badan. Tak ada laa mahal sngt.

Edited by Gerard at 11-5-2017 06:41 PM
Aku tak mampu nak beli kerusi urut ni laa sbb mahal sngt.
#Ogawamahalsangat

Gerard replied at 11-5-2017 11:56 AM
Lebih kurang nak sama je laa dengan brands lain ni Ogawa design dan fungsi dia. Design tu je yang  ...

Memang mahal... Tapi dengar2 boleh bayar secara ansuran. Macam tu x perlu upfront banyak sangat... Kawan i dulu ada beli.

12Next
Return to list New