CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: taksukapeanut

Doktor sahkan Sajat perempuan

Even masa dia khunsa dulupun (let say la kot baru skrg disahkan pompuan), adakah khunsa dibenarkan masuk pertandingan miss pondan?

I dont think so

meteorspeed replied at 17-2-2017 10:45 AM
Noks ko bgtau kt kawan ko nie pasal sajat buat sueat palsu..aku nak sangat kpj saman dia..baru mer ...

kawan aku ni dokter spital kerajaan...  tapi aku dah highlight kes ni...  dia continue keje sampai tengah malam semalam, dia cakap dia tak sempat nak bagi feedback sebab tengah bz...  nanti aku buzz dia lagi jap lagi...

tak kisah lah dia pondan ke khunsa ke ape...kekdahnya tiap kali mandi nape nak berbideo bagai??

then sabun ketiak sambil nyanyi lagu Liza Hanim. bodoh piang tau..benchii...

Kalo khunsa pon tp cara menyeksi mcm pondan ok

nonim replied at 17-2-2017 10:35 AM
Tak penting itu dia punya pasal asal jantan jadi pondan ke. Tak perlu nak explain lebih2.
Kecual ...

sapa kata tak penting...  ko ni tak belajar ke tentang aurat segala...  tentang haram bersentuh lelaki perempuan yang boleh berkahwin...  liberal tu beragak2 la sikit weih...  maybe ko tak kesah memenda camtu tapi orang lain kisah...  so, sila respek orang yang kisah dan ambil berat tentang ni...  aku ni orang penah tuduh liberal, tapi seliberal aku, tetap jaga menda2 ni untuk pihak yang menjaga perkara macam ni...

Uols tak follow MK ke dulu? Kan si Sajat terang2 mengaku heols adalah sejenis pondan. Yang masih was2 tu mohon jangan naif sangat. Heols clearly bukan khunsa.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us
zayyanayyyash replied at 17-2-2017 09:45 AM
KHUNSA, berasal daripada perkataan Arab yang bererti lembut.

Menurut Kamus Dewan, pengertiannya i ...

@nonim kena baca ni...  dok pertikaikan kenapa orang bising sajat menipu...  khunsa kedudukan dia didepan makmum perempuan...  tapi bila dia ni sibuk mengaku perempuan, siap sibuk bertelekung bagai, kan dah salah dari segi displin saf...  apatah lagi kalo asal dia tu jantan ada dua telur satu batang k**e...  lagi la salah sebab kedudukan dia right after the imam...

jangan memain menda2 camni...  nak2 plak kot si sajat ni selamba jek main salam2 cium2 pipi bertepuktampar masa berkumpul kat saf tu...  tak pepasal perempuan2 lain tu terbatal wuduk...  belum kes haram lagi sebab bersentuh...  memang tiada dosa pada perempuan2 tu sebab taktau...  tapi kita yang tau ni?  sajat tu yang memang tau letak duduk diri dia tu?

hanya kerana ko liberal, ko nak paksa orang lain liberal jugak...

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

vanillaninja replied at 17-2-2017 11:04 AM
Uols tak follow MK ke dulu? Kan si Sajat terang2 mengaku heols adalah sejenis pondan. Yang masih was ...

sebab tu ramai yang argue menda ni...  dulu kes video, dia putar kata terpaksa sebab nak tolong kawan siapkan video tu...  yang ni taktau lak dia pusing apa lak...

tapi kalo ikut dari segi psikologi, khunsa ni malu nak pukul canang yang dia tu khunsa tau...  sebab bagi mereka khunsa ni sejenis kecacatan...  diorang rasa rendah diri...  rasa tak sama cam ornag lain...  dan tak penah lagi dalam sejarah, khunsa sanggup mengaku pondan sebab nak diterima umum...  baik dia mengaku yang dia tu khunsa sebab orang takkan cemuh...

Kalau khunsa ni physically dia xkan secantik si sajat ni. Hazab okeh khunsa.siap ada pelbagai medical condition lagik.si sajat ni mmg jantan nk jadi pompuan...sihat walafiat sangat sajat xde maknanya khunsa.

gerbera.memopad replied at 17-2-2017 09:58 AM
Dia nak buktikan kat siapa sebenarnya? Followers yg mostlty kaki bodek? Kat ummah forum?

Just  ...

Let's cantik lah bukan jom cantik...

Silap nya sajat ni menyebok nak jgk jwb masa kes pudin..sepatut dia buat diam je masa org tanya..just ignore dan perkara ni akan jadi angin yg berlalu je..tp gatai pepek nak jwb gk...sbb xnak dikaitkan dgn kes penghijrahan pudin kunun..nasib lah..harus la org korek sedalamnya...

vanillaninja replied at 17-2-2017 11:04 AM
Uols tak follow MK ke dulu? Kan si Sajat terang2 mengaku heols adalah sejenis pondan. Yang masih was ...

ha tu diaaa..betul2
aku ada baca

eyansss replied at 17-2-2017 03:09 AM
sebab tu ramai yang argue menda ni...  dulu kes video, dia putar kata terpaksa sebab nak tolong ka ...

Kan. Heols dulu memang mengaku je heols pondan. Cuma bila si Pudin berhijrah, heols rasa tergugat sebab dah mula kena cemuh. If Pudin boleh berubah, takde sebab untuk Sajat tak boleh. Gitu kata theyols. Tiba2 Sajat mengaku diri khunsa semata2 nak orang stop cemuh heols.

Sajat ni je la mengaku diri khunsa openly. Khunsa lain will never do the same.

eyansss replied at 17-2-2017 11:05 AM
@nonim kena baca ni...  dok pertikaikan kenapa orang bising sajat menipu...  khunsa kedudukan dia  ...

Pastu adab nk masuk toilet..dh la pondan tp masuk toilet pompuan..confirm la kita nie terkejut & xselesa

Edited by vanillaninja at 17-2-2017 03:25 AM
puteri-jelmaan replied at 17-2-2017 03:12 AM
ha tu diaaa..betul2
aku ada baca

Acik2 yang suka comment 'sis Sajat lawa. Nak jadi macam sis Sajat' dekat insta heols mungkin tak pernah tau pasal issue heols gaduh dengan MK dulu. Lantak la kalau heols chose nak jadi pondan pun, masalahnya heols mengaku khunsa.

mokcikKSKB replied at 17-2-2017 11:11 AM
Kalau khunsa ni physically dia xkan secantik si sajat ni. Hazab okeh khunsa.siap ada pelbagai medica ...

sajat ni pun cantik bukan asli.. semua dh berbuat mcm pudin gak. tgk adik dia yg kumpulan mustika tu. tu pun hidung buat. xkisah dia nak. bedah2 ke apa.. tp yg ptg xpayah menipu beria2

cocorex replied at 17-2-2017 11:18 AM
Pastu adab nk masuk toilet..dh la pondan tp masuk toilet pompuan..confirm la kita nie terkejut & x ...

banyak lagi adab2 yang lain yang kena amek berat...  kita ni kalo tak kisah, takpe la...  sampai tahap tak kisah selamba berbogel salin baju depan pondan ke hape...  tapi jangan la paksa orang lain pun seselamba kita...

vanillaninja replied at 17-2-2017 11:17 AM
Kan. Heols dulu memang mengaku je heols pondan. Cuma bila si Pudin berhijrah, heols rasa tergugat  ...

sajat banyak tersalah langkah...  patutnya dia selamba je la jawab : pudin tu pudin...  saya adalah saya...  doakan je la semoga semua ok...  ye la, kalo dulu boleh tahan kena cemuh jadi pondan, takkan la takleh tahan kena cemuh kejap pasal berhijrah...

CiliPadiSedap replied at 17-2-2017 09:48 AM
zaman sekarang pondan tak siap ramai.. masih belum  ada teknologi nak ubah peti suara ke perempuan ...

pelik org ckp ramai org marah sbb cemburu dgn sajat ni.. bukan cemburu tak kuasa, aku rasa pompuan lain kalau thru plastic surgery lg meletop hasilnya..ni nak jadi pondan ke, pengkid ke lantaklah. masalahnya suka main2 kan agama. dulu eksiden cakap insaf.. alih2 insaf versi pondan bertudung. kejap ckp pondan, kejap hunsa, kejap lagi apa pulak ntah.

eyansss replied at 17-2-2017 09:40 AM
aku dah call kpj ampang dan dia kata kalo newborn baby kena jumpa paed n akan ada a few series of te ...

tgk dari surat tu pun tahu.. biasanya nak tentukan khunsa ke apa.. banyak lampiran bukti.. bersama surat dia akan tunjuk rujukkan ujian itu yg menyatakan mcm mana di tentukan itu ini,keputusan ujian itu ini. surat tu ringkas sgt. xkan kot doktor selak skirt tengok ada karipap terus tulis sah pompuan.

Sesukahati je bagi laporan edit atau palsu. Kang x pasal2 KPJ kene sekali