CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ifanonline

Edisi Jimak: Coco okay aje jadi isteri kedua

trisnalovezul replied at 27-1-2017 04:58 PM
aku mau tnya kamu mengapa pak cik kamu sama maid lakukan seks? kerna mungkin mereka saling menyint ...

Pemikiran macam ni. Menyampah giler aku dengan minah indon ni. Di mana saje ada. Meratab kehulu kehilir, bangga meruntuhkan rumah tangga orang. Tak payah nak cuba tiru cara percakapan malaysia. Indon,selamanya indon.

euuww.... muka mintak penampar sgt.

if tatau dia ni caras laki org & ber-slang kokesen pun iols tetap rasa nak tampar muka dia

chazey replied at 23-1-2017 02:23 AM
Ni hakak copy ayat awal ko yang cambagus ja seblom ko fefeling Islamik lepas dibashed.

...

maybe dia ni jenis BBNU yg ingat asal dia ada opinion je dia layak nasihat org walaupun tak lalui lagi...

tak kawen mana nak tau hidup dgn org lain ni mcm mana. konon tak kawen tp boleh nasihat org yg da kawen mcm mana nak jaga laki. pigidah. org dah kawen je tau mcm mana hidup berlaki. berbeza yahamat dgn time bercinta. dia belom rasa lagi. takde org berkawen live happily ever after mcm crita dongeng. itu dusta belaka

rosak mood pepagi ni tgk gamba coco. Rasa mcm nak lempang laju2. Laki dia ni mane? tak marah ke bini pkai mcm pelach.

Macam ni ke cara si Cocomix ni jaga aib suami sheols? Haritu up post suruh madu jaga aib suami. Padahal..

Hmmmm, agak liar orangnya.....

Follow Us
trisnalovezul replied at 27-1-2017 04:58 PM
aku mau tnya kamu mengapa pak cik kamu sama maid lakukan seks? kerna mungkin mereka saling menyint ...

ajaran islam.mana yang kata muslim boleh kawin.dgn non muslim?
bukankah walau udah kawin.sama.seperti berzina?
kau jangan komen serupa gadis lorong boleh?
aku bukan.personal.assistant allah tapi jelas hukumnya berkahwin dgn non muslim adalah haram dan jangan kau sesuka hati campur adukkan hukum indon dgn.malaysia okeh

shame on.you bimbo

..kalo begini memang somi ga akan lari

shernazz replied at 2-2-2017 08:31 AM
ajaran islam.mana yang kata muslim boleh kawin.dgn non muslim?
bukankah walau udah kawin.sama.sep ...

abis kamu mau kata orang yang kahwin bukan islam itu sudah berzina atau murtad? gimana mau murtad kalo mereka masih mengamalkan islam cuma yang membezakan hanyalah agama mereka tapi insyaAlloh mudah-mudahan sominya masuk islam kerna alloh bukan kerna mau kahwin..gimana kalo satu hari nnti mereka bercerai dan somi mereka mau kluar agama kerna ga ikhlas masuk islam?

kwan2 ku rmai yg kahwin dgn bukan islam tapi kerna law di malaysia menghalang jadi mereka terpaksa menipu agama mereka utk daftarkan perkahwinan di malaysia tapi mereka masih mengamalkan islam, sholat, puasa zakat..di negara2 lain juga bisa berkhwin lain agama maksudnya mereka itu salah ya?

kalau mati dikala rancak bergoyang dlm club

keja apa budak coco nih?
tak menahan hastag, #youngwife

mesti laki coco ni x carik yg lain dah...
dpt tengok bini menari tegedik-gedik  hari2..

shin_ah81 replied at 18-1-2017 01:33 AM
Kalau tak nak kena madu, as first wife boleh la ambil pengajaran.
Belajar jadi gedik2 sikit. Kalau  ...

Nasihat kau dah oke, silapnya pada perenggan pertama tu...'kalau tak nak kena madu, first wife boleh la ambil pengajaran...'

Aku yang tak kahwin ni pun boleh faham kenapa ayat tu mengundang hencapan..

Walau dah gedik selevel coco sekalipun, kalau dah jantan tak guna kemaruk lubang lain tetap juga dicarinya betina lain..

Bila masanya nak menggedik kalau nak menetek anak, nak masak lagi, nak basuh baju lagi, nak kerja ...
Melainkan si suami mampu upah bibik dan belikan segala keperluan rumah, berbaloi jugalah kalau menggedik...
Tapi kalau susu anak pun punya kedekut nak kongsi duit tapi lubang hari2 nak ratah, memang tak guna menggedik demi jantan begini...

Coco ni muka berkerak kampung habis...
Nak sebut kampung pun aku tak sanggup sebab awek2 kampung lagi ramai muka siap berbanding coco..

Tapi confident level tu aku puji...bukan senang muka sebegitu nak up kan diri di celah betina2 lain yang jauh lebih cantik..tapi coco berjaya melakukannya..

ya allah..gila ke pompuan ni..sapa mak ayah dia ni

pakaian dia...ya ampun!!!

MissVixen replied at 31-1-2017 11:57 PM
Pemikiran macam ni. Menyampah giler aku dengan minah indon ni. Di mana saje ada. Meratab kehulu ke ...

Sama dengan saya. Menyampah dengan minah indon. Situasi yang saya hadapi sendiri, perempuan tu sibuk menggoda ayah saya. Tak boleh nak fikir ke orang tu ada keluarga, ada anak bini? Sibuk nak menempel dengan laki orang

coco lots lots lots lotssssssss of mix ni keja kat club ke apa?

iols tgk kat iq #rezekianak.. Hebat captain azrin, 2 2 bini preggy..

mewo replied at 6-2-2017 02:54 PM
coco lots lots lots lotssssssss of mix ni keja kat club ke apa?

iols tgk kat iq #rezekianak. ...

pergh koko crunch ni dah preggy ke? perghh express koko ni

WarnaPelangi replied at 3-2-2017 02:37 PM
Sama dengan saya. Menyampah dengan minah indon. Situasi yang saya hadapi sendiri, perempuan tu sib ...

kn sis..dia ingat perempuan indon ni setia sangat ker kalau nama pon manusia bukannya semua perfect... ade jer laki malaysia yang cerai dengan minah indon bukannyer x der gaya cerita macam xde minah indon yang kene cerai dengan laki malaysia macam x logik plak dengo...tau pulak die statistik berapa jumlah yang kahwin dengan minah indon n yang cerai dengan minah indon..